Jump to content

Temiz Lantis ?

Guest AltanTezcan

1999 golf mü(1,6 en full) 1998 lantis mi(1,8 en full)  

12 oy

1. 1. 1999 golf mü(1,6 en full) 1998 lantis mi(1,8 en full)

• Golf
      4
    • Lantis
      4
    • Hemen hemen aynı
      1
    • kesinlikle golf
      2
    • kesinlikle lantis
      7

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest AltanTezcan

Tek tek teşekkürler evet golf ile lantis arasında konfor bakımından fark var ama perfomanssa lantis diyor kırşehirdeki lantisin sahibi ile konuştum son olarak 12. bin tlye indi araçta değişen yok 3 parça boyası varmış araç diri kmsi orjinal fakat anlamadığım nokta araç full diyor klima var diyor ama abs yok bildiğim kadarıyla 98 modellerin klimalıların da abs var ya adam yanlış biliyor ya da ben siz daha iyi bilirsiniz sonuç olarak eğer araç satılmaz işe önümüzdeki ay gidip alıcam yoğun olduğumdan gidemiyorum ama aklm yattı ay sonunda tekrar görüşeceğiz araç sahibi ile

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest AltanTezcan

Japon arabalarının da alman arabalarınında parçası pahalı örnek vermek gerekirse ben golfün karlığını sürtmüştüm orjinali serviste 240 lira yan sanayisi 170 lira altı üstü bi karlık yani plastik bişey bence mühim olan motorda sorun çıkarmaması eğer ki motorda sorun çıkarsa bırakın 400-500 ü bi rektefe en az 3000 tl serviste

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest AltanTezcan

lantis inceledim burda bindim gezdim iç dizaynıda iyi özellikle 98 modellerin (klima bölümü hariç şahin gibi görünüyor oraya bakınca :) performansı dediğiniz kadar var o yüzden kesin ve net kararlıyım önceden opel wolkswagen seat vs düşünüyordum asla bi japon aracı düşünmüyordum ve hatta hatta mazdayı şahin doğan gibi bir marka diye tahmin ediyordum sanırım bu tanıtım eksikliğinden amma velakin özellikle mazda 3 ve lantise hayran kaldım araştırınca mazda 3 pahalı bana göre dolayısı ile temiz lantis bulunca bu araç gibi alıcam bulamazsam bayrama kadar yolu var :)Ve sizden son bi ricam var kırşehirdeki araç için 12 bin lira nasıl sizce ? araç galeride

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest AltanTezcan

Ben en fazla 10 verirdim Abs de yok diyorsunuz.Abs olsa Taş çatlasın 11 O da Full olursa ( 2 Ab+Abs+Klima)

haklısın abi diyecek bişey yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest AltanTezcan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-323-sahibinden-mazda-lantis-98-model-orjinal-30753150/detay

İlan halen faal belki görmüşündür ama yine de ekleyim dedim fiyat uygun ve full gibi.

Görmemiştim ya da dikkatimi çekmedi ama araç iyiye benziyor 10.500 falan yaparsa alınabilir bence Teşekkürler ilan için

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abs olsa cok güzel ama daha iyi durduran bir özellik olmadığı için o modelde temiz bulmanın yaşı itibariyle ve lantislerin kullanıcı kitlesinin sürüş karakterlerinide düşünürsek temiz bir lantis abs si olmasada alınabilir bana göre.yeterki temiz olsun. :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest japon :)

emin ol bu renk kırmızıdan daha ağır ve güzel duruyor. Bence yakından incelemek lazım. yeşil, gri, lacivert, petrol yeşili ve kırmızıya göre ben daha çok beğeniyorum bu rengi... 323hblerde de kırmızıydı ilk arabam, popüler renkti ama bordo daha bir ağır duruyordu, yani ikinci arabamın rengi daha iyi geliyordu bana, halbuki kırmızı olan daha memnun etti beni mekanik anlamda.

Benim favrilerim beyaz ve gümüş gri :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu arada tam bir lantise niyatlendim, temiz, lepegeli klimalı... 9700 yazmıstı adam, çat diye ertesi gün sattı :D

Bu aralar lantis revaç'ta gibi....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu aralar tüm araçlar revaçta :) tüm piyasa yüksek...

Ekonomi göstergeleri iyiye gidiyor,Borsa yükseliyor,Olumlu hava oto pazarınada yansıdı galiba....

Borsada oynayanlar bu ara dikkat eski bir borsa zade olarak sesleniyorumm...  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arka pandizot orjinal ve hopalör için kesilmemiş bozulmamış ve ecza kutusu yerinde olsun

benim sattığım lantisede zamanında aramıştım arka pandizottan ama bulduklarımın hepsi hoparlör için kesilmişti 4 kapıda hoparlör varken neden şahinler gibi arka pandizota kolon takıyorlar hala anlamış değilim üzerindeki orjinal kolonlar çok ta kötü değil ki.

eğer sunrooflu bir lantis alacak olan olursa ilk işi sunroof su tahliye borularını kontrol etsin yoksa soğuk ve yağışlı bir havada ıslak bir koltuğa oturmak zorunda kalabilir :2funny:

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...