Jump to content

2009 Volvo S40

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

valla ben izindeyim ondan buralardayım :)

merak etme alıştıktan sonra hiç kopamayacaksın :);)  

iyi geceler dedim ama hala burdayım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında almak istediğim araba buydu ama platformdaş olduklarını öğrenince önce Focus'a sonra da Mazda 3'e kadar düştük cepten fazla para çıkmasın hesabına, nasip işte....:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında almak istediğim araba buydu ama platformdaş olduklarını öğrenince önce Focus'a sonra da Mazda 3'e kadar düştük cepten fazla para çıkmasın hesabına, nasip işte....:D

Gelin ata binmiş, ya nasip demiş :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

mazda3 sana daha çok yakışıyor folfo olmasdı sana yakışmasdı oysa mazda3 sanki bi uzuvunmuş gibi tamamlıyor seni :D :D

not: hangi uzvun olduguna sen karar ver artık :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda3 sana daha çok yakışıyor folfo olmasdı sana yakışmasdı oysa mazda3 sanki bi uzuvunmuş gibi tamamlıyor seni :D :D

not: hangi uzvun olduguna sen karar ver artık :hi:

keçi sakalı kadar güzel gidiyor bu araba ona :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

duyduğumda 4 kere ard arda OHA çektim...  :eek:

Chery Volvo yu satın almış... çinlilerle inatlaşmamak gerekiyor.. Dünyaca millet dediler arabalar kağıt gibi diye.. içine oturdu adamların  ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

duyduğumda 4 kere ard arda OHA çektim...  :eek:

Chery Volvo yu satın almış... çinlilerle inatlaşmamak gerekiyor.. Dünyaca millet dediler arabalar kağıt gibi diye.. içine oturdu adamların  ;D

yok artık çinli...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...