Jump to content

Ankara'daki Mazda Servisleri

delta31tr
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest sistempro

ANKARA DA  Özelikle japon bi tamirci var desem  yani şöyleki bir usta var Japon dışında  hiçbir araca bakmıyor honda Mazda  dışında pek araca baktını hatırlamıyorum  tam adres aklımda deyil ezbere gidiyorum 10 numara bi ustadır kazıklayım demez hakı neyse onu alır adresini paylaş acagım ama ezbere gittim için tam hatırlamıyorum kartını bulursam paylaş cağım  arkadaşlar Güzel bir ustadır Eniştem mazda 626 ya sıfır motor yaptır çaktı başka yerde bu ustayla tanışmışlar ve  sadece rekteveyle kurtardılar fiyat mı söyleyim 400 liraya arabayı kurtardı o 2 lirayı gözden Çıkarmıştı ...! o kadar dürüst

kimse o usta yazarsan seviniriz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sistempro

Ankara gibi bir şehirde ne usta sorunu olur ne de parça.

;)

doğru ama fazla para da almaması lazım. sözleşmiş gibi herkes aynı fiyatı + işçiliği fiyat veriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ankara gibi bir şehirde ne usta sorunu olur ne de parça.

;)

bence herkes kendi aracının ustası olmalı :boks: :boks: :boks:

bir keresinde ustanın kendisinden daha çok biliyorum diye adam beni tükandan kovmuştu hatta :2funny: :2funny: :2funny: bakmıyorum senin arabana, işim var, git başkasına baktır demişti :2funny: :2funny: :2funny:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

doğru ama fazla para da almaması lazım. sözleşmiş gibi herkes aynı fiyatı + işçiliği fiyat veriyor.

Eğer durum buysa yapacak bir şey yok, o işin piyasası belli demektir... Neticede bu işten evine ekmek götürmeleri gerekiyor... Bize düşen araştırmak ve karar kılmak...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ANKARA DA  Özelikle japon bi tamirci var desem  yani şöyleki bir usta var Japon dışında  hiçbir araca bakmıyor honda Mazda  dışında pek araca baktını hatırlamıyorum  tam adres aklımda deyil ezbere gidiyorum 10 numara bi ustadır kazıklayım demez hakı neyse onu alır adresini paylaş acagım ama ezbere gittim için tam hatırlamıyorum kartını bulursam paylaş cağım  arkadaşlar Güzel bir ustadır Eniştem mazda 626 ya sıfır motor yaptır çaktı başka yerde bu ustayla tanışmışlar ve  sadece rekteveyle kurtardılar fiyat mı söyleyim 400 liraya arabayı kurtardı o 2 lirayı gözden Çıkarmıştı ...! o kadar dürüst

yeri nerede adres isim telefon varmı acaba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

SMB ile ilgili tecrübesi olan var mı? Varsa bizi de bilgilendirebilir mi?

Gergi seti ve V kayışı değiştirmeye oraya gitmeyi düşünüyorum da.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar,

SMB ile ilgili tecrübesi olan var mı? Varsa bizi de bilgilendirebilir mi?

Gergi seti ve V kayışı değiştirmeye oraya gitmeyi düşünüyorum da.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest sistempro

Herter için iyi şeyler duyacağımı hiç zannetmiyordum zira benim içinde Meb Başayer daha iyidir.

Çünkü Herterde çok nazikçe konuşmama rağmen az kaldı dayak yiyordum. Adam bana " 100 tl arıza tesbiti veremiyorsan bu arabaya neden biniyorsun " demez mi  :boks:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Dün aracımın 100.000 bakımını SMB'de yaptırdım. Gergi bilyesi, v kayışı v.s. değiştirdim. Oldukça ilgiliydiler. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum. Yalnız servis girişi oldukça dar olmuş yer sıkıntısından dolayı :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Umarım Ankara'da parmakla gösterilen servislerden birisi olur da; Mazda sahiplerinin kafası ve araçları rahata kavuşur...

:nazar:

İnşallah. Ben zaten kendilerinden çok memnunum. Hatta eşi dostu oraya yönlendiriyorum. Şimdiye kadar olumsuz geri dönüş olmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Uzmanlar OTOMOTİV LTD ŞTİ

oto  sanayi sitesi  1 cadde 4 sokak no 23 Şaşmaz / Ankara

TEL: 0312 278 38 30

sadece JAPON araclar

SERVİS DIŞINDA

Daha Önce Bahs Etiğim Usta  ankara da Dürüst usta arıyanlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracımın 50 bin bakımını yeni açılan konya yolundaki SMB Ankara servisine yaptırdım hizmetlerinden ve igilerinden memnun kaldım tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracımın 50 bin bakımını yeni açılan konya yolundaki SMB Ankara servisine yaptırdım hizmetlerinden ve igilerinden memnun kaldım tavsiye ederim

Bilgi için teşekkürler, forumda daha aktif olmanız dileklerimle, kazasız günler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kimse o usta yazarsan seviniriz

Uzmanlar OTOMOTİV LTD ŞTİ

oto  sanayi sitesi  1 cadde 4 sokak no 23 Şaşmaz / Ankara

TEL: 0312 278 38 30

sadece JAPON araclar

SERVİS DIŞINDA

Daha Önce Bahs Etiğim Usta  ankara da Dürüst usta arıyanlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gecen gun uzmanlara bir ugradim. Su aracta bazi problemlerim var diye..

Biz mazdaya bakmiyoruz dediler.

E japonlara bakiyormussunuz dedigimde sadece honda ve toyota dediler.

Bilginize.

Bir de Berat oto demissiniz forumda.. Tam yaninda harman oto var. Berat otoda mazda ile ilgil hicbirsey yazmiyor ama harman oto mazdalara bakiyor sanirim. Ikisi ayni servis midir. Yoksa nedir ..Bilgisi olan??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de bugün uğradım, konsantre cam suyu aldım. Su deposunu komple boşaltıp, dibindeki kalanları tahliye ettiler.Arabayı cihaza takıp arıza kaydı var mı baktılar. Cam fitilleri tozla dolmuştu, spreyle temizlediler, daha bir sürü şey. Üstüne üstlük, bir çok meraklı sorularıma bıkmadan usanmadan güler yüzle cevap verdiler. Onlara buradan teşekkür ediyorum. Her gittiğimde ilgili ve alakadar, inşallah bu çizgiyi bozmazlar. Başarılı olup da daim olurlar...

SMB, şiddetle tavsiye ederim. :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de bugün uğradım, konsantre cam suyu aldım. Su deposunu komple boşaltıp, dibindeki kalanları tahliye ettiler.Arabayı cihaza takıp arıza kaydı var mı baktılar. Cam fitilleri tozla dolmuştu, spreyle temizlediler, daha bir sürü şey. Üstüne üstlük, bir çok meraklı sorularıma bıkmadan usanmadan güler yüzle cevap verdiler. Onlara buradan teşekkür ediyorum. Her gittiğimde ilgili ve alakadar, inşallah bu çizgiyi bozmazlar. Başarılı olup da daim olurlar...

SMB, şiddetle tavsiye ederim. :hi:

İnsanın parasını almadan önce, gönlünü almasını bilen her esnaf/dükkan/işyeri daima kazanır...

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...