Jump to content

Mazda 6 Hakkında Bilmek İstedikleriniz. Ne Kadar Yakar ? Artıları, Eksileri

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

İhvan kardeşim geç de olsa hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

Ben de 2012 Mazda 6 aldım. Mazda 3 ten sonra harbiden D segmenti olduğu anlaşılıyor. Eşimde de 2012 Mazda 3 Mirai var. İnsanlar neden Mazda diyor ben de sırıtarak başlıyorum anlatmaya ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de 2012 Mazda 6 aldım. Mazda 3 ten sonra harbiden D segmenti olduğu anlaşılıyor. Eşimde de 2012 Mazda 3 Mirai var. İnsanlar neden Mazda diyor ben de sırıtarak başlıyorum anlatmaya ...

Size de hayırlı olsun Mazda6

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan hayırlı uğurlu olsun. Bu arada uzun zamandır gözükmüyordun. Tekrar hoş geldin. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan hayırlı uğurlu olsun. Bu arada uzun zamandır gözükmüyordun. Tekrar hoş geldin. :D

İlhan teşekkür ederim Haklısın kayıptım uzun süredir. Denizli'ye taşındım Ankaradan. Denizli Devlet Hastanesi kardiyolojideyim. Yolu düşen olursa beklerim.

Okan arkadaşımdan (Gören oto) Mazda 6 aldık. Mazdaları 2'ledik yani :)

Selamlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlhan teşekkür ederim Haklısın kayıptım uzun süredir. Denizli'ye taşındım Ankaradan. Denizli Devlet Hastanesi kardiyolojideyim. Yolu düşen olursa beklerim.

Selamlar

Geçen hafta bir konunun içinde, profilin gözüme çarptı. Dedim Okan uzun zamandır yok ortalıklarda. Profilinden en son ne zaman online olmuşsun diye baktım. Şimdi hatırlamıyorum ama, bayağı bir zaman geçmişti. Dedim bir mesaj atayım, bir ters durum mu var diye. Sonra araya bir şeyler filan girdi, unuttum öyle geçti. Şimdi mesajını görünce konuda sevindim.

Bu arada eni görev yerinde hayırlı, uğurlu olsun inşallah. Sağlık, sıhhat iyi olsun da diğerleri teferruat.

Keyifli forumlar diliyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selamlar

Hayırlı olsun güle güle kullanınız.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selamlar

Hayırlı olsun :) Bir Mazda iyi iken ailede iki Mazda harika olmuş :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen hafta bir konunun içinde, profilin gözüme çarptı. Dedim Okan uzun zamandır yok ortalıklarda. Profilinden en son ne zaman online olmuşsun diye baktım. Şimdi hatırlamıyorum ama, bayağı bir zaman geçmişti. Dedim bir mesaj atayım, bir ters durum mu var diye. Sonra araya bir şeyler filan girdi, unuttum öyle geçti. Şimdi mesajını görünce konuda sevindim.

Bu arada eni görev yerinde hayırlı, uğurlu olsun inşallah. Sağlık, sıhhat iyi olsun da diğerleri teferruat.

Keyifli forumlar diliyorum. :)

Bazı mesajları yeni görüyorum Kusuruna bakmayın Teşekkür ederim İlhan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun :) Bir Mazda iyi iken ailede iki Mazda harika olmuş :D

Bazı mesajları yeni görüyorum Kusuruna bakmayın Teşekkür ederim Burak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim... Size de hayrlı olsun... Rabbim kazasız belasız sürmeyi nasip etsin....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim... Size de hayrlı olsun... Rabbim kazasız belasız sürmeyi nasip etsin....

Gökhan hocam nerelerdesin? Arayı fazla açtın bu sefer :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun bende 2009 Mazda 6 yı satıp model yükseltmek istiyorum. Memnunmusunuz nasıl ilk görüşleriniz ?

Teşekkürler herhalde skyactive düşünüyorsunuz. Görüşlerini sorduğunuz Ihvan Bey herhalde. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok makyajlı kasa düşünüyorum 2011

Ben memnunum. Yakıt konusu şöyle 4 km git akşamda 4 km gel yapıyorum. Motor tam ısınmadan işyerine geliyorum. Orta sıkışık bir trafik, tabiki sakin kullanımda ortalama 14.2 lt gözüküyor . Aynı parkurda eşim 2012 at sedan mazda 3 mısraı ile 12.0 lt (lpgli) yakıyor. Gerisi harika 3 ve 6 farklı araçlarmış [emoji2] Tavsiye ederim. Direkt enjeksiyonlu lpg olmuyor diye biliyorum.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...