Jump to content

Karşılama Işıkları...

okkko
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Follow me, aracı stop ettikten sonra ayarlanan süre kadar farların açık kalması olayı değilmiydi ?

Evet ...coming home veya follow me diye geçiyor vw grubu araçlarda..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tepe lambası gibi yavaşça sönüyor arabayı çalıştırırsan veya kapı kapalı beklersen bir süre. fotoğrafta iç lambaları kapatıp çektim. biraz fazla gibi çıkmış karanlıkta. normalde mazda3 mps veya yeni mazda6 larda wellcome illumination olarak geçen bu özellik zaten var.

beyaz çorap konusunda da teessüf ederim yani...  ;);D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

iyi günler ben dr.yavuz onat.şu anda 2010 model mazda 3 impressive sahibiyim.karşılama ışıkları dedigimiz seyin içinde neler var acaba 1)follow me home  2)pedallar üzerinde oluşan mavi renk ışık 3)ondekı ısıklandırmadakı delıkten sızan mor ısık 4)havalandırmalardan gelen mavi ışık 3)araç içi tepe ışıklarının beyaz ışıga dondurulmesı 5)plakalıklardakı ısıgın mavı verılmesı

bunlaradan hangileri 156+kdv içinde mevcut geri yapılmayanlar kaça mal olur saygılar :fiuw: :fiuw: :fiuw: :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yavuz hocam tip aynı bruce willis walla  :ohmy:. Siz ne kadar oldu arabayı alalı? Yağmurda bir araç alan vardı biz gezerken siz miydiniz acep?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tebrik ederim işte o geyik daha dogrusu şansız geyik bendim.geyik diyorum çünkü o yagmurda bizi dışarı çıkarıp resmi çekmeye zorladıklarında sazan gibi kabul ettik.neyseki arabadan çok ama çok memnunumda unuttuk o gunlerı sız aldınızmı barı saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aldık hocam biz de aldık, yağmur yoktu Allah'tan  :dua: . Memnun olmanıza sevindim, MAzda ayrıcalığı gerçekten muhteşem bir duygu  8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

bu ışıklandırma olayı çok hoş olmuş ancak ışıkların kimisi mor kimisi maviyse biraz pavyon işi gibi olur gibi geliyor  :tey: eğer tümü mavi olsa gerçekten hoş olur..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yetenekliyim, kendim yaparım, medeni cesaretim var diyenlere...:D

mazda3, mazda5, mazda6, cx7 ve cx9 için welcome illumunition'ın montaj şemasını veriyorum... Buyrun, bu da benden bi kıyak foruma...

www.gorenotomotiv.com.tr\DATA\C830_V7_050_700_Blue.pdf

Satıp para kazanacağıma yaptığıma bak...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yetenekliyim, kendim yaparım, medeni cesaretim var diyenlere...:D

mazda3, mazda5, mazda6, cx7 ve cx9 için welcome illumunition'ın montaj şemasını veriyorum... Buyrun, bu da benden bi kıyak foruma...

www.gorenotomotiv.com.tr\DATA\C830_V7_050_700_Blue.pdf

Satıp para kazanacağıma yaptığıma bak...

Okan hocam bir kez daha diyorum harbi Kralsın.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...