Jump to content

Subaru Impreza

bircan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Superas

4

• Gökhan

3

• M.E.G

3

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest mustafa_g

Sana katılamıyorum kusura bakma :D

Ben beğendim.

ben sana katılıyorum ama gülmekten katılıyorum :D

göz var nizam var subaru'yu subaru yapan kıstaslar var. sırf kaputun altındaki makina ve 4 çekerle bitmiyor iş. hani arkada WRX kanadı, hani önde büyük boy sis farları? intercool havalandırma kanalından içeri manda sığacak kadar da büyük ve kötü görünüyor.  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben sana katılıyorum ama gülmekten katılıyorum :D

göz var nizam var subaru'yu subaru yapan kıstaslar var. sırf kaputun altındaki makina ve 4 çekerle bitmiyor iş. hani arkada WRX kanadı, hani önde büyük boy sis farları? intercool havalandırma kanalından içeri manda sığacak kadar da büyük ve kötü görünüyor.  :D

Farketmez, bunlar hiçbişeyi değiştirmez benim açımdan, ben beğendim :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 13 yıl sonra ...

Benim bir önceki aracım 2009 Subaru Impreza h/b manuel idi.  Kullandığım ilk ve tek AWD idi.  Artık Impreza Türkiye'ye ithal edilmiyor.  Consumer Reports 2024 Subaru Impreza RS versiyonunu yayınlamış.  Impreza ABD'ye sadece hatchback ve sadece CVT gelecekmiş.  Sedan ve manuel artık yokmuş.  Motor 2.0 litre 152 hp veya 2.5 litre 182 hp.  CVT istenirse sekiz-vites olarak adımlı da gidebiliyor.  Sanırım bazı CVT'ler artık bunu yapabiliyor.  Araçta Subaru'nun EyeSight güvenlik paketi mevcut.

2024 Subaru Impreza Gains Fresh Styling, Sporty RS Version - Consumer Reports

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...