Jump to content

Mazda 3 Son Hız

orhan başara
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

frene bassan heralde bi 100 mt sonra ancak durursun

200 km/h hızla giden bir araç saniyede 55 metre yol alır. Önünüze birşey çıktığını gördüğünüz andan frene ilk dokunuşa kadar 1 saniye bile geçse o ana kadar o şeye 55 metre yaklaşmış olursun ki daha frene basmadın. Ondan sonra da en az 70-80 metre de ancak durabileceğini düşünürsen en iyi ihtimalle 130 metre yol almış olursun.

Tabii bu sürede kontrolü hiç kaybetmediğini düşünürsek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

200 km/h hızla giden bir araç saniyede 55 metre yol alır. Önünüze birşey çıktığını gördüğünüz andan frene ilk dokunuşa kadar 1 saniye bile geçse o ana kadar o şeye 55 metre yaklaşmış olursun ki daha frene basmadın. Ondan sonra da en az 70-80 metre de ancak durabileceğini düşünürsen en iyi ihtimalle 130 metre yol almış olursun.

=mazdaaaaaa aaaa aa :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

arabam 2006 mazda 3,ankara istanbul yolunda duz yolda test ettim ve 210 km yi biraz gectim yani 212 km/h civari,bende inanmiyordum boyle bir seye ama inanmak lazim, 105 bg deyip gecmeyin :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

arabam 2006 mazda 3,ankara istanbul yolunda duz yolda test ettim ve 210 km yi biraz gectim yani 212 km/h civari,bende inanmiyordum boyle bir seye ama inanmak lazim, 105 bg deyip gecmeyin :)

Bende Bursa İzmir yolunda 215 yaptığım için inanırım.(Eski arabam Mazda 3 comfort otomatik)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak bey o tamponun altını parlak siyaha kaplat ;)  jantları değiştir marşbiel şart

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim alette limitor var totomu parcalasam 190i gecmiyor. onun icin ne basar bilmiyorum :) nasil iptal edilir bu limitor davasi..

Bırak kalsın o limitör, belki hayat kurtarır... Her zaman sürat felakettir... Özellikle Türkiye yollarında...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bırak kalsın o limitör, belki hayat kurtarır... Her zaman sürat felakettir... Özellikle Türkiye yollarında...

;)

evet zaten onun icin hic arastirmadim bile kalkar mi kalkmaz mi diye cunku kendimi cok iyi taniyorum. stilo ile 220yi gordum ben. gerisini siz dusunun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim alette limitor var totomu parcalasam 190i gecmiyor. onun icin ne basar bilmiyorum :) nasil iptal edilir bu limitor davasi..

haline şükret kardeşim beterin beteri var. bende de sedan AT var ve max=177 km sınırlayıcı var. garantiyi bozmadan limitörü kaldırmanın bi yolunu bulursan eğer bana da bi güzellik yapıp mesaj atıver 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bizim araçlarda limitör yokmu(eski kasa) 210 km yi geçtim dün sadece deneme amaçlıydı yoksa 120 km yi geçmem normalde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...