Jump to content

Mazda 3 2010 mps kaput uygulaması

osendur
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar ben aracıma kaput değişimi yapmak istiyorum ama galiba bir kaç sorun çıkıyormuş.Çamurluk ve ön tanponun da değişmesi gerekiyormuş bu konuda tam bir bilgiye sahip olan varsa bilgi verebilir mi ayrıca maliyeti ne civarda olur?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

yapılmışı vardı gördüm ben İzmir Yeni'de, siyah 2010 hb jantlar dışında mps idi jantları bekliyorlardı.. İzmir'den başka bir arkadaş daha yaptıracak yeni alacağı mazda3 hb'i.. araba 2 hafta sonra gelecekmiş, sonra kaput, ön-arka tamponlar, spoyler, marşpiyel falan mps olcak araba.. dışardan da jant bakcaz arabaya, baya şekil olacak yani..

maliyet konusunda bir bilgim yok ama Ebru Abla konuyu görünce bilgi verecektir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yapılmışı vardı gördüm ben İzmir Yeni'de, siyah 2010 hb jantlar dışında mps idi jantları bekliyorlardı.. İzmir'den başka bir arkadaş daha yaptıracak yeni alacağı mazda3 hb'i.. araba 2 hafta sonra gelecekmiş, sonra kaput, ön-arka tamponlar, spoyler, marşpiyel falan mps olcak araba.. dışardan da jant bakcaz arabaya, baya şekil olacak yani..

maliyet konusunda bir bilgim yok ama Ebru Abla konuyu görünce bilgi verecektir..

Ebru hanım Kaput dışında,MPS Ön arka tampon ve mps jant fiyatları konusunda da bilgi verebilirse çok memnun oluruz...Rx8 jantı uyuyormu mazda3lere kaç " oluyor bu jantlar sanırım 19 gibi...Fiyatları sanırım pahalı gibi..

Ayrıca orjinal arka tamponun alt kısmı çıkarılıp yerine yatay arka sis farının oldugu tampon altlıgı takılabiliyormu..yoksa tamponun komplemi değişmesi gerekiyor..

http://photo.netcarshow.com/Mazda-3_i-stop_2010_photo_1a.jpg orjinali.

camberlinkinstall008.jpg

Uploaded with ImageShack.us

yani şu siyaha boyanan kısım

[img width=580 height=435]http://img256.imageshack.us/img256/2580/img3419x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pazartesi maliyet konusunda size bilgi verebilirim.

Bize aşagı yukarı 9.000TL ye mal oldu. Bütün parçaları değiştirmeyebilirsiniz. Ön kaputu değiştirmek için tamponda, çamurlukta değişiyor.

Parçaları fiyatlarını ayrıntılı olarak bilgilendireceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pazartesi maliyet konusunda size bilgi verebilirim.

Bize aşagı yukarı 9.000TL ye mal oldu. Bütün parçaları değiştirmeyebilirsiniz. Ön kaputu değiştirmek için tamponda, çamurlukta değişiyor.

Parçaları fiyatlarını ayrıntılı olarak bilgilendireceğim.

Çok teşekkür ederiz ebru hanım..

Kaput değiştirirken ayrıca MPS tampon ve çamurluk mu takılıyor acaba..Mps benim bildiğim daha kaslı bir görünüme sahip araç ölçüleri farklı sanki MPS tampon uymaz gibi gelmişti bayide MPSyi incelediğimde..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

peki sadece arka tarafı mps yapmak mümkün müdür onun içinde birşeyler değiştirmek gerekiyor mu kaça mal oluyor bilgi verirseniz sırf arka taraf için sevinirim şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

peki sadece arka tarafı mps yapmak mümkün müdür onun içinde birşeyler değiştirmek gerekiyor mu kaça mal oluyor bilgi verirseniz sırf arka taraf için sevinirim şimdiden teşekkürler..

Tamponu komple değilde sadece alt kısmı olur gibi geliyor bana..O resimde siyaha boyanan kısım yani..Birde çift çıkış egsoz farkı var onuda 400-500tlye yaptırılabiliyor egsozcularda..Ekstra olarak 450-500tlye'de spoiler takılabiliyor..Bence mükemmel yakışıyor spoiler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tamponu komple değilde sadece alt kısmı olur gibi geliyor bana..O resimde siyaha boyanan kısım yani..Birde çift çıkış egzoz farkı var onuda 400-500tlye yaptırılabiliyor egzozcularda..Ekstra olarak 450-500tlye'de spoiler takılabiliyor..Bence mükemmel yakışıyor spoiler..

spoilerimiz zaten takılı ben aracın ön tarafından da memnunum fakat arka tarafını mps görünümlü yapmak istiyorum dediğiniz gibi sadece o alt kısım olursa daha iyi olur benim içinde yapan arkadaşlar varsa burdan bilgi verirlerse seviniriz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mps arka tamponundaki o siyah bölge ayrı bir parça değil bildiğim kadarıyla, o yüzden tampon komple değişir.. aynı muhabbet önceki kasada da var, siyah kısım tamponun geri kalanıyla bir yani ayrı parçalar değil onlar..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Toplam 7.250 TL'ye mal oluyor  :hi:

Teşekkürler ebru hanım..

peki arka tampon dahil değil dimi?

arka tampon ve çift egzoz çıkısı fiyatı ne kadar acaba....

Resimde yolladıgım arka tamponun o alt kısmı suanki tampon çıkarılıp uygulamabiliyor mu?yoksa arka tamponun komple değişmesi mi gerekiyor...

sanki geçen mps inceledimde stoplar daha büyük gibi mpsde eger öyleyse arka tamponda uymaz gibi geldi..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tampon, egzoz fiyata dahil  :)

Tamponun değişmesi gerekir. 1.250TL  sadece  egzozlar&arka tampon

Yani bu fiyata benim anladığım şunlar dahil...

çift çamurluk ,mps kaput,mps ön tampon,mps çift egzoz cıkısı,mps arka tampon+boya+işçilik yanlışmıyım.Eger Öyleyse fiyat normal.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sadece görüntü için değmez bence yaptırmaya

Modifiyesiz arabaya binmem abi.. :D

sadece görüntü için mazda alıyoz ama..:) yoksa 15-20bin tllik araba işimizi görürdü..  ben yavaş yavaş yaptırırım ama o kadar açılmam gibi geliyor..o an ki psikolojime baglı:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...