Jump to content

1. Nesil Mazda 3 Kullanma Kılavuzu

huseyinMOW
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazdausa.com dan 2004 mazda3

http://www.mazdausa.com/MusaWeb/pdf/manuals/2004_Mazda3_OM.pdf

diğer modeller için anasayfada owners menüsü altında manuels and references menüsünde. Bunlar yeterli gelmezse aracınızın model yılını söylerseniz elimden geldiğince araştırırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Hocam bende VW Boramı 2006 Model mazda 3 Dynamic sedan ile takas ettim. Kullanımıyla ilgili acemiliklerim oluyor. Bu 2008 bizim işimize yarar mı acaba? Bu arada zaten tahmin ediyordum ama, kral araba doğrusu. Bir de benimkine LPG takmışlar yakıt mükemmel.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok fazla fark yok 2006-2008 arasında... Acemilik çektiğin konuları forum içerisinde bulabilirsin.Bulmazsan yeni konu açabilir, bilgisi olanlardan bilgi alabilirsin...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

2010 mazda 3 kullanım kılavuzunu nasıl bulabilirim.

saygılarımla.

Siz aracı alırken vermediler mi?Yapışın yakalarına isteyin öyle saçma şeymi olur..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Siz aracı alırken vermediler mi?Yapışın yakalarına isteyin öyle saçma şeymi olur..

İsa Bey doğru söylüyor, "istiyoruz gelecek" olayına kanmayın, isteyin kılavuzunuzu. Bir de yeni modellerde deri çanta geliyor, arabanız yeni ise bastırın onlardan alın, pek havalı  :clap:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

deri çanta içinde eski versiyona ait kullanım kılavuzu verdiler, öğrenmak istediğiniz veya anlamadığınız bir konu olursa gelin yardımcı olalım diyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

deri çanta içinde eski versiyona ait kullanım kılavuzu verdiler, öğrenmak istediğiniz veya anlamadığınız bir konu olursa gelin yardımcı olalım diyorlar.

Tam dayaklık ya bu bayiler,adam gibi efendi bayiler olduğu kadar,kendi showroomundaki araçlarını dahi kilitli tutabilecek,kullanım kılavuzunu aracın orjinal gelen aksesuarlarını araklayacak kadar abes tipler de mevcut...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Rica etsem bana 2010 mazda 3 kulanma kılavuzu gönderebilirmisiniz.

Kubilay İleri

Hunat Mh. Eski Stadyum alanı Forum AVM Şantiyesi Melikgazi/Kayseri.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Rica etsem bana 2010 mazda 3 kulanma kılavuzu gönderebilirmisiniz.

Kubilay İleri

Hunat Mh. Eski Stadyum alanı Forum AVM Şantiyesi Melikgazi/Kayseri.

Saygılarımla.

Tabiki gönderirim... Geciktim, kusura bakmayın. Anca gördüm mesajınızı. Özelden atsaydınız aynı gün cevaplardım... Sizden rica etsem ruhsatınızı fakslarsanız aşağıdaki numaraya aynı gün kargoya verebilirim kullanma klavuzunu. Anahtarlık ve kokuda da hediyesi.. hehe...  :tey:

0-252-225 59 20

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tabiki gönderirim... Geciktim, kusura bakmayın. Anca gördüm mesajınızı. Özelden atsaydınız aynı gün cevaplardım... Sizden rica etsem ruhsatınızı fakslarsanız aşağıdaki numaraya aynı gün kargoya verebilirim kullanma klavuzunu. Anahtarlık ve kokuda da hediyesi.. hehe...  :tey:

0-252-225 59 20

okan sen varya harbi kralsın...  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim. Ruhsat ve Araba Ankara'da olduğu için ancak haftaya gönderebilirim. Çok makbule geçecek tekrar teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18.06.2010 at 21:24, İsa Doğruyol :

okan sen varya harbi kralsın...  ;)

teveccühünüz...  :nazar:  8)

Alıntı

Çok teşekkür ederim. Ruhsat ve Araba Ankara'da olduğu için ancak haftaya gönderebilirim. Çok makbule geçecek tekrar teşekkürler.

faks yarine mail de olur. hatta daha iyi olur. hemen cevaplama şansın olur. siz en iyisi bana mail atın...

Yeni Mazda3 ler hariç kullanım klavuzlarını ( ingilizce ) aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz

Mazda 3 (2004-2009)

MX-5

Mazda2

Mazda BT-50

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...