Jump to content

mazda3 ekstraları

QMenTol
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazda3 impresif'i 18 mayısta teslim aldım. teslim almadan önce arabayı aldığım opan firması ses izolasyonu, boya koruma, döşeme koruması, motor kaputuna koruyucu film, camlara renkli film takmalarının iyi olacağını önerdi. ben de 800 tl karşılığında camlara renkli fim taktırmak hariç diğerlerini yaptırdım.

1. bunlar faydalımıdır?

2. alınan ücret uygunmudur?

3. bilgi ekranında bakıma 170 gün var diyor. bu süre şatmıdır? bu süre ne kadar geçirilebilir ?

saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sadece ses yalıtımını ziebart gibi firmalar 900-1000tl gibi bir fiyata yapıyorlar..Tabi aracın altı davlumbazlara özel zift benzeri karısım ve araç içine ise tüm koltuklar döşemeler vs sökülüp özel zift üzerine folyo ve sünger karışımlarıyla yapılıyor ne gibi işlem yaptıklarına bağlı...Faydası güzel birşekilde yapılırsa elbette var..alınan ücretide ona göre değerlendirmek lazım..6 ay veya 10bindir bakım süresi ilk 3 yıl her 6ayda bir ugramanız gerekiyor mazdanın saçma sapan politikası yüzünden.Fiyatlar çok uygun gibi görünsede 2 defa bakıma gidince bir vw grubunun aracından yaptırılan tek bakımdan 100-150 fazla oluyor mazdanın bakımları..

Otomatik vites mi?

sedan mı hatcback mi aracınız?

Renk hangisi acaba?

Mahsuru yoksa kaça aldınız acaba bende alacagımda.Hayırlı olsun kazasız belasız sürmek nasip olur insallah..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

henüz arabama binemedim. ankara dışında olduğum için arabayı eşim teslim aldı. kısmetse haftaya ilk kez kullanacağım. teslimata ben gitmediğim için neler yapıldığını görmedim. firma hediyesi olarak egzos'a kaplama takmışlar. ne sevindim, ne sevindim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel araba iç ve dış tasarımı çok hoş,ben gerçi hatcback araçları daha çok begeniyorum..İçi kokpiti kullanılan malzemeler vs çok kaliteli,tabi şasinin,motorun kalitesinden vs anlamam.

Heyecanınızı anlıyorum..Güzel günlerde binmek nasib olur insallah darısı başıma..:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk önce hayırlı uğurlu olsun güle güle kulllanın :nazar:

aynı araca bende sahibim (bkz bilgilerim) çok iyi bir seçim bence, memnnun kalacaksınız

gelelim mevzuya:

boya koruma- faydalı, uzun vadede aracın dış etkenlere karşı korunmasını sağlar

döşeme koruma- çocuklar varsa ve dikkatsiz kullanıyorsanız (araç içinde yemek yeme, içme gibi) faydalı

motor kaputuna koruyucu film- aracın yolda en fazla taş gelme  ve park esnasında etrafdakilerin zarar verme olasılığı yüksek yerlerinden biri

cam filmi- ilk aldırdığımda bende yaptırdım çok faydalı bilhassa bu yaklaşan sıcak yaz günlerinde hatta gece arkadan gelen farların etkisini azaltma anlamında

ses izolasyonu- yaptırmadım, faydalı olacağını düşünmüyorum yapım esnasında zarar verebileceklerini değerlendiriyorum hem sesin bana kalırsa geleceği en fazla yer camlardır...

fiyat makulmuş gibi geldi hem anladığım kadarı ile zaten yaptırmışsınız bu saattten sonra sormak???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çiftlikköy isabetli bir karar olur...

istediğiniz her türlü hayatı orada yaşayacağınızdan kuşku yok demek istediğim şu - ister köy, ister kasaba, ister şehir hayatı- yalovaya 4 dk , bursaya 45 dk , istanbula(kumkapı feribotla 65 dk) (pendik 45 dk) veya gitmeyin bir yere kasaba hayatı yaşayın veya iznik ve çevresine gidin köy hayatı yaşayın

tercih mükemmel benim de aklıma gelmiyor değil ancak henüz çalışıyor olmam sebebi ile (astsb ve altınovada karamürselbey eğitim merkezinde ) şu an için bir plan yapamıyorum

bir de bilgi vereyim hiç kimsenin bilmediği hatta tahmin bile edemeyeceği;

yalova nüfusunun yarısı köylerde yaşar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...