Jump to content

Mazda 323 Baskı Balata

berkobal
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhabalar arkadaşlar bende 93 model 323 glx var 202.000 km yi geçti. aracın motoru orjinal radyatör dışında değişen parça yok.Sanayiye gittiğimde usta baskı balata değişmesi gerek dedi sizce ne kadara çıkarım baskı balata değişimi ile???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

valeo marka baskı - balata - bilya fiyatı yaklaşık 80 ytl falan olması lazım. 50 de işçilik verirsin olur sana 130. hadi diyelim geçen seneden bu zamana zamlanmış olsun en fazla 150 olur ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

bendede mazda 323 var arkadaşım. sana bu masraf 100 ytl yi bulur diyorum. fiyatlarını bende araştırdım. o halde binme arabaya zarar verirsin başka masraflar çıkar derim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...

Merhaba dün herteri aradaım başkıbalata varmı dedim 92 323 için var dediler ne olur maliyet dedim 600 tl civarında dedi . sadece baskı balata 300 tl dedi  bana öook abartı geldi baskı balata olarak orjinal haricinde hangi marka önerirsiniz ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

her zaman orjinal iyidir, ama 300 tl  parça maliyeti ise geri kalan 300 nedir abartı bir işçilik istemişler bence. :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar kolay gelsin geçenlerede ben de sordum serviste 550-600 gibi dediler zaten 300-350 gibi balata kalanı  da işçilik torna ve şanzıman yağı, dışarıda da sordum orjinal baskı 300-320 gibi işçilik te 200 alırım dedi usta arda fark yok gibi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

peki arkadaşlar baskı balatayı orjinal haricinde hangi balatayı tercih etmeliyiz orjinaline en yakın balata nekadar ve ne markadır?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Merhabalar arabamın baskı balatasını değiştirmeye niyetlendim internetten motor numarasıyla sipariş ettim sanayide arkadaşla akşam saatlerinde işe başladık şanzumanı söktük ancak yaşadığımız şok ikimizede yetti hayretler içinde birbirimizin yüzüne baktık arabanın üstünden çıkan baskı balata doğan slx baskı balatasıyla frezelerine varıncaya kadar aynıydı emin olmak için sadece avrupa arabayla uğraşan bir usta çağırdık oda aynı şekilde aynı olduğunu söyledi sadece bilyası farklıydı sipariş ettiğim seti kullandık araba sorunsuz çalışıyor ama böyle bişey nasıl olabilir malum arada dünya kadar fiyat farkı var siz tecrübeli abilerimin fikirlerine ihtiyacım var şimdiden teşekkürler....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynen dedigin gibi orjinalini taktık  ama burada 240 tl çektiler internetten 170tl doagan baskısıda 100 tl eeeee zaten epey bi zaman zaman üzerindeki baskıyla kullandım. Bakalım baska ne suprizler cıkacak karsımıza

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir tane lantis görmüştüm bir ilanda, tofaşın dikiz aynalarını takmış. resimden pek de belli olmuyor tabi. çok pahalı millet ne yapsın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

1993 323 hb sahibiyimbaskı balata kacırmaya basladı. orjinal 626 malzeme buldum elinde kalmış 323 euyarmı aynımıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

Arkadaşlar merhaba eski bir konu ama tekrar yeni konu açmak istemedim. 94 model 1,6 16v sedan aracım var 1 ay önce Valeo marka baskı balata bilya set değiştirdik.Fakat aracım 3200 devirde ancak 100 ü görüyor otobanda.uzun bır yokuş çıkarken test ettım 3.viteste 3000 devirdeki hız ile 5000 devirdeki yokus cıkma hızı aynı.yokusun basına geldıgımde sıyırma kokusu barız bellıydı.Nasıl bır cozum bulabılırım 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...