Jump to content

Delmeden takılabilen perde Mazda 3

Guest _Akhan_
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ben görüştüm firmayla kasım ayı içinde kalıp çalışması tamamlanıp satışa sunacaklarmış yeni 3 ler için

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 119
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

25

• S.Halilduru

25

• serdar471

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

bi fikrim geldi bu konuda. biraz el becerikliği lazım.gerçi konu delmeden takılabilen ama bunun birde yuvası olsa fenamı olur.

resimdeki kırmızı çizgi olan bölüm bizim araçlarda geniş.megane'lerin yada başka markaların raylı sistemini çıkmacılardan alıp,işaretli olan yeri kesip döşemenin ardından monte etmek mantıklımı acaba.istedimiz zaman açıp kapatmak imkanı olur.ama kapı döşemesine kıyılırmı bilmem

perdelerelk.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben görüştüm firmayla kasım ayı içinde kalıp çalışması tamamlanıp satışa sunacaklarmış yeni 3 ler için

kesin benim maili kale aldılar :D :D

alan kullanan biri varsa canlısını görmek isterim filmlerden sıkılır gibi oldum zira

ben gördüm arkadaşımın arabasında hatta kendisi gösterdi film yaptırdım nasıl duruyor diye, uzaktan hiç birşey anlaşılmıyor zaten, yakına gelince perde olduğu anlaşılıyor.Tek dez avantajı sabir bir perde olduğu için camı açtığınızda da perde yerinde duruyor olacak :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tabi bu kişiden kişiye değişir kimine göre dezavantaj kimine göre avantaj veya yerine göre diyelim. Ben bi sorayım bakalım abi senin maili dikkate almışlarmı  :D

valla oradan çevirin bir araç ölçün yaa

hemen alırım ben :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

olabilir ama özellikle megan ın o parçası çokta ucuz değil diye biliyorum

illaki ucuza bulunur bülent abi.atatürk sanayide bir sürü vardır.önemli olan kapı döşemesini kesip biçmek :krrsz:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

GR6E-V1-132 SUNBLIND RR DOOR SDN 36 TL + KDV

Benim perdeler daha ucuz valla :) Bende de arka pencereye takamıyorsun makaralı sistemmiş ve BOSE hoparlör olduğu için olmuyor.

Benim perdeler gelmiş :) İlk mesajdakilerle birebir aynı gibi geldi bana. Güzel bir perde, kalın plastik ve esnek bir çerçeve ve cam kenarları için tutturulacak yer.

2 adet 36 TL + KDV . Mazda6 nın parçaları Mazda3 lerden daha mı ucuz ne :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok abi, perdeleri diyorum nasıl gidip alacaksın ? :)

ben arabayla geldim akşam iş çıkışı alayım istersen diyecektim

ammaaa

arabanın nerede olduğunu hatırladım.  bu mesajları hiç yazmamışım say Burak.    :o :o

Sayı düşmesin diye silmiyorum. :D:D

çok güldüm yaa kendime  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Kasım başında Aydan'daki firmaya mail atmıştım. Yeni kasa Mazda 3 için perde istiyoruz diye :D

dün geri dönüş yapılmış, ürün önümüzdeki günlerde üretim planımızda var diye.

merakla bekliyoruz :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bana da lazım bundan....

bekliyoruz çıkartmasını. mazda orjinal aksesuar olarak da satıyor fakat fiyat farkı bayağı bir var.

Bu firma 170 lira diyor hepsine. Mazda da arka yan camlar 130 civarı sadece arka cam 135 civarıydı .)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...