Jump to content

Xenon Kit

Xman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar bu işlerden pek anlamıyorum linkdeki ürünü alınca tamamen xenon mu olacak farlarım yoksa bu bixenon vs. gibi dönüştürülmüş yarım yamalak birşeymi olacak?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-yeni-mazda-3-xenon-kit-sistemi/detay?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o konularda bende ham sayılırım ancak Burak Abi'nin elinde kendi söktüğü xenon seti vardı, büyük ihtimal uyumludur satmayı düşünüyorsa bir görüşürün derim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

bunu taktırırken dikkat et.geçenlerde bu frumda birisi daha taktırmıştı hatırlamıyorum kimolduğunu.taktırıyosun uzunlar sarı yanıyor normali xenon.benim arabadada öle.benden önceki taktırmış uzunları yakarsam kro gibi biri sarı biri beyaz yanıyor.tam yenidoğan çinçin bebeleri gibi:)

hatırladığım kadarıyla o taktıran arkadaşta orjinal taktırmıştı serviste o da aynı sorunu yaşadı.

çok kötü bi görüntü oluyo orjinali kadar da iyi aydınlatmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

uzun far ampulleri farklı olduğu için kısa farlar xenon, uzun farlar yine eskisi gibi sarı olacak.

İlanda görülen sisler dahil değil herhalde. sadece farlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda6 nınkiler Mazda3 e olmaz.

Bu kiti uyguladığında aslında xenon'a uyumlu olmayan bir mercek üzerinden xenon kullanmaya çalıştığın bir sistemin olur. Bi-xenon için tüm farı değiştirmen lazım onda da orijinal bi-xenon far bulabilirsen.

Kullanıp memnun kalan çok ama beklentini yüksek tutma, sadece daha iyi aydınlatıyor bunlar.

Mazda6 da sökmemin sebebi çok sallanması idi. Sanırım Mazda3 te bu sorun daha az.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bunu taktırırken dikkat et.geçenlerde bu frumda birisi daha taktırmıştı hatırlamıyorum kimolduğunu.taktırıyosun uzunlar sarı yanıyor normali xenon.benim arabadada öle.benden önceki taktırmış uzunları yakarsam kro gibi biri sarı biri beyaz yanıyor.tam yenidoğan çinçin bebeleri gibi:)

hatırladığım kadarıyla o taktıran arkadaşta orjinal taktırmıştı serviste o da aynı sorunu yaşadı.

çok kötü bi görüntü oluyo orjinali kadar da iyi aydınlatmıyor.

kro gibi dediğin orjinal xenonlu araçlar da bu şekilde var. ör: mercedes :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

valla mercedesi bilmemne ben muayeneye giderken söktürcem bi daha da taktırmicam zaten.

zaten gece adam gibi görmüyorum bi de böle sarı beyaz yanınca iğrenç bişey oluyor.

zaten adam orjinal falan da taktırmamış aydınlatması da güzel değil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Genelde arabaya bişey ekletip söktürmem, ilk kez bu araçta heveslendim bir şeyşer yapiyim diye ama ne düşünsem sıkıntı çıkıyor, aynadan sinyal olayında garanti konusu muammada kaldı, bu xenon tam düzgün olsun dersem 1-3 milyar çıkacak sanırım cepten, hava filtesi taktıralım 3-5 beygir gücü artsın dedik oda ıslanırsa kötü olur falan dendi. Anlaşılan pek bişey yapamıyacağım bu araca :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiç yorma kafanı, al bir Nightbreaker ( herhalde 20. kez söylüyorum bunu :D ) ne muayene derdin olsun ne birşey :D

Mazda dan sipariş verirsen 35+KDV , dışarıdan daha ucuza bulursan onu da alabilirsin ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Stock mazda iyidir, japonlar mazda konusunda en iyi en verimliyi düşünerek üretiyorlar, aslında bakarsanız çokda oynamaya gerek yok küçük masraflarla, ayna konusunda garanti problemi nedir onu anlamış değilim ? İşçilik garantisi ise montajı yapan yetkili bayi kendi işçiliği ile ilgili olan sorunda sizi üzmeden onarım yada değişimi gerçekleştirir, aynaların garantisi durumu ise bence durumun farklı olacağını sanmıyorum zaten doğru işçilikle sıkıntı çıkartmıcaktır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla orjinalini taktıramicaksan bence hiç bozma derim.hem aydınlatmasından memnun kalmicaksın hem de görüntüsünden

orjinali çok pahalıya mal olur zaten. mps'de kullanılan far yapısından takacaksınız o zaman. adaptif far sistemi de üzerinde geliyor. çok pahalıdır :)

(adaptif far sistemi :  direksiyona bağlı olarak farların sağa veya sola dönmesi :) )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...