Jump to content

Mazda 626 Sol Ön Cam Motoru (1988 - 1991)

designerst83
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ama orjinali üretilmiyor abi, ben taktırdıktan sonra gayet hor kullandım hiç birşey olmadı yalama yaptırıcak kadar zorladım sattıgım kişide sorun yaşamadı sanırım makarayla tabi 20 yıl dayanması var 5 yıl dayanması var

orjinali vardı 2 sene öncesine kadar..Servisten sipariş ile gelir diye düşünüyorum
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet geliyor 345tl mi ne..  :2funny:

mekanik parça olduğu için çıkması da bi süre sonra sıkıntı yaratır bu süre çok kullanılıp kullanılmamasına bağlı yansanayisi de 150tl civarı fiyatlara bulunabiliyor o da çok sağlam olmaz kanımca aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık :2funny:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi komple cam krikosu satıyorlar öyle olucagına 2 yılda bir 20 lira verir makara değiştiririm çıkma orjinal cam krikosuna 150 den 220 ye kadar fiyat çektiler Allah çarşınızı bazar etsin diyip telefonu kapattım :D

Cam makarasını ankaradan nerden aldınız hatırlıyormusunuz yoksa her japoncuda bulunurmu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynı sorun benim aracı sol arka camında var,yukarı kalkarken zorlanıyor,sıkışıyor,vazelin sürdüm fitile ama bi faydası olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda orjinal çıkma cam krikoları 80 lira 323 ve 626 ların 1998 üstü mazda 626 ve 323 lerinde 140 lira makara isteyen olursa 15 lira gibi bi para yani bulmakta sıkıntı yaşayan arkadaşlara yardımcı olabilirim bursada kilitçi ali diye biri var bende gerektiğinde ondan alıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilgin için teşekkür ederim ama bende japon çıkma parça işi ile uğraşıyorum ağırlık mazda olarak çok çıkma parça işi yapan kişiler ile diyaloğa girmeye çalıştım müşterilerime parça lazımdı fiyatlar hep yüksek geldi artık yurt dışından getiriyorum parçaları daha hesaplı ve müşterilerimede  daha olumlu fiyatlar yansıtabiliyorum sıfır parça gerektiğinde de istanbuldaki ithalatçılar ile çalışıyorum ve gerçekten biz mazdaların daha çok yaygınlaşmasını sağlamaya çalışyoruz satılık araçlara baktığımda 1990 model toyotalar 7 8 binliralardan gidiyo mazdalar 5 binlerde bu araçlar gerçekten kıymeti bilinmesi gereken araçlar ve biz insanların kafasındaki bazı olumsuz düşünceleri silicez amacımız bu inşallah

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir takım kapı lastiği geldi takım olarak bana resmini gönderme imkanın varmı gelen kapı lastiği ya 2000 modelin yada 1996 nın elimde 1996 kasa ve 2000 kasa mazda olmadığı için tam teşis koyamıyorum lastikleri getiren adamda parçadan pek anlamıyo ne arabasından söktün diyom 626 diyo ama ikisininde resmini gösteriyom hatırlamıyo o yüzden resmini gönderebilirsen elimdekilerle karşılaştrabilirim abi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Benim arabanın sağ ön cam motoru çalışmıyor, Motoru söktük usta biraz zımpara yaptı kömürlere bir kaç gün çalıştı sonra tekrar durdu.

Bu motoru nereden bulabilirim? yardımcı olurmusunuz arkadaşlar.

Konu ile alakası yok ama onuda yazim kapı fitillerinin arasına elastik hortum soktum kapılar şimdi taş gibi örtülüyor yalnız sol ön kapı fitili çok yıpranmış onuda değişmem lazım bu konudada yardım ederseniz sevinirim :)

Medikalciler satıyor tedarik edebilirsiniz, çok güzel oluyor kapıda tok bir ses duymak hoş zira eski fitillerde kapı sert kapandığında beni çok rahatsız ediyordu.

201209041639062448x1836.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

meraba bursadan alko otomativ sol cam makinası var .  o 0532  508 74 14 arayınız                camın calıştıgı lastikte var iyi günler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Uzun bi' aradan sonra tekrar merhaba arkadaşlar.

Yağmurların geç bitmesinden dolayı yıllık tamir sezonumuzun geciktiği şu aylar tam olarak araçlarımızı söküp takmaya tekrar başladığımız zamanlara denk geliyor değil mi? :)

Garajı olan şanslı insanları bu durumdan ayrı tutuyorum bu arada.

Sol ön cam motorumun redüktörü kilitledi ve söktüm baktım ki tamir edilemeyecek seviyede. Zamanında du aldığından dolayı çürümüş. Tornacıdan aynı parçayı yaptırmam lazım ama o da pek mümkün görünmüyor. Uğraşacak insan bulabilmek adına umudum yok. İzmirde bildiğim ustalara, parçacılara gittiysem de, sol ön cam motoru bulamadım. Daha önce sitede internetten alışveriş konusunda önerileri olan arkadaşlarım vardı. Onların konularını vaktim olduğunda teker teker inceleyeceğim. Bu süreçte sizlerin yardımına da açığım.

Şöyle bir adres buldum ne dersiniz?

http://www.otoparcasitesi.com/catalog/product_info.php/products_id/19715

Hepinize mutlu günler diliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mekanizma ile beraber 150 tl istiyor, kapı fitili yok.

Ebaydan 48 dolara amerikadan geliyor, en son öyle olacak galiba.

150 TL TAYVAN MALI SIFIR
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimde sıkıntılarım oldu cam motoruyla ilgili insan uğraşmaktan aramaktan yoruluyor.

Sana tavsiye iyi bir elektrikçi bul çıkma farklı bir aracın motorunu taksın olsun bitsin ben öyle yaptım bir sene olmuştur sıkıntı yok ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...