Jump to content

Cam Film?

kaHEN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

işin özeti camlardaki e harfi varya onun üzerinde v yazarsa ve camlar renkli ise kralı gelse bişey yapamaz  :D

o ne demek oluyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

6

• halil_i

4

• kaHEN

14

• x-rayted

3

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

işin özeti camlardaki e harfi varya onun üzerinde v yazarsa ve camlar renkli ise kralı gelse bişey yapamaz  :D

iyi de hocam biz film çekiyoruz camı komple değiştirmiyoruz ki?!

anlamadım harf olayını

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...

1-2 haftalık araştırmalarım sonucunda cam filmimi Ziebart'ın Yenibosna şubesinde yaptırdım. İlk olarak şunları söyliyim:

Eski başlıklarda gördüğüm 2 parça halinde film çekme olayı olmadı. Herşey tek parça halinde çekildi, arka camı çift parça halindemi çekiceksiniz diye sorduğumda olur mu abi herşey tek parça, sadece eğer çok zorluk çıkartırsa camın oval oluşu ozman camın sökülmesi gerektiğini söyledi fakat herhangi bir problem olmadan 2 saate cam filmini yaptırdım.

Gerçekten müşteri ile ilişkileri takdire değer. Neredeyse herkesle konuştum ziebartta sorular sordum, hepsi iyimser şekilde cevap verdiler. Kendimi hiç sıkıntıda hissetmedim, rahat rahat gezdim, 2 saat ne zaman geçti onu bile anlamadım :)

Cam filmi değeri olarak orta tonu tercih ettim 2 numara oluyor sanırım. İçten dışarıyı görememe gibi bir problem kesinlikle yok, dışardan orjinal renkli cam gibi duruyor belki orjinalinden çok az daha koyu duruyor. Güneş ışınlarını anlaşılır şekilde kesiyor, hem ön camdan hemde filmli camdan güneşe bakıp test yaptım  :D Gece görüşünde hiçbir problem yok yine rahat görüyorum etrafı. Muayene veya polisle ilgili bir sorun yaşayacağımı hiç sanmıyorum.

Fotoğrafları huzurunuza sunuyorum  :)

img1013.th.jpg

img1010.th.jpg

img1012m.th.jpg

img1015.th.jpg

Herkese sevgiler  8)

Gerçekten şık olmuş, ama park sensörlerini de boyatsaydın keşke.Sensörleri nerde kaça taktırdın,cenmax mı bu arada.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Park sensörlerini servis taktı. Arabayı teslim almadan önce taktırmıştım, beyaza boyanması gerekiyor gerçekten siyah biraz ilginç duruyor. Yazın o işleri halledeceğim zaten. Fakat şunu söyliyim bu cam film aslında çok da koyu olmadı tekrar çektirmeyi düşünüyorum ben film  :) üstüne aynı tonda bir film daha veya bir koyusunu atabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Llumar için fiyat aldım bugün Ankara'da. 275 +KDV güvenliksiz, 400 +KDV güvenlikli film için fiyat verdi. KDV kredi kartından çekim için. Başka forumlarda Llumar için daha uçuk fiyatlar gördüm ancak burada yazılanlara göre de pahalıya geliyor gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...