Jump to content

Ankara'daki Mazda Servisleri

delta31tr
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2010 yılında bu konuyu açıtğımda OPAN Cayyolu kötüydü, adamlar hala kötü ya :):):)

Ankara'da aracımı tek götürdüğüm yer MEB şimdiye kadar da hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Herkese Merhaba, Bende Ankarada Servis dışında özellikle mazda araçlara bakan usta arıyorum. Benim araçta da sabahları soğukken zor ateşleme ve rolantide silkeleme-titreme oluyor. Servis hiçbir ölçüm vs. yapmadan sübaplardan dedi ve ekledi: 2000 TL civarında maliyeti olur.  Bende sanayide bir usta bulayım diye biraz araştırdım ve forum içerisinde BERAT OTO, FURKAN OTO ve EMEK OTO isimlerini bulabildim. Ancak, benim merak ettiğim bunlar daha önce sübap değişimi yapmışmı? Henüz gidip sorma fırsatım olmadı ama sübap değişimi yaptıran arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirse sevinirim. Saygılar,   

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ankara'da bu işi tam manasıyla yapan bi usta bana da lazım.100.000 bakımı yaptırmak için 3 servis ile görüştüm.Herter 1,450 TL opan 313 TL Basayar 1500 TL fiyat çıkardı.Rutin bakım dışında (filtreler vs) v kayışı ve bilyeleri değişecekmiş.Kafam çok karıştı ve sonunda iyi bir usta bulup parçalarımı alıp ona yaptırmaya karar verdim.Ama önce iyi bi usta lazım tabi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sistempro

gimat sanayi sitesinde Furkan oto var. serkan usta var orda. mazda servisinde ayrılma. beni kısmen tanıyor. lantisin kontak termiği arızalı idi, onun yönlendirdiği bir elektrikçiye yaptırdım 50 tl ye. servis 400 tl masraf çıkarmıştı. kendisini benim aracada subap için 1000 tl fiyat demişti ama çok daha sonra dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ankara'da bu işi tam manasıyla yapan bi usta bana da lazım.100.000 bakımı yaptırmak için 3 servis ile görüştüm.Herter 1,450 TL opan 313 TL Basayar 1500 TL fiyat çıkardı.Rutin bakım dışında (filtreler vs) v kayışı ve bilyeleri değişecekmiş.Kafam çok karıştı ve sonunda iyi bir usta bulup parçalarımı alıp ona yaptırmaya karar verdim.Ama önce iyi bi usta lazım tabi :)

Mart ayında Herter de yaptırmıştım 100.000 bakımını, 1300 TL ödemiştim. Şimdi LPG den kaynaklanan sübap başlıklarını değiştirmek istiyorum. iyi bir usta bulursan haber ver :)) Servis cepte para bırakmadı :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1-2 yer ile görüştüm maksimum fiyat 350 TL çıkıyor 100.000 bakımı için.Bujiler,filtreler,sıvı kontrolleri,fren kontrolleri,motor yağı,şanzıman yağı,ek olarak gerekiyorsa v kayışı ve bilyelerin bakımı..Harman oto ve Halil oto.Bİr bakın isterseniz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Evet benimde gecen pazar dikkatimi cekti, beyaz bi mazda koymuslar kenara, fazla dikkatli bakamadim ama demek yeni bir servisimiz daha oldu.

Ben chevrolenin yanindaki opan buraya tasinmistir diye tahmin etmistim. Demek farkliymis.

Hayirli olsun ozaman

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sistempro

abartmıyorsun hocam. herterin müdürü beni dövüyordu nerdeyse. " bakım yaptırmayacaksan bu arabalara niye biniyorsunuz " diye bir laf var mı ya !!!!!!!!!!!!!!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konya yolunda yeni bir Mazda açılmış servisi birkaç içinde faaliyete geçecek, en azından öyle dediler bana. 30 000 bakım için ortalama 350 Tl dediler. Bujiler değişirse artı olacakmış tabi, kontrol ediliyor dedi.Fiyatta biraz daha yardımcı oluruz şemsiyede 2 adet veririz dedi. Nerede derseniz baklavacı Hacı Baba nın yanındaki benzinlikte açılmış. İsmine dikkat etmedim. Ben oraya yaptırmayı düşünüyorum. Ama iyi bir usta olursa tanışmak isterim tabi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konya yolunda yeni bir Mazda açılmış servisi birkaç içinde faaliyete geçecek, en azından öyle dediler bana. 30 000 bakım için ortalama 350 Tl dediler. Bujiler değişirse artı olacakmış tabi, kontrol ediliyor dedi.Fiyatta biraz daha yardımcı oluruz şemsiyede 2 adet veririz dedi. Nerede derseniz baklavacı Hacı Baba nın yanındaki benzinlikte açılmış. İsmine dikkat etmedim. Ben oraya yaptırmayı düşünüyorum. Ama iyi bir usta olursa tanışmak isterim tabi

konya yolu shell alanya petrol içinde bms mazda...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sürücü koltuğu ve sürücü camı problemim vardı. SBM ye gitmiştim, gerekli parçaları gelmiş garantiden değişeceğini söylediler. Pazartesi vakit bulursam gidip halledeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

SBS olmasın da, ne olursa olsun kabulümdür... Kızım ve biz üç senedir ne çektik yahu...

:D

Yapmamışlar öyle bir hata :D Yoksa kimse önünden geçmezdi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

SBS olmasın da, ne olursa olsun kabulümdür... Kızım ve biz üç senedir ne çektik yahu...

:D

Katılıyorum, işlerini iyi yapsınlar da . :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Ben tecrübe faktörünün sıralamada en öncelikli olması gerektiğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Ben tecrübe faktörünün sıralamada en öncelikli olması gerektiğini düşünüyorum.

tecrübe önemli tabi. yetkili servise gittiğinde usta bir başlıyor tıkır tıkır sökmeye, izlerken dalıp gidiyorsun sonra faturayı görünce de bir güzel ayılıyorsun. Ama için rahat oluyor. Acaba yanlış birşey yaptı mı diye kafanda soru işaretleri kalmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

ANKARA DA  Özelikle japon bi tamirci var desem  yani şöyleki bir usta var Japon dışında  hiçbir araca bakmıyor honda Mazda  dışında pek araca baktını hatırlamıyorum  tam adres aklımda deyil ezbere gidiyorum 10 numara bi ustadır kazıklayım demez hakı neyse onu alır adresini paylaş acagım ama ezbere gittim için tam hatırlamıyorum kartını bulursam paylaş cağım  arkadaşlar Güzel bir ustadır Eniştem mazda 626 ya sıfır motor yaptır çaktı başka yerde bu ustayla tanışmışlar ve  sadece rekteveyle kurtardılar fiyat mı söyleyim 400 liraya arabayı kurtardı o 2 lirayı gözden Çıkarmıştı ...! o kadar dürüst

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...