Jump to content

Daha Önce Kullandınız Mı?

Guest Chopper
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arabayi yeni aldigimda bir kere 106 ile kapistim, sonra yasimdan utanip kimseyle kapismadim.  Bilginiz icin soyleyeyim 106 GTI'yi gecmek gayet rahat oldu.

Beyaz GT-R'nin su andaki sahibi ile konustum gecen gun (ilani gorup aramis sagolsun, ismini yazdigim kagidi kaybettigim icin su anda cikaramiyorum), Subaru GT'leri de rahat geciyormus (STI degil  GT Turbo).

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

5

• Superas

2

• loki

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Bir tarafta 106GTI arkasina arabasindan buyuk iki kanat takmis bir cocuk, diger tarafta yaklasik 70 beygir daha guclu bir arabada oturan en az 10 yas daha buyuk ben - yani gececegimi kesin gozle bakabiliriz, kapismanin anlami yok. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Bir tarafta 106GTI arkasina arabasindan buyuk iki kanat takmis bir cocuk, diger tarafta yaklasik 70 beygir daha guclu bir arabada oturan en az 10 yas daha buyuk ben - yani gececegimi kesin gozle bakabiliriz, kapismanin anlami yok. 

:)

bu anlamda haklısın ama benim çok sık başıma gelen bir durumdur bu. her ne kadar arabam tipik aile arabası görünümünde olsa da arada sırada yanıma "ağzımın payını" ver diye bağıran arkadaşlar denk gelebiliyor. bu gibi durumlarda da genelde ilk 2 bilemedin 3 viteslik bir cevap veriyorum ben yaşıma başıma bakmadan :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende arabayı ılk aldıgımde cadde'de ışıkta durdum yanıma sarı bı tane pj 206 yanastı ara gazı verıo arabaya dedım uğur gaza gelme sen :D ama geldım kalkısta geçti ama 150 mt snr adamın yanından bı geçişim vardı bi gorsenız ibre 190 ben uçuorum 206 dakı adam g.. oldu kaldı 500 mt ilerde durdum adamı beklıyorum sanrufdan kafayı çıkararak adam'a el salladım :D mazdalar harbıden çok fenna hızlanıyor kalkıstada geçti ama :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben 99 1.4 honda civic, 2003 pejo 3071.6, 2000 406 2.0 hepsini katlıyorum kalkışta mazdaların kalkışları gerçkten çok kuvvetli bunun nedenini bende merak ediyorum ama sanırım şanzımandan dolayı bir bilgisi olan varmı bu konuda ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

ben 99 1.4 honda civic, 2003 pejo 3071.6, 2000 406 2.0 hepsini katlıyorum kalkışta mazdaların kalkışları gerçkten çok kuvvetli bunun nedenini bende merak ediyorum ama sanırım şanzımandan dolayı bir bilgisi olan varmı bu konuda ?

şanzıman + ağırlık avantajı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...