Jump to content

Etkileşimli Işık Kontrolü

Shanus
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba,

Etkileşimli ışık kontrolü  belirli bir sensöre bağlı çalışıyor  yanlış anlamıyorsam ..Sonuçta direksiyon üzerindeki aydınlatmalar, kadran aydınlatması vs konsoldeki aydınlatmalar elle ayarlanmıyor mu ? ..benim direksiyondaki lambalar çok cılız yanıyor gibi gelmişti. Bu normalmidir anormalmidir?

Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araçtaki hız ve devir saatinin olduğu gösterge ışıklandırmaları ayarlanabiliyor. Yol bilgisayarı ekranı da ayarlanabiliyor.  fakat direksiyon kumandaları ve ön konsoldaki aydınlatmalar değiştirilemiyor diye biliyorum ben.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba,

Etkileşimli ışık kontrolü  belirli bir sensöre bağlı çalışıyor  yanlış anlamıyorsam ..Sonuçta direksiyon üzerindeki aydınlatmalar, kadran aydınlatması vs konsoldeki aydınlatmalar elle ayarlanmıyor mu ? ..benim direksiyondaki lambalar çok cılız yanıyor gibi gelmişti. Bu normalmidir anormalmidir?

Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Selamlar.

Tamamı hız devir göstergesi solundaki ayar yerinden çevirerek ayarlanıyor... Birde sis içinde giderken yada  gece çok aydınlık bir yere gelirseniz aydınlatmalar yetersiz kalırsa aynı ayar çubuğunun üstüne basarsanız tam aydınlık konumuna geçiyor. Tekrar basınca eski haline geliyor. Bu özellik uçaklarda var Mazda3 de olmasına çok şaşırmıştım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorumların azlığına bakılırsa herkes  haberdarmış bu konudan ..bi biz bihabermişiz  desene ..teşekkürler yorum yazanlara.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...

Arkadaşlar merhaba,

düğmenin üstüne bastığımda bilgi ekranındaki ışıkların parlaklığı değişiyor fakat parlaklık ayarlama düğmesini çevirdiğimde hız göstergesindeki ışık şiddeti değişmiyor neden olabilir?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...