Jump to content

Deri Koltuk

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 121
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

10

• Selman

18

• SeDin

19

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Abi saygılar bizden, yeğenimizin gözlerinden öperim.

Deri koltuk çok kaliteli görünüyor, anlıyabildiğim kadarıyla, güle güle iyi günlerde kullanın..Araç rengi ile de müthiş bir uyum yakalamışsınız ve işçilik de çok iyi gibi.... O0

Yalnız bir anten ister sizin araba, o polis cobunu değiştirsek, sedanlara shark da iyi gidiyor..... :)

Sedat Abi, geliş tarihiniz kesinleşmedi mi daha, ilgili toplantı konusu sizden cevap bekliyor.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi öncelikle sevgilinizi Allah bağışlasın çok tatlı  :nazar:

koltuklarda çok güzel olmuş ben şahsen konusu geçmişti bu kadarını beklemiyordum.Güle güle kullan  :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Sedat abi daha öncede sölemiştim işçilik çok iyi güle güle kullan,bende azcık eskiteyim döşemeleri koltuk ısıtmayla birlikte bi deri döşeme olayına girecem ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sedat abi daha öncede sölemiştim işçilik çok iyi güle güle kullan,bende azcık eskiteyim döşemeleri koltuk ısıtmayla birlikte bi deri döşeme olayına girecem ...

Yapılabiliyor mu ısıtma bizimkilere?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Yapılabiliyor mu ısıtma bizimkilere?

yapılması gerek nihayetinde elektrikli battaniye gibi tel döşenecek opellere yapılmıştı sonradan
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi saygılar bizden, yeğenimizin gözlerinden öperim.

Deri koltuk çok kaliteli görünüyor, anlıyabildiğim kadarıyla, güle güle iyi günlerde kullanın..Araç rengi ile de müthiş bir uyum yakalamışsınız ve işçilik de çok iyi gibi.... O0

Yalnız bir anten ister sizin araba, o polis cobunu değiştirsek, sedanlara shark da iyi gidiyor..... :)

Sedat Abi, geliş tarihiniz kesinleşmedi mi daha, ilgili toplantı konusu sizden cevap bekliyor....

Sağol Selmancığım, çok teşekkürler...

Anten işini İzmir'de yapabiliriz.

Mimar henüz aramadı, yarına ben arayıp durumu öğreneceğim. İzmir'e geliş tarihim de yarın kesin belli olur.

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yapılması gerek nihayetinde elektrikli battaniye gibi tel döşenecek opellere yapılmıştı sonradan

Demek istediğim aynı orijinali gibi çakmağın yanına düğmeleri falan konulup, full fonksiyon çalışıyor mu? Ben şüpheliyim valla....

Bir de her taraf sökülüp takılacak, ses yapıcak.... :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Demek istediğim aynı orijinali gibi çakmağın yanına düğmeleri falan konulup, full fonksiyon çalışıyor mu? Ben şüpheliyim valla....

Bir de her taraf sökülüp takılacak, ses yapıcak.... :tey:

dügmesi orjinal gibi olmayabilir direk koltugun üstüne ledli düğme koymuslardı çalışmasında problem yoktu da düğme yerini begenmeyebilirsiniz
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi öncelikle sevgilinizi Allah bağışlasın çok tatlı  :nazar:

koltuklarda çok güzel olmuş ben şahsen konusu geçmişti bu kadarını beklemiyordum.Güle güle kullan  :nazar:

Hiç sorma ya Mücahitçiğim, âşık etti beni kendine Zilli :) Yeğenimin çocuğu, torun yarısı yani :)

Çok teşekkürler, sağolasın...

Tez zamanda senin de olur umarım :)

Edit: Bu kez de sen ile İzzet'i karıştırdım iyi mi!.. Neyse senin de deri döşeme olur inşallah :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağol Selmancığım, çok teşekkürler...

Anten işini İzmir'de yapabiliriz.

Mimar henüz aramadı, yarına ben arayıp durumu öğreneceğim. İzmir'e geliş tarihim de yarın kesin belli olur.

Selamlar...

Sedat Abi, eğer shark anten istiyorsan Dündar'a önceden haber vermek lazım, boyatıp hazır etsin diye...

Haberlerini bekliyoruz....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağol Bülentçiğim, sizlerin değerlendirmesi önemli ve değerli...

Hadi hayırlısı, grubta  deri M3 ikileniyor demektir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sedat Abi, eğer shark anten istiyorsan Dündar'a önceden haber vermek lazım, boyatıp hazır etsin diye...

Haberlerini bekliyoruz....

O zaman Dündar Usta ile görüşeyim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ya çok çok güzel gözüküyo deri ama kışın dondurup yazın pişirmesi yok mu... :(

ısıtma olursa dondurmaz da yaz için bişe diemem arac klimalı pişirmes herhal :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...