Jump to content

Stres Çarklı iPhone 11 e 19.000 TL verir misiniz?

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

iPhone 11 dün akşam tanıtıldı ve görüldü ki çocukların çok sevdiği stres çarkına Apple da kayıtsız kalamamış ve telefonlarına yerleştirmiş. Tabii biraz pahalı ama olsun. Türkiye'de onu da alan olacaktır.

İşte tahmini satış fiyatları ;

iPhone 11 64 GB: 9940 TL
iPhone 11 128 GB: 9960 TL 
iPhone 11 256 GB: 11.285 TL
iPhone 11 Pro 128 GB: 13.280 TL
iPhone 11 Pro 256 GB: 15.275 TL
iPhone 11 Pro 512 GB: 17.935 TL
iPhone 11 Pro Max 128 GB: 14.610 TL
iPhone 11 Pro Max 256 GB: 16.605 TL
iPhone 11 Pro Max 512 GB: 19.265 TL

Alana hayırlı olsun. Ben şimdiden hanımı hazırlıyorum, bir sonraki telefonun iPhone olmayacak diye .. Yerse 😂

2520950_810x458.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, S.Halilduru :

iphone 6s son telefonum bu marka için. :D :D

Birim fiyat olarak bakarsak 700 birimden başlıyor.  Alınabilir rakamlar aslında :)

Eşim de 6s kullanıyor, dedim gözün gibi bak :D

Birim fiyat derken ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24 dakika önce, Burak :

Eşim de 6s kullanıyor, dedim gözün gibi bak :D

Birim fiyat derken ?

Almanya'dan bir adam çıkmıştı ya, Almanya ile Türkiye deki asgari ücret karşılaştırmasını yapmıştı. Rakam olarak ikisi de aynı. Birim fiyat olarak bahsediyordu. :) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, S.Halilduru :

Almanya'dan bir adam çıkmıştı ya, Almanya ile Türkiye deki asgari ücret karşılaştırmasını yapmıştı. Rakam olarak ikisi de aynı. Birim fiyat olarak bahsediyordu. :) 

Denk gelmedi demek ki ama haklı birim fiyat olarak o kadar da kötü değil 🤣

iPhone 21 ( temsili ) 😂🤣

EEG2ZXsXkAEgfHC.jpg

• Haha 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, zoptrik :

3 boyutlu modelleme yapıp sanal görüntüler oluşturacakmış. Zeki müren görmeyi bırak bak neler yapacak... Nutkum tutuldu fiyatlara. Müstahak ne diyim...  

Serbest piyasa, adam malın fiyatı bu diyor, alan olduktan sonra kim ne yapsın. @Servet @Tarahumara bu fiyatları görünce dürümcüdeki amca aklıma geliyor yahu. Adam iPhone'a 10.000 küsür vermiş, en iyi fotoğrafı bu çeker diye konuya girmek için nasıl can atıyordu 😂

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2bin tllik htc ile gömmeyi istemedim ama kendi kaşındı naapayım yani. 

Bu arada o kameralar ne öyle. Sanki eds anasını satayım 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, Servet :

2bin tllik htc ile gömmeyi istemedim ama kendi kaşındı naapayım yani. 

Bu arada o kameralar ne öyle. Sanki eds anasını satayım 

O kadar parayı herhalde kamera büyüklüğü ile izah edebilecekler. Ben de bir açıklama bulamadım 😁 Huawei ve Leica çok daha küçük kameralarda 50x zoom yakaladı, bunlarla herhalde ayın yüzeyini çekebilmemiz gerekiyor 😋

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende Nokıa 1203 var 1 senedır aktif kullanıyorum 12 yıllık telefon Kral telefon Akıllı tel bos iş düşüyor ekran kırılıyor ömrü en fazla 3 sene

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6 dakika önce, ozgur35 :

Bende Nokıa 1203 var 1 senedır aktif kullanıyorum 12 yıllık telefon Kral telefon Akıllı tel bos iş düşüyor ekran kırılıyor ömrü en fazla 3 sene

amaç sadece iletişim ise doğru, en güzeli, şarj derdi, şarj bağımlılığı v.s yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tr'de Apple satışları çok düşmedi de satan modellere bir bakın, neler satıyor :) Hepsi İphone 7-8 plus serileri-X ve en fazla XR'a kadar çıkıyor. Asıl amiral gemilerinde XS-XS Max %70 düşüş varmış Tr'de. Yani Apple eski modellerini orta seviye telefon gibi kullanıp üretmeye devam ederek satış yapıyor.

Yeni modelde de XR ismini bırakıp direkt 11 yaptılar düşük modeli, çünkü eskiden XR alan alt model aldığını düşünerek, hafif buruk, gözü XS'de iken o parayı verirken, şimdi adam direkt 11 ismiyle ana telefonu aldığını düşünerek o bedeli verecek. "Fazlasını" isteyene de Pro. Aslında fazlası değil asıl modeller Pro ama marketing böyle bişey işte. 

Genel olarak da Apple'ın dizaynda bir ekstra paha hissi pompalaması gerekiyordu bu sene bir şekilde ama yapmadılar, hataydı bu bence. Çünkü Apple standındaki ürünlere bakarken kaliteli ama çok standart bir his alırken, üst seviye Huawei'ler Oppo'lar falan ateş ediyor ele alınca cihazı.. Tamam yazılım güzel bişey de müşteri fiziksel olarak istediği hissi bulamazsa elindeki telefonu değiştirmez. Apple'ın en büyük sorunlarından biri de bu zaten, eski telefonlar çok iyi dayanıyor, sürekli güncelleme desteği var, adam yenisini almıyor artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Mehmet Özdemir :

bu arkadaşı arayıp dakikası 1 liradan ürün hakkında bilgi alabiliyormuşuz :D

O da arayanlar sayesinde bir iPhone 11 alabilsin diye mi ? 😂

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 saat önce, Burak :

Serbest piyasa, adam malın fiyatı bu diyor, alan olduktan sonra kim ne yapsın. @Servet @Tarahumara bu fiyatları görünce dürümcüdeki amca aklıma geliyor yahu. Adam iPhone'a 10.000 küsür vermiş, en iyi fotoğrafı bu çeker diye konuya girmek için nasıl can atıyordu 😂

Çocuk o kadar para verince söyleme ihtiyacı hissetti durup dururken. Yazık yav.

• Haha 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdiki telefonları aklım almıyor bılgısayar gıbı :D İçinde mp3 player var kamera desen var navıgasyon var hotmil e posta var ınternet var, var oglu var :D Cd sürücü flash gırısı eksık :D :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

4 dakika önce, ozgur35 :

Şimdiki telefonları aklım almıyor bılgısayar gıbı :D İçinde mp3 player var kamera desen var navıgasyon var hotmil e posta var ınternet var, var oglu var :D Cd sürücü flash gırısı eksık :D :2funny:

Teknoloji gelişiyor. Bilgisayar gibisi fazla. Bildiğin bilgisayar teknolojisi var. Zaten onun gibi de bir işletim sistemi kullanıyorlar :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...