Jump to content

Kaş

murdock
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

makyajlı kasalarda kaş nasıl duruyor?yaptıran varmı? nerde yaptırabilirim?ne kadar tutar?  :hi:

gayet güzel oluyor ben kenarlara doğru incelen kaşlardan aldım lakin ince kısımları istediğim gibi yapıştıramıyorum zamanla kalkıyor uç kısımları birde süne zararlısından beter kaş karşıtı bazı arkadaşlar var zırt pırt sökmekle tehdit eden :D :D :D Türkiyede ki  maliyetleri bilmiyorum ama sonuç olarak güzel duruyor hali hazırda Biran abinin ve Murat Bulut un guzusunda var diye biliyorum
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Berbat duruyor. Bir arabayı çirkinleştirmek için yapılacak en etkili yöntem :sopa:

niye abi ya benim kaşları gördün 10 numara durmuyor muydu? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araban 10 numara ama 9.5'tan 10 :D O kaşlar bozmuş işi. İnce far istiyorsanız kaputu uzatın. Sonradan takılan zımbırtılar at ile kelebek ilişkisine benziyor bana göre

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bülent abi sen ebaydan mı aldın?

ayrıca emre abi sen hep kafamı karıştırıyosun sayende yine ortada kaldım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bülent abi sen ebaydan mı aldın?

ayrıca emre abi sen hep kafamı karıştırıyosun sayende yine ortada kaldım :D

evet ebayden aldım
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ama dolapda bekliyor olgunlaşsın diye  :2funny:

daha önce takmıştım abi çift taraflı bantla sonra kaşın ince kısımlarından açılma başlayınca söktüm komple ya tam tutar ya hiç  üstelik karbon  kaş yau :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

daha önce takmıştım abi çift taraflı bantla sonra kaşın ince kısımlarından açılma başlayınca söktüm komple ya tam tutar ya hiç  üstelik karbon  kaş yau :D

siyah silikon gibi bi zımbırtıyla yapıştırdılar abi benim kaşları, en ufak bir acılma olmadı henüz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Faruk bence güzel durur zaten dün arabana benim sayemde nazar değicekti tampon güzel durmuş güle güle kullan  :D

Ali kaş alalım o zaman :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...