Jump to content

Mazda 2 Serviste Değişmeyen Lastik

Gökhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Gökhan, çağrı merkezine bu şikayetinizi muhakkak bildirin . Sadece bize havale etmek yeterli değil, Mazda'nın da haberdar olmasını sağlamanız gerekir bence..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

diğerlerini bilmem ama lastiğin bulunmaması kimsenin suçu değil...daha önceki fiestamızın OEM lastiği de türkiyede bulunmuyırdu.

bunların stepnesi tam boy değil mi? daha yeni araba stepne sıfırdan farksızdır...Stepne tekerleğe alınıp, stepneye aynı ebat başka marka çıkma lastik konulabilir diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu gün arabayı alabilirsiz diye telefon gelince, arkadaşım benide çağırdı. Bursaya gittik.

Saat 4buçuk ta vardık. Ama arabada son anda klima borusunda kaçak var dendi. Başladık beklemeye, yapılan tampon ve diğer işçilik gayet iyiydi Allah için. Lastiğide bulmuşlar bu arada. Ama şunu söylemeliyim, satıştaki Faruk ve Servisteki Sinanın iyi niyetli ve güleryüzlü davranışlarını unutmamak lazım. Bizi iyi ağırladılar. Neyse yeni gelen 3e "odaklanmam" nedeniyle zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Saat 7ye doğru kontrolleri yapılarak uğurlandık. Buradan şunu anladım, İnallar Mazdaya yeni ağırlığını vermeye başlamış. Ancak yedek parça konusunda depolama yaptıklarında sorun hallolacaktır diye düşünüyorum. Ben oradayken 3 tane yeni 3, 1 adet 2 ve 1 tanede BT-50 satmaları da Bursada iyi iş yapacaklarını gösteriyor.

Bu arada Burak, arkadaşım 3 kere Mazda danışmayı aramış hala daha ne arayan var ne soran. Bilgin olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorunun çözüldüğüne sevindim ;)

Eğer ararlarsa arkadaşını bence ne düşünüyorsa söylesin. Fırsatım olunca ben de gerekli yerlere iletirim ;)

Teşekkür ederim Burak. Biraz çeki-düzene ihtiyaç var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...