Jump to content

Yay

Guest maz14
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 340
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

33

• MuRDoC_111

60

• Selman

34

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

küstüm izzet benim ruhum genç hele arabayı alınca 10 yaş gençleştim ;)

Şey kem küm ya abi ben öyle demek istememiştim.Ben şey bakımından şey yaptıydımdı anladın sen anladın:))

Bu arada arkadaşlar bu konu neden anasayfada gözükmüyor mesaj yazan kim yazmış filan bunları göremiyorum sanki  labirentin içine girip öyle bulabildim burayı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gerci omp de 10 eibach ta 8 kıvrım var_boyları esit olmayabilir bunların_ama eibach ın yaylarını ön ve arka için ayrı ayrı tasarlayıp biçimlendirmesi bana daha detaycı oldukları fikrini veriyor_yani hepsini aynı yapmak varken niye öyle yapmışlarki_burdan yola cıkıncada bu adamlar isi daha iyi biliyorlar heralde demek geliyor içimden_bu da yay almak isteseydim eger aklımı celer ve eibach almama sebep olurdu

İrfan OMP kullananlar çok memnun,Aral da Eibach var o çok memnun değildi bildiğim kadarıyla  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Volkan Abi nazar degmesin massallahı var abi_şu arka tampon da bu acıdan cok dehset göstermiş_

sen taktın bu arka tampona ha İrfan  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mücahit abi benim jantlar 17'',lastikler 225/45/17  :)

yakından görmek isterdim valla süper duruyor.benimkiler 16 jant arkalar 225 önler 215 arkadan lastikler çok geniş duruyor ve arabayı gösteriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İrfan OMP kullananlar çok memnun,Aral da Eibach var o çok memnun değildi bildiğim kadarıyla  ;)

abi o aksam Aral la döndüm ya yemekten, cok etkilendim ama ben_cok deli yol tutuyordu_resmen agzım acık kaldı, tabi bu acıklıkta rakınında payı vardı ama ilk bakısta ayrılıyordu yani yaysız aractan_tepkiler cok belli hemen hissettiriyor gercektende bu yay olayı kendisini_insallah istedigin gibi cıkar abi_omp li araca binmedim hiç, binseydim belki kıyaslayabilirdim ama eibach cok iyi gibi geldi bana_muhakkak omp de süperdir binmediğim için bilemem tabi_sadece yay olayı ne olursa olsun göze alınacak bi olay diyebilirim_ben emin degilim bizim apartmanın otopark girişininden kurtaracagınından emin olsam 1 gün bile beklemem ama ölçmek lazım, onuda nasıl yaparım hiç bilmiyorum :-\

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yakından görmek isterdim valla süper duruyor.benimkiler 16 jant arkalar 225 önler 215 arkadan lastikler çok geniş duruyor ve arabayı gösteriyor.

abi şimdi pek bişeye benzemiyo,yay takılınca tam süper olacak  ;) o zaman bol bol foto koyarım  :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben emin degilim bizim apartmanın otopark girişininden kurtaracagınından emin olsam 1 gün bile beklemem ama ölçmek lazım, onuda nasıl yaparım hiç bilmiyorum :-\

derdin otopark girişi mi yani İrfan,çimentoyla düzelt girişi olsun bitsin  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

her daim gıcır gıcır abi araban, baska bi alkıs konusu senin guzu için_benimkini b.k götürüyor ayıptır sölemesi :o :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi şimdi pek bişeye benzemiyo,yay takılınca tam süper olacak  ;) o zaman bol bol foto koyarım  :)

abi sorma belediye dizmiş tasları cok ters_birden bi kabarıklık baslıyor ve o ilk yükselti 2 metre falan devam ediyor_yavastan gittikce artan bi yükselti söz konusu degil_çok ters ya_araba askıda kalır diye korkuyorum_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

her daim gıcır gıcır abi araban, baska bi alkıs konusu senin guzu için_benimkini b.k götürüyor ayıptır sölemesi :o :o

