Jump to content

Philips DiamondVision H4 5000K ampul

Bodof
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 167
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

37

• NeBiAnd

18

• mazdamx-5

22

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Murat Abi özel mesajla adres ve telefon verirsen yarın göndermeye çalışırım...

Bana da halen bi sticker yolluyor, yoldaymış gelicek.(1 seneden fazla oluyor) :D;D:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi elimde 20'şer tane filan sticker kaldı eski siteden, köpeğin olsun, kargocuların kurbanıyız... :(

EDIT: Yeni sticker'lar basılınca bizzat ayağına kadar gelip elden vericem yeni sticker'ları... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

EDIT: Yeni sticker'lar basılınca bizzat ayağına kadar gelip elden vericem yeni sticker'ları... :)

Ahanda ben bu lafı yazarım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yazın bea, katibe döndünüz zaten her şeyi yaza yaza, o yazılanların ilki yarın silinicek, Volkan'a yutturucam dediği tüm lafları... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yazın bea, katibe döndünüz zaten her şeyi yaza yaza, o yazılanların ilki yarın silinicek, Volkan'a yutturucam dediği tüm lafları... :D

ben hala umutsuzum o işten ya dur bakalım  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest titanyumazda3

Dün h7 diamond vision 5000k kısa far ve park lambaları aldım. Kısa farların duruşu inanılmaz değişti, bu fiyata süper çözüm diye düşünüyorum 8:). Park lambaları ise o kadar iyi durmadı, hala sarı gibi yanıyor. :-\

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dün h7 diamond vision 5000k kısa far ve park lambaları aldım. Kısa farların duruşu inanılmaz değişti, bu fiyata süper çözüm diye düşünüyorum 8:). Park lambaları ise o kadar iyi durmadı, hala sarı gibi yanıyor. :-\

Parklara en iyi çözüm bu durumda mavi led.Aslında beyaz led var ama.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...