Jump to content

Fırçasız süngersiz ilaçla dış yıkama

Guest helin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Gazla yıkama 6 ayda 1 önerilir en fazla, daha fazlası boyaya zarar verirmiş. Gerçekten pırıl pırıl yapar ama leş gibi de kokar araba bi süre... :)

Bülent Abi => Bildiğin gazyağı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Mücahit

8

• SWeeT6six6

6

• X-Pace

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Benim türkçe öğretmenim de Opel Zafira'sına galoşla bindiriyordu insanları :D

O kadar şey söylediniz ben de gittim ekşidim arkadaşın başına :D Şimdi 3 tane bilindik marka varmış. Biri sonax, biri ziebart biri de voulis'miş.. Benim kızım da voulis markayla yıkanmış..Açıkçası ben yabancısıyım bu ilaçlı yıkamanın. Belki de Enes'in dediği gibi bir iki yıkamayla pek bir zarar belli olmuyor. Ama hakkaten bariz bir parlaklık gördüm bugün. Serviste cila yaptırmıştım ama bu şekilde parlamıyordu..

Bir de bugün oraya gelenler arasında bir gaz muhabbeti duydum. Göya gazla arabayı silmek çok daha iyiymiş, ama çok zahmetli olduğu için yapılmıyormuşmuşmuş... Gazla sildiren var mı aramızda???

Fotoğraflar bugün çekildi, yarın göndereceğim ;)

Helin Sonax'a ait böyle bir ürün yok. Sonax'a ilk gittiğimde adama sordum ve ilaçlı yıkamadan kaçtığımı belirttim. Biz arabayı sünger dışında hiçbirşeyle yıkamıyoruz dediler. Ve bunu söylerken yüzünde alaycı bir gülümseme vardı. Yani Sonax böyle zararlı bir işe girecek bir marka değil. Zaten ürünleri arasında da şu ana kadar böyle birşey görmüş değilim.

Ziebart için de aynı şeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Helin Sonax'a ait böyle bir ürün yok. Sonax'a ilk gittiğimde adama sordum ve ilaçlı yıkamadan kaçtığımı belirttim. Biz arabayı sünger dışında hiçbirşeyle yıkamıyoruz dediler. Ve bunu söylerken yüzünde alaycı bir gülümseme vardı. Yani Sonax böyle zararlı bir işe girecek bir marka değil. Zaten ürünleri arasında da şu ana kadar böyle birşey görmüş değilim.

Ziebart için de aynı şeyi düşünüyorum.

evet bende ziebarta sordum ilaçlı yıkamayı bizde var demedi kaldıki bilmiyorda öyle bişey içerik olarak nedir ???
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Auto Wax da ilaçlı yıkama var.Bağzen orada yıkatıyorum gayet güzel.Birde Profilo alışveriş merkezinde oto yıkamacısına yıkatıyorum(ilaçlı) ama onlar hangi ürünü kullanıyor bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birde süngerle yıkarken bağzen çok ince taşlar süngerin içine giriyor.Farketmeden bütün arabayı çizebilirsiniz.Aman dikkat :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...