Jump to content

Benzin, Motorin, LPG Zamları, İndirimler, Kampanyalar.

Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 451
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

67

• Ali

21

• Mehmet Özdemir

29

Bir süre dursun, acımız taze, sonra birleştiririz...:D

Peki abi.

Ama benim mazot ihtiyacım 900 km. sonra olacağı için, ben alana kadar 2, hatta 3. zamda gelir üzerine. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haftalık ortalama 75 Tl lik alıyorum. 3 kuruş artmış 5 kuruş inmiş pek farketmiyor.

vay arkadaş en çok ben mi tüketiyorum ya :D aylık 500 lira benzin alırdım önceden ortalama oda haftalık 125'e gelir. Haa lpg taktırmadın mı onur sen derseniz sonuç daha kötü, şu aralar ayda yaklaşık 600 tl veriyorum benzin ve lpg'ye.

(3 Mayısta lpg taktırdığımda guzu 12344 km'de idi bugün (15 Temmuz) bakıma bıraktım 19667 km de. 2 ay 12 gün de  (72 gün) 7323km yapmışım :D Günlük ortalama 100 km binmişim guzuya :D )

Maşallah  :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra ...

Bizim bir benzin fiyatı konumuz vardı bulamadım :D

Gece olmadan doldurun depoları :D

Bloomberg HT'nin haberine göre benzine litre başına 10 kuruş zam geldi. Zamlı tarife bu gece saat 00:00'dan sonra geçerli olacak.

Buna göre Ankara ve İstanbul bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litresi akaryakıt şirketlerine göre fiyatların değişmesine karşılık ortalama 4.23'liradan 4.33 liraya, İzmir bayilerinde ise 4.22 liradan 4.32 liraya yükselmiş olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benzine yapılan zamlar ve benim guzu nunda sünger misali benzini çekmesinden dolayı neredeyse guzuyu satma noktasına gelcem arkadaşlar.bu kadarda olmaz yani.insanları arabalarından soğutacaklar neredeyse.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Merhaba arkadaşlar.

İnternette biliyorsunuz şehir fırsatları adı altında internetten alışveriş siteleri var. Bunlardan Groupon şehir fırsatının Full akaryakıt kampanyası var. Kampanyanın açıklamasını ve koşullarını kopyaladım buraya, aynı şekilde ilgili linkide gönderiyorum. İlgilenen arkadaşlar olabilir. İyi günler diliyorum.

http://kolayurl.com/7x5

Kampanya Açıklaması

1 yıl boyunca 5.000 TL’ye kadar tüm akaryakıt alımlarında (benzin, motorin, otogaz) geçerli

Tüm Full istasyonlarında 7/24 kullanılabilir

FULL’un EPDK’ya açıkladığı alışılagelmiş %7'ye varan indirimli resmi pompa fiyatlarına ek olarak anında %8 ekstra indirim sağlayan Groupon Kartınız ile hesaplı yolculuklar

Fırsatla birlikte araç çekme-kurtarma, ambulans, lastik değiştirme, araç çilingiri, akü takviyesi ve acil yol servisini kapsayan yol yardım ve hizmet paketi de sizinle

Yakıtlarının kalitesi rafineri çıkışından deponuza ulaştığı ana kadar tüm süreçlerde uluslararası bağımsız gözetim ve denetim firması TÜV-SÜD tarafından 7/24 kontrol edilen FULL, akaryakıt garantisini sizinle buluşturuyor!

Groupon İndirim Kartınızla ilgili her türlü sorunuz için FULL Çağrı Merkezi'ni (444 38 55) arayabilirsiniz.

Groupon İndirim Kartınızdan yararlanabileceğiniz FULL İstasyonları'nın listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Groupon İndirim Kartınızı aldığınızda elde edeceğiniz kazancı buradan

hesaplayabilirsiniz.

