Jump to content

Açılmayan Kol Dayama Kapağı (04-09)

SWeeT6six6
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Biraz komplike olacak ama; orta kol dayama bölümündeki en üst kapağı kapatırken, babam nasıl yapmışsa kalem sıkıştırmış. Sonra uğraşmış ve kalemin bir kısmını çıkarmış ama bir kısmı içeride kalmış. Üst kapak şu an açılmıyor .

Pek zannetmiyorum ama bir çözüm önerisi olan var mı?  :-\

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Selman

7

• Mücahit

7

• SWeeT6six6

17

Popüler Günler

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Abi nereye sıkıştığını bir anlasam zaten  :-[ Ben öndeki kilit mekanizmasının oralarda bir yer diye tahmin ediyorum açıkçası ama arka da olabilir tabii.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Abi nereye sıkıştığını bir anlasam zaten  :-[ Ben öndeki kilit mekanizmasının oralarda bir yer diye tahmin ediyorum açıkçası ama arka da olabilir tabii.

ilginç kilit mekanizmasının oraya nasıl sıkışırki??
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mandal hareket ediyormu ediyorsa biraz kuvvet uygula mandalı tut kaldır. mandal hareket etmiyorsa üzerine bastır dorpidonun mandalı açmaya çalış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bence o kalem arka tarafa sıkışmıştır ya,ondan açılmıyodur...bi düşünelim ne yapabiliriz oraya  ???

servis yakınsa bence bi göster nazik mekanizmalar onlar...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Torpido değil abi. Ortadaki kol dayama yeri.

Mandal  hareket ediyor ama babam uğraşırken, hemen altındaki büyük gözün mandalını da gevşetmiş. Onun için zorlamaya cesaret edemiyorum.

Ya arkaya sıkışsa açılırdı diye düşünüyorum. Babam gelsin bir sorayım; neresinden çıkarmış kalemin diğer parçasını.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

servis yakınsa bence bi göster nazik mekanizmalar onlar...

Yakında servis var ama ben hep diğer servise gidiyorum. Orası da çok uzak. Çözemezsem gidicem mecbur ama biraz zaman alacak gitmem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Torpido değil abi. Ortadaki kol dayama yeri.

Mandal  hareket ediyor ama babam uğraşırken, hemen altındaki büyük gözün mandalını da gevşetmiş. Onun için zorlamaya cesaret edemiyorum.

Ya arkaya sıkışsa açılırdı diye düşünüyorum. Babam gelsin bir sorayım; neresinden çıkarmış kalemin diğer parçasını.

valla kızma ama m3le yaşanan ilginç sorunlar bölümüne aday göstericem seni ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla kızma ama m3le yaşanan ilginç sorunlar bölümüne aday göstericem seni ;D

Bende göstericem abi ama kendimi değil; babamı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Yakında servis var ama ben hep diğer servise gidiyorum. Orası da çok uzak. Çözemezsem gidicem mecbur ama biraz zaman alacak gitmem.

yakın uzak farketmes sonucta yardımcı olacaklar sürüş kaliteni etkileyen bi sorun deil ama can sıkıcı olur kafana takılırsa...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yakın uzak farketmes sonucta yardımcı olacaklar sürüş kaliteni etkileyen bi sorun deil ama can sıkıcı olur kafana takılırsa...

Abi o kadar gıcık bir durum ki; o parçanın komple değişmesi bile söz konusu olabilir. Durduk yere masraf.. Neyse artık babamdan tahsil edicem :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hürmetlerimisi ve selamımızı ilet baba ya ;D

Abi birşey diyemiyorum vallahi. Arabayı iyice sahiplendiğimi düşünüyo babam haklı olarak. Bende birşey demiyorum ki; iyice kızdırmayım. Sonuçta benim üzerime olsa da, onun emeğiyle alındı araba.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi birşey diyemiyorum vallahi. Arabayı iyice sahiplendiğimi düşünüyo babam haklı olarak. Bende birşey demiyorum ki; iyice kızdırmayım. Sonuçta benim üzerime olsa da, onun emeğiyle alındı araba sonuçta

Babalara laf yok...Adı üzerinde onlar baba.

Feda olsun babalarımıza herbişey... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Abi birşey diyemiyorum vallahi. Arabayı iyice sahiplendiğimi düşünüyo babam haklı olarak. Bende birşey demiyorum ki; iyice kızdırmayım. Sonuçta benim üzerime olsa da, onun emeğiyle alındı araba.

tabiki ama baban da senden esirgemiyordur yani et le tırnak olayı 8)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yeri burası değil biliyorum ama aklıma bir fikir geldi, yıl sonlarında yılın konusunu ve yılın mesajını seçelim, jüri bir ön eleme yapsın, oylayalım....

Enesciğim senin meseleye dönersek, bence kuvvetle çek, açılır, açılmazsa da zaten ayvayı yemiştir, değişecek....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar yeri burası değil biliyorum ama aklıma bir fikir geldi, yıl sonlarında yılın konusunu ve yılın mesajını seçelim, jüri bir ön eleme yapsın, oylayalım....

Enesciğim senin meseleye dönersek, bence kuvvetle çek, açılır, açılmazsa da zaten ayvayı yemiştir, değişecek....

Yılın konusuna adayım. Ama kazanırsam ödülü babama vericem :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...