Jump to content

Direksiyon simidi

mazda22
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

direksiyon konusunda net te ilan lara bakarken lantisin bir tanesinde 323 hb (bg) nin direksiyon simidini görmüştüm.belkide direksiyon göbekleri aynıdır. ama tam olarak bilgim yok...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

direksiyon konusunda net te ilan lara bakarken lantisin bir tanesinde 323 hb (bg) nin direksiyon simidini görmüştüm.belkide direksiyon göbekleri aynıdır. ama tam olarak bilgim yok...

aynı olması gerekiyor ama yinede denemeden bilinmez tabiki
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

beyler ebay internet sitesinde mazda tüm modellerinin direksiyon simitleri bulunuyor  aranızda kullananlar var ise getirtebilir arama motoruna steering wheel mazda yazın biçok model cıkıyo ve mazdaların tüm modellerinin direksiyonları birbirine uyuyo heralde 90 model 323 lerle 98 familyalrın lantislerin uyumlu olduğunu duydum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

simitleri uyarda simidin takildigi govde lazım acaba lantısle 323 hb govdelerıde uyarmı?

harun sanırım söylemek istediği direksiyonların göbeklerinin uyumlu oldugu, bende 323bg de lantis direksiyonu gördüm bi çok araçta net üstünde, hatta bi alınık ilanı bile açtım lantis 323 direksiyonu şeklinde
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya arkadaşlar bu konu hepimizin sorunu gibi çok uğrastım 323 familya direksiyonu bulamıyorum var 200 tl istiyolar

323hb 120tl istiyorlardı ona vericeğim parayla monza alırım demiştim, ebayda daha uygun ama o işle de açıkcası uğraşasım yok
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...