FULL'un akaryakıt garanti sistemi ile ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

KOŞULLARI

Fırsattan yararlanabilmek ve Groupon İndirim Kartınızı alabilmek için fırsatı satın aldıktan sonra  buradaki formu eksiksiz doldurmanız zorunludur.

Fırsatınız 25 Nisan 2012- 25 Nisan 2013 tarihleri arasında tüm Full İstasyonları'nda 7 gün 24 saat geçerlidir.

Bir kişi en fazla 2 Groupon İndirim Kartı alabilir ve her bir Groupon İndirim Kartı yalnızca 1 plakada geçerlidir.

Groupon İndirim Kartınız mevcut %7'ye varan indirimlerin dışındaki başka indirim ve kampanyalarla birleştirilememektedir.

FULL Yol Yardım ve Hizmet paketi yalnızca binek araçlar için geçerlidir, ticari araç sahipleri ya da otomobil sınıfı dışındaki araç sahipleri paketi diğer bir aracında kullanabilir veya bir başkasına hediye edebilirler.

Groupon İndirim Kartı ile pompa satış fiyatı üzerinden aynı gün içinde maksimum 250 TL yakıt alabilirsiniz.

Özel izinle düzenlenmekte olan fırsatın iadesi ve iptali mümkün değildir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi de %7 kalmadı ki zaten hiçbir yerde . Pompa fiyatları  ;

Benzin : 4,64

Dizel : 3,89

Diğer ;

Benzin : 4,70

Dizel : 3,98

Bence işin kampanya kısmı verilen ek %8 olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Full firmasındaki güncel pompa fiyatları konusunda bilgim yok açıkcası :(. Çok fazla km yapan birisi olmadığımdan dolayı akaryakıt şirketi olarak Shell'i tercih etmekteyim. Bu gün e-posta hesabıma gelince bu kampanya bildirimi paylaşmak istedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben hesapladım, ayda 80 Lt benzin kullanırsanız ve kartınız olursa 1 senede 432 TL kazancınız oluyor.

4.7 x 80 = 376 TL ( aylık )

4.62 x 80 = 370 TL ( aylık ) Full den alırsan

4.25 x 80 = 340 TL (  Aylık ) Full'den Groupon kartı ile alırsan.

Aradaki fark ayda 36 TL x 12 = 432 TL.. Kart bedeli 115 TL, 317 TL kâr

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu aslında benim işime yarar ayda 500-600 tl (minimum) benzine veren biri olarak :)

ama Full e çok güvenemedim nedense. ben devamlı OPET ten benzin alıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu aslında benim işime yarar ayda 500-600 tl (minimum) benzine veren biri olarak :)

ama Full e çok güvenemedim nedense. ben devamlı OPET ten benzin alıyorum.

Ali merhaba,

Full akaryakıtla ilgili geçenlerde bir haber okumuştum. Ondan bir bölüm kopyalıyorum genel müdürlerinin açıklamasını. Bu arada geçenlerde bir konu geçmişti forumda Full akaryakıtı kullanıpta memnun olan arkadaşlar var.

Yazının bir bölümü

Full Genel Müdürü Timuçin Yalı, sektörde kendilerinin bir ateş yaktığını bildirerek "Benzin Türkiye'de elektrik fiyatı gibiydi. Kimse fiyatı sorgulamıyordu çünkü aynıydı. Biz girdikten sonra ise artık fiyat sorgulanabilir hale geldi. Bizim akaryakıtımızdan şüphelenenlere diyorum ki; onlar bizim istasyonlardan istediğini seçip numune alsın, biz de onlarınkinden... Kimin yakıtı daha çok menzil alacak test edelim. Onlar bizim istasyonlarımızdan istediğini seçebilir ama onlarınkini ben seçeceğim. Eminim ‘1.000 istasyondan istediğini seç’ diyemezler” diye konuşmuştu.

Haberin tamamı içinde ilgili linki gönderiyorum

http://kolayurl.com/7xc

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...