Jump to content

1. Nesil Mazda 3 İçin Indash Müzik Sistemi

so_lonely_89
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba ,

Yeni aldığım 2005 model mazda 3 aracımdan çok memnunum. Yanlız teyp teki cd çalar bozuk malum orijinalinde de usb, aux gibi özellikler yok.

Önceki aracımdan söktüğüm güzel bir pİonneer indash teybim var fakat koca ankara da ne kadar ses sistemcisi varsa bir çoğuna sordum ama kimsede çerçevesini

bulamadım ve o yüzden hala taktıramadım. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. nereden temin edebilirim bu çerçeveyi. ? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, ediz07 :

usb apartı takılarak mp3 dinleyebiliyorsunuz bu konu yardımcı olabilir.

onu biliyorum kuzenimde de 2006 mazda 3 var o da 220 tl civarında bi ücret karşılığı getirtti usb ve aux olarak bağlattı fakat ben mümkün olursa ilk tercih olarak pionner teybimi taktırmak isterim çünkü ses kalitesi falan çok harika ve yıllardır alışmış olduğum sistemdi... ama bulamaz isem mecburen bu çözüme gideceğim herhalde ;( 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 saat önce, Mehmet Özdemir :

o teybi oraya bağladığınızda nasıl bir görüntü oluyor? çok sırıtmaz 

bilemedim valla üstad. cd calarda calismiyor ya heralde ondan böyle israrci oldum birde eski teybimden cok memnundum... olmadi usb -aux aparat taktirip orjinalini.bozmadan kullanacagiz caresiz... 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, so_lonely_89 :

olmadi usb -aux aparat taktirip orjinalini.bozmadan kullanacagiz caresiz... 

En mantıklısı bu zaten. Kesinlikle orjinal teyp tavsiye ederim.

Bas anfi işine girerim derseniz o zaman Navimex multimedaya mantıklı olur. Bas anfi olmadan düzgün ses almanızın imkanı yok.

En ucuz ve mantıklı yöntem, usb aux aparatı. Bir ara almıştım ve sorunsuz kullanmıştım. Şarkılar kaldığı yerden devam ediyor,ses kalitesi aynı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

38 dakika önce, Lupara :

En mantıklısı bu zaten. Kesinlikle orjinal teyp tavsiye ederim.

Bas anfi işine girerim derseniz o zaman Navimex multimedaya mantıklı olur. Bas anfi olmadan düzgün ses almanızın imkanı yok.

En ucuz ve mantıklı yöntem, usb aux aparatı. Bir ara almıştım ve sorunsuz kullanmıştım. Şarkılar kaldığı yerden devam ediyor,ses kalitesi aynı.

haklısınız . zaten anfi ve bas var onları da taktıracağım. müzik olayını da tam halledersem mazda keyfini tam manasıyla çıkarmış olacağım ;)  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...