Jump to content

Karlıkçı Halil

VOLEN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar internetde sörf yaparken, bir site buldum biraz gezdim felan ankara şaşmazda bir karlıkcının sitesi :D Adamların msn adreslerine ulastım elimdeki bağzı, işlerin fotolarını gönderdim, dedim kaca yaparsınız felan die.. Cok cazip fiyat verdi bana göre özel istekleriniz için yeniden kalıp hazırlıyoruz dedi 10 gün arabanız burada misafir oluyor dedi, 1400 ytl ye komple istediğiniz modeli yapıyoruz dedi.. Bi bakın isterseniz... Benım beyendiğim bazı boadykitler.. Sizin elinizdede sunu yaptır bence diyebileceğiniz çalısmaların fotoları varsa lütfen paylaşın...Ben özellikle gri renkdeki arabaya yapılan çalısmayı beyendim.. Benım söle bir sorunum var mazda3 e yapılmıs afilli boadykit calısmaları bulamıyorum internetde sizlerin arşivlerinizde varsa lütfen ekleyin. Teşekgürler..

post-2327-141695274365_thumb.jpg

post-2327-141695274369_thumb.jpg

post-2327-141695274375_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunlar Türkiye de yapılmış işler mi ? Bana pek öyle gelmedi de ondan sordum :)

antalya burak abi palmiyeler falan :D

ancak bunları takarsan pek kullanamazsın arabayı hele birde yay falan takarsan dram olur :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

antalya burak abi palmiyeler falan :D

ancak bunları takarsan pek kullanamazsın arabayı hele birde yay falan takarsan dram olur :D

sırf o dram yüzünden yaptıramıyorum ben :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

grideki fena olmazdı hani ama 1 günlük bir zevk için o para verilmez :)

fiber bişi taktırmam abs plastik se sorun olmazdı lakin fiberdir o fibeerrr :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ersyncar

Fiber çok çabuk kırılıyor..

fiber glass çabuk kırılıo diyenler için fiber-aramid tavsiye ederim :D elastisite modülü daha yüksek :D  yada paraya kıyarım diyen varsa bor-glass 'tan özel imal ettirsin  kıranın elini öperim :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ersyncar

genellikle otomobil sektöründe çok hafif olması ve fiyat olarak çok abarmadığı için karbon-fiber  kullanılır ama karbon yerine bor kullanılarak imal edilse karbondan %50 daha hafif ve %300 daha dayanıklı olur. Havacılık sektöründe uçak gövdesinde kullanılan kompozit malzemesidie. gerçi sen daha iyi bilirsin bu işleri uygar. ben internetten okuduğum kadarıyla anlattım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

fiber glass çabuk kırılıo diyenler için fiber-aramid tavsiye ederim :D elastisite modülü daha yüksek :D  yada paraya kıyarım diyen varsa bor-glass 'tan özel imal ettirsin  kıranın elini öperim :D :D

aramid katkılı kumaşlar zırklı araçlarda kullanılıyor bildiğim
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

otosport namı değer karlıkçı halil ankaranın en meşhur daha doğrusu anadolunun en eski ve meşhur fibercisidir. mazda6 içinde yaptığı birçok şey var temiz iş yapar ben tavsiye ederim kendisini.. hemde ucuz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunlar Türkiye de yapılmış işler mi ? Bana pek öyle gelmedi de ondan sordum :)

Bunlar türkiyede yapılmıs işler değil tabiki, ama dediğim gibi adamın burada başlıyoin güzelligide bana dediği bul bir model aynısını tıpkısını uygulayalım... 10 gün süre 1.400tl. Benımde gri olan calısma hoşuma gitdi, ama sizlerin arşivlerinde  farklı calısmalar varsa onlarıda görmek isterim. Birde calısmalardan herhangi birisini uygulatdıktan sonra aracın üzerinden cıkan tamponun v.s sende kalıyor istediğin zaman geri takabiliyorsun...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...