Jump to content

Cam Otomatiği Sorunu Hakkında

Guest behzat
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mekanizma-kriko problemi.

burdan ne desek boş. açılıp bakılacak,

yada röntgen veya ultrason çektirecek :D

açıp bakmak daha mantıklı ve kolay yolu...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yanıt 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• murat_1532

4

• opasno

2

• Aslan

2

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

öncellikle tüm üye arkadaşlara selamlar.beni 96 model lantis aracım var ve bir konuda yardım isticektim.aracımın ön sağ düğmesi bozulmuş ve cam açlıp kapanmıyor.bu parçayı  bir türlü bulamadım şuanda cam iptal gibi bişey bu düğmeyi alt takımıyla birlikte nereden bulabilirim, yardımlarınızı bekleyorum en kısa zamanda, şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra ...

Merhaba Arkadaşlar, Ben ahmet aranıza yeni katılıyorum. Bende 323 90 Model Sedan var.

Cam otomatiği tam performans göstermiyor. takılmalar var takır tukur sesler çıkarıyor. Birde Açıp kapama mandalını çekerken kırdım, yenisini almak istiyorum. Nerde bulabilirim.

yerli yada çıkma bulabilir miyim?  Özellikle İst. Anadolu yakasında olabilir.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

Merhaba Arkadaşlar, Ben ahmet aranıza yeni katılıyorum. Bende 323 90 Model Sedan var.

Cam otomatiği tam performans göstermiyor. takılmalar var takır tukur sesler çıkarıyor. Birde Açıp kapama mandalını çekerken kırdım, yenisini almak istiyorum. Nerde bulabilirim.

yerli yada çıkma bulabilir miyim?  Özellikle İst. Anadolu yakasında olabilir.

Teşekkürler.

Bostancı sanayi sitesi girişinde Mazda İkiler - Taber usta var. Yardımcı olur size...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 yıl sonra ...

Selamun al. Arkadaşlar aracının cam otomatiği aniden çalışırken arızalandı ve hiç oynama yok. Sigortalarında  birşey yok, kumanda da problem yok dedi usta komple sökülüp bakılacakmış. Size göre arıza nedir ve ne kadara mal olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...