işte o konuda rakip tanımam İrfan,pis görmeye dayanamam arabayı asla...şampuanı,cilası,jant temizleyicisi,süngeri,lastik parlatıcısı her daim bagajdadır...yaklaşık 3 günde bir götürüp yıkatırım(kullansamda kullanmasamda),ve yıkatırken asla başından ayrılmam...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

vallahi benimkinide b.. götürüyor fırsat bulup temizletemiyorum dün geri park sensörü bozuldu diye bir sürü kafama taktım benim oğlan sorunu çözdü kameranın önü tozdan çamurdan kapanmış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

işte o konuda rakip tanımam İrfan,pis görmeye dayanamam arabayı asla...şampuanı,cilası,jant temizleyicisi,süngeri,lastik parlatıcısı her daim bagajdadır...yaklaşık 3 günde bir götürüp yıkatırım(kullansamda kullanmasamda),ve yıkatırken asla başından ayrılmam...

abi benim derdim burdaki yıkamacıların hepsi köpüklü yıkamaya gecmiş_korkutuyor adamı deterjan olarak ne kullandıkları_herkes cok rahat en lüks arabaları düsünmeden yıkatıyorlar köpükle_ben işte arada günes yüzünü gösterdimi kendim yıkar oldum bu aralar bahcede_havalar soguk oldugu içinde pek cesaret edemiyorum_ööle tozlu tozlu bekliyor bizim guzu :-\

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi benim derdim burdaki yıkamacıların hepsi köpüklü yıkamaya gecmiş_korkutuyor adamı deterjan olarak ne kullandıkları_herkes cok rahat en lüks arabaları düsünmeden yıkatıyorlar köpükle_ben işte arada günes yüzünü gösterdimi kendim yıkar oldum bu aralar bahcede_havalar soguk oldugu içinde pek cesaret edemiyorum_ööle tozlu tozlu bekliyor bizim guzu :-\

çok pis veya çamurlu arabayı sakın kendin yıkama,çok kötü çizersin arabayı aklında bulunsun  ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok pis veya çamurlu arabayı sakın kendin yıkama,çok kötü çizersin arabayı aklında bulunsun  ;)

dikkat ediyorum abi ona_bende camurdan cok, fazlaca tozlanma oluyor, cama su attın mı da silecek izi cıkıyor, o görüntüyü sevmiyorum işte_benim takıntımda orda :-\

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim en çok zevk aldığım arabanın yıkanmasını seyretmek acayip hoşuma gidiyo hele temiz temiz dolaşınca deymeyin keyfime delimiyim ne????

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim en çok zevk aldığım arabanın yıkanmasını seyretmek acayip hoşuma gidiyo hele temiz temiz dolaşınca deymeyin keyfime delimiyim ne????

Yok Ahmet deli değilsin, biz buna aşk diyoruz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya arkadaşlar benim aklıma kötü bişey geldi,iyi hoş ben bu yayları aldım takıcaz ama benim jantlar 17'',hem jantı 1 boy büyüttüm hemde arabayı 3 cm. alçaltıyorum,arabada kimse yokken bile çamurluğa sürtme yapar mı acaba ya  ??? bide çamurlukları mı şişirtmem lazım  :o  :-\

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi jantı büyüttün ama lastik yanagını düsürmedin mi ???_yani lastikle beraber toplam cap eskisinden farklı degilse Okan Abi öyle bir problemle karsılasmadıysa sende karsılasmazsın gibime geliyor_gerci Okan Abi 3-4 kişi binmiyorum diyor o yüzden yine temkinli ol derim abi_

bide omp yaylar eibach a göre daha yumusak deniyor_o halde zamanla agırlıgı yedikce esneme yaparak biraz daha alcalacaktır bence araba_o yüzden Volkan Abi Allah hayıra yorsun diyorum senin yay işini_keske eibach alsaydın abi bari o zaman, umdugundanda alcak olcak gibime geliyor abi senin araba belli bi zaman gectikten sonra :(:-[:-\

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...