Jump to content

Yan çıtalar

Playboy_86
 Paylaş

Kapıdaki çıtaları sökeyimmi sökmeyeyimmi?  

18 oy

1. 1. Kapıdaki çıtaları sökeyimmi sökmeyeyimmi?

• Sök
      13
    • Sökme
      6

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaslar

Bi türlü karar veremedim bu yan kapidaki citalari (Ismini bilmiyorum ondan cita diyorum) sökeyimi sökmiyeyimi sizce hangi resim daha güzel durmus???

jh3darxx.jpg

Sag taraftaki resimde sökülmüs hali yani Fake yaptim öncelikle ama alman forum da yapan cok isterseniz ordan resimde ekliye bilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İsmi çıta...:)

Burada da birçok arkadaş söküyor, çıtasız halinin daha güzel olduğu tartışılmaz ama onların da koruyucu bir işlevi var neticede, onun için takılmışlar oraya, masraf olsun diye değil, ben söktürmedim....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selman abi bak orda haklisin koruyucu diye taktilar ama basima geldi biri kapisini acarken benim kapiya vurmus kacmis üstüne üstelik citada birsey yoktu ama kapida zarar vardi o yüzden sökmeyi düsündüm.

Yeni Mazda 3lerde o citalari istiyorsan 140€ fazlalik ödüyormusun alman forum da bi arkadas yazdi dedi niye taktirayim onlari hem 140€ fazlalik verecem hem güzelligini bozacam diye.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

biri kapisini acarken benim kapiya vurmus kacmis üstüne üstelik citada birsey yoktu ama kapida zarar vardi

Haklısın, çarpan kapıya göre değişiyor bu durum, yani o kapının şekline göre....:D

140 Euro ver deseler ben de vermezdim ayrıca....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

ben yan çıtalarımı çıkarttırdım çok güzel durdu.boya gerekmedi.çıkarttırdıktan sonra boya korumaya soktum arabayı kız gibi oldu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Senin yan çıtan mı vardı :D

dalga geçmesene çıkarttım evet çok belirgin fotosu yok ama karakız konusunda belli oluyor ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

citalari söktüm burda bakabilirsiniz ;)

Benim Citasiz hali daha cok hosuma gidiyor valla herkese tavsiye edeblirim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

malesefki çıta kapıları koruyor, sonradan pişman olmakta var

Burda haklisiniz ama citalar varken araba daha bi kac aylikti 10-15dakika arasinda bi markete girip ciktim ve kapida hasar vardi hata arabanin boyasi bile vardi ama adam kacmis o yüzden ha cita olmus ha olmamis neyapalim zaten onun koruyup korumamasi öbür arabanin yüksekliginden ve kapisina bagli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet benim arabada Lantis ve alçakta duruyor araba, yüksek bi arabanın özellikle arka kapısı benim çitanın üstüne denk geliyor vede şöförler genelde temkinli ama arkada oturan yolcular tam bilinçte olmuyor özelliklerde çocuklar ve kadınlar gözümün önünde benim kapıma tonk diye oturttu valla bi kadın arabanın arkasından inip, heeeee amannnn dedim bide baktım çitanın üstünden darp almış kapı, hopaaaa, kötüsü kadın duruma çok yabancı sanki evde mutfak kapısı duvara değdi sanki hafiften sertçe, dedim bacım nettin benim kapıya bakıyoruz, oda diyor benmi yaptım:) çok şükür kimsenin arabasına bi zar vermedim şimdiye kadar ama insanlar nasıl bukadar duyarsız oluyor pes doğrusu, bence sen o citayı çıkartma hatta benim gibi bitanede üstemi geçsem diye düşün derim:) :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam görüntü çok önemli zaten ben çıtanın işe yaradığını pek görmedim o yüzden çıkarttım görenler seviyor ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çıtaların işlevi tartışılır ama çıtasız arabanın güzelliği tartışılmaz bence....

denilebilcek bence en doğru söz :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...