Jump to content

1. Nesil Mazda 3 İçin Bluetooth Özelliği Yaptırmak

Prejtr
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aracımda orjinal teyp var Bluetooth özelliği olmasını istiyorum. Double teyp takıp orjinalini bozmakta istemiyorum

şöyle bişey buldum işe yarıyor mu acaba

deneyen varmıdır

TRY 53.24  10% İndirim | Biurlink Araba Radyo kablosuz bluetooth Modülü Aux Adaptörü Müzik Ses Adaptörü Için Mazda 2 3 5 6 MX5 RX8
https://s.click.aliexpress.com/e/csNkhaKk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yukarıda bahsettiğiniz ürün hakkında bir fikrim yok ama forumca çoğumuzun kullandığı ve memnun kaldığı ürünü aşağıdaki linkte görebilirsiniz.

https://www.aliexpress.com/item/NFC-Bluetooth-4-0-Hands-free-Car-Kit-Stereo-Music-Receiver-Aux-Speakerphone-3-5mm-Audio/32469025862.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dmChsm3

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler linkteki ürünün satışı durmuş ama başka yerden araştıracağım

Birde bende 2007 model sedan mazda 3 var kaçıncı nesil oluyor 1 mi

Birde hocam benim araçta aux yok bu cihaz teyp frekansından mı baglanıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Car X8 adlı cihaz geldi. Sadece transmitter olarak kullanıp radyo üzerinden müzik dinlemek için idare eder. Onun dışında ne üstündeki usb girişlerini ne de bluetooth özelliğini sağlıklı kullanamadım. Ses cok boguk cikiyor.

Cihaz şarkıda kaldığı yerden başlıyor diye aldım. Öyle birşey de yok.

Sonuç olarak cihazı tavsiye etmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Prejtr :

Aracıma vay vay oto da multimedya teyp takıldı ve ses sistemi yapıldı. Gayet güzel ve ilgili bir işletme tavsiye ederim.

Güle güle kullanın.

Dokunmatik, açılma süresi, kontağı açıp marşa basınca yeniden açılıp açılmadığını ve ekran ışığının gece sürüşü sırasında gözü rahatsız edip etmediğini merak ettim.

Bir de bir iki foto paylaşırsanız nasıl göründüğü hakkında bir fikrim olur. Ben de ekran düşünüyorum çünkü.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 dakika önce, Lupara :

Güle güle kullanın.

Dokunmatik, açılma süresi, kontağı açıp marşa basınca yeniden açılıp açılmadığını ve ekran ışığının gece sürüşü sırasında gözü rahatsız edip etmediğini merak ettim.

Bir de bir iki foto paylaşırsanız nasıl göründüğü hakkında bir fikrim olur. Ben de ekran düşünüyorum çünkü.

İyiyim güncel android versiyon kullanan bir cihaz. Ses çıkışı kuvvetli ve araca takılınca orjinal teyp görünümünde yani diger double teypler ire karıltırmayın. Obd cihazı ile teyp eşleştirildi ve  aracın hata kodlarına kdr bütün herşeyini görebiliyorum. Cihazın kendi hafızası var Spotify felan yükleyip kullanabiliyosunuz. Tek eksisi güneşli havada ekranı görmekte zorluk çekiyorum bazen oda sunroof açık olunca güneş ışıgı vurdugundan.

D8D3B0F9-7F49-4E07-9A5C-6AA49ECE8694.jpeg

Gece çektim gündüz daha hoş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...