Jump to content

Açılmayan Kol Dayama Kapağı (04-09)

SWeeT6six6
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Geçmiş olsun, şimdi hangi sistem çalıştı, yani nasıl açtın, kaba kuvvet mi, teknik mi?

Ortadan bastırıp kilitten açma tekniği abi. Şiddet eğilimli önerini kullansaydım muhtemelen burada kucağımda orta kol dayama parçasıyla beraber oturuyor olabilirdim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Selman

7

• Mücahit

7

• SWeeT6six6

17

Popüler Günler

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Ortadan bastırıp kilitten açma tekniği abi. Şiddet eğilimli önerini kullansaydım muhtemelen burada kucağımda orta kol dayama parçasıyla beraber oturuyor olabilirdim :D

Baban da başucunda oludu Enes  :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zor oyunu bozar, Enes , o kadar küçümseme :D, ama sevindim ne şekilde olursa olsun çözülmesine....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Baban da başucunda oludu Enes  :D

Muhtemelen :D

Zor oyunu bozar, Enes , o kadar küçümseme :D, ama sevindim ne şekilde olursa olsun çözülmesine....

Küçümsemek değil abi; kendimi şiddet karşıtı göstermeye çalışıyorum :D

hadi geçmiş olsun ısrar  etmesek konu yarına kalacaktı ne ekibiz be gecemiz gündüzümüz yok  :)

Vallahi Allah razı olsun abi. Mazda24'ün iyi çalışmadığı söylenirdi. Mazda24'ümüz yoksa MazdaClub24'ümüz var :D Ben bu konuyu dün akşam olay gerçekleştiğinde niye açmadıysam ::)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tam saç kurutma makinesi tutun diyecektim Enes Abi plastik ısınırsa belki esner cıkar diye :D_aslında itiraf ediyorum en basta kaynak makinesi tutun diyecektim sac kurutma makinesi para etmez diye :P ama neyse halloldu sonuc olarak_bende daha fazla sacmalamiyim en iyisi sustum :-X

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tam saç kurutma makinesi tutun diyecektim Enes Abi plastik ısınırsa belki esner cıkar diye :D_aslında itiraf ediyorum en basta kaynak makinesi tutun diyecektim sac kurutma makinesi para etmez diye :P ama neyse halloldu sonuc olarak_bende daha fazla sacmalamiyim en iyisi sustum :-X

Kişi kendini bilmek gibi İrfan olamaz....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda club 7 24 yardım diye bir başlıkmı açsak

Yolda kalanlara da gidilecekse Ankara'da ben giderim yardımlara; ama çok para isterim ;D Hoş; yolda kaç tane Mazda kalır ki? Belki B ve E serisi... Neyse benzini bitenleri de hesaba katarsak; yeni bir meslek çıkar bize, hazır mezun olmanın eşiğinde :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kişi kendini bilmek gibi İrfan olamaz....

abi vallaha ayakta alkıslıyorum seni, öyle bi laf oturtmussun ki tam adamına göre_Biran Abi bile görse direk gözleri yasarır abimin :'(_ :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gözün aydın gecmiş olsun ;D

Tüm arkadaşlar müdahil olsaydı bu konu tarih yazardı, ben mesela ilk defa olarak bugün alıcı gözle baktım o göze, göze dedim arkadaşlar, kalem bunun neresine nasıl ve neden sıkıştı, kalem orada ne yapıyordu, kalem aslında kimdi ve hangi amaca hizmet ediyordu babında, keşke Bülentciğim de burada olsaydı da bu güzel sorulara kendi üslubuyla cevap verseydi diye düşündüm bir an....(Biran)....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Tüm arkadaşlar müdahil olsaydı bu konu tarih yazardı, ben mesela ilk defa olarak bugün alıcı gözle baktım o göze, göze dedim arkadaşlar, kalem bunun neresine nasıl ve neden sıkıştı, kalem orada ne yapıyordu, kalem aslında kimdi ve hangi amaca hizmet ediyordu babında, keşke Bülentciğim de burada olsaydı da bu güzel sorulara kendi üslubuyla cevap verseydi diye düşündüm bir an....(Biran)....

kulaklarımı kim çınlatıo dediydim selman abimmiş ::)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...