Jump to content
İsa yüzer

Mazda 626 1992 sedan

Tavsiye Edilen Mesajlar

İsa yüzer

Selamünaleyküm arkadaşlar öyle bir derde düştüm çare önce Allah sonra sizler aracım Mazda 626 1992 sedan yolda giderken sigorta attırdı göstergeler durdu değiştirdim D ye aldım tekrar attı bunu tam 4 kez yaptı daha sonra düzeldi fakat bir gün sonra otomatik vites göstergeleri yani PRDSL IIŞIKLARI SÖNDÜ GERİ VİTES TE LAMBALAR YANMIYOR D DE VİTES  SADECE 3 vitesle kalkıyor şanzumancıya gittim sorun şanzumanda gözükmüyor dedi elektronik dedi bende hiç elletmeyeyim HERTER MAZDA SERVİSİNE GÖTÜRDÜM KOSKOCA MAZDA SERVİSİ DE SİVİÇ YOK DİYE BAKMIYOR SORUN GERİ VİTES MÜŞÜRÜ OLABİLİRMİ BANA BİR YOL GÖSTERİN ŞAŞTIM KALDIM

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
zoptrik

Çok basit bir sıkıntıdır bu. Ama elini atacak usta bulmak lazım. Servis bakmamakla ayıp etmiş. Hiç olmazsa belirli bir ekspertiz ücreti karşılığında arızayı bulmayı teklif edebilirlerdi. Ankara da sanayi de illa ki işinizi görecek usta vardır. Sıkıntılı durum geçmiş olsun. 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...