Jump to content

Multimedya Önerileriniz (2010 ve Üstü)

Xman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Katılıyorum, aynı anda bir kaç iş yaparsam bende de sıkıntı oluyor; meselâ merdiven çıkarken sakız çiğneyemiyorum...

:D

Hoşgörüne sığınıyorum hocam, teşekkürler.

Estağfirullah  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

İsmim okan. Komiktir ama ben de 10 gün önce benzer şikayetle size sms atacaktım. bu benim 2. Cihazım. İlkini aldığımda evde pc de çalıştırdım nete pcden bağlandım ancak arabada ertesi gün çalıştıramadık, çok uğraştım bir türlü 3g bağlantısını yapamadım. Normalde ank da yaşıyorum ve kürsat beyle aynı mahallede komsuyuz. O da çok uğrastı bir türlü basaramadı. Sağa solu aradık belki sizi de aramışızdır. En sonunda bir arkadaş ayarları bize söyledi. Ancak o stick ile gene bağlanmadı.aynısından yeni Bir stick getirtti kürsat bey onu takınca çalıştı. Çok  güzel 2 gün kullandım ve 3. Gün hiçbir sebep yokken gitti bağlantı. Ben de bir daha uğraşmadım. Tahminim işyerimin otoparkında araç tüm gün güneş gördüğünden (usb stickte torpidoda yaklaşık 45-50 derece oluyor) devrelerde erime, sıcağa bağlı deformite olduğudur. Çünkü 2 gün sorun yok sonra gene aynı ben de hergün tak çıkar kullanmak zor geldiğinden öyle bıraktım . Kürsat beye de dönüş yapmadım. O çalışıyor biliyordur ihtimalle. Ancak kullanmayı çok istiyorum internetle çok başka bir alet oluyor...."

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet Onur Bey ben de memnun oldum  :)

Kursat bey urunu satarken bana da demişti siyah knob yollayacaktı. Bir de ekran için ince film gönderecekti ancak haber yok  ??? Bence aramadıysanız forum üzerinden msj atarak soralım o forumu takip ediyor maillinden. Böylece hem forumdan cihaz almayı düşünecekler için de postmarketing hizmeti takip etme şansı doğar  ;)

Boya bilgisi için teşekkür ediyorum. Ben de siyaha boyayım bakalım nasıl olacak  :)

Bu arada android marketten birçok prog indirdim ancak çok aktif kullanmıyorum oo şahane diyeceğim bir prog bulamadım. Navi olarak igo kullanıyorum ama çok beğenmiyorum. Mesela didim akbük diye bir ilçe hafızada kayıtlı değil bunun gibi birçok adres yok. Firmware ile güncellemek gerekiyor herhalde. Siz navi prog olarAk ne kullanıyorsunuz ? Sygic güzel ama net gerekiyor.

Faydalı-beğendiğiniz prog olursa öneriseniz sevinirim.

Ben aux çıkışından öne de kelebek kamera bağlattım. Aux a mp3 çalar bağladığım da ön kamera açık birlikte kullanabiliyorum ancak ıpodu softwarei üzerinden kullanamıyorum. Kürsat beye sordum kullanamazsın dedi. Siz ıpod kullanıyor musunuz?

Sevgiler- saygılar....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cihazı daha önce kullanan birilerinin yorumları daha faydalı olacaktır ama benim daha çok son resimdeki DVR simgesi ilgimi çekti. AV-IN simgesi de olduğuna göre, cihaza ön kamera bağlanıp, sürüş kaydı yapabiliyor diye bir çıkarımda bulundum, acaba var mı dır böyle bir özelliği ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cihazı daha önce kullanan birilerinin yorumları daha faydalı olacaktır ama benim daha çok son resimdeki DVR simgesi ilgimi çekti. AV-IN simgesi de olduğuna göre, cihaza ön kamera bağlanıp, sürüş kaydı yapabiliyor diye bir çıkarımda bulundum, acaba var mı dır böyle bir özelliği ???

yarın arayıp konuşacagım bakalım ankarada monte ettiren varmı yada servis anlaşması

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yarın arayıp konuşacagım bakalım ankarada monte ettiren varmı yada servis anlaşması

Cihaz Android değilse uzak dur. hiç bulaşma derim. Bu tip ürünler dokunmatikten öte, bastırmatik oluyor. Bende Necwox var ekran hassasiyeti fena değil. Ama aynı şeyi Mp3 dinlerken söyleyemeyeceğim. Şarkı seçimi için, kürdan gibi parmaklara sahip olmak şart. :) Manyetik kalem burada devreye girip, eziyeti sonlandırıyor.

Markayı ilk defa duydum, iyi araştır incele derim. Satış sonrası servis ağı ve destekleri nasıldır iyi araştırmalısınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bizim necvoxlara da ön kamera takılıyor mu acaba ? geri görüş var ama ilave olarak öne de takmak istiyorum.

necvoxda av-in varmı bilmiyorum ama; Ön kamerayı şov yamak haricinde park ederken kullanmışlığım 2 yada 3 keredir :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

Arkadaşlar son çıkan 4.0/4.1 android double din cihazlar çok iyi görünüyor.Eski cihazlarda ram ve işlemci çok iyi değildi malum konu android olunca ram ve işlemci performansı cihazın performansını belirliyordu.Neyse uzun lafın kısası şu son model cihazları getirebilecek biri var mı? Kar elektronik getirmeye başlamış ama mazda 3 için getirecek mi bilgilendirirse sevinirim.

Cihaz bu http://www.aliexpress.com/item/8-Inch-Android-Car-DVD-GPS-Navigation-for-Mazda-3-2010-2012-with-3G-Wifi/1607649553.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar son çıkan 4.0/4.1 android double din cihazlar çok iyi görünüyor.Eski cihazlarda ram ve işlemci çok iyi değildi malum konu android olunca ram ve işlemci performansı cihazın performansını belirliyordu.Neyse uzun lafın kısası şu son model cihazları getirebilecek biri var mı? Kar elektronik getirmeye başlamış ama mazda 3 için getirecek mi bilgilendirirse sevinirim.

Cihaz bu http://www.aliexpress.com/item/8-Inch-Android-Car-DVD-GPS-Navigation-for-Mazda-3-2010-2012-with-3G-Wifi/1607649553.html

kar elektronik bu cihazları mazda3ler için getirdi ki zaten hatta kar elektronik tarafından bizim forumda abilerin araçlarına takılanlar var
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

http://www.mazdaclubtr.com/30910/android-mazda-3-yeni-ve-eski-kasa-multimedya-cihazi/msg525160/#msg525160 bakın burda
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam konusu orda olabilir de benim bahsettiğim ürünle oradakiler farklı.Eski sürüm onlar bu ürünler yeni.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hocam konusu orda olabilir de benim bahsettiğim ürünle oradakiler farklı.Eski sürüm onlar bu ürünler yeni.

"yusufinan26" arkadaşımızın bağlantısını paylaştığı konuyu açan, "Kar Elektronik". Haliyle bu soruyu o konuda paylaşırsanız. "Kar Elektronik" size daha hızlı bir şekilde cevap verecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

S.a arkadaşlar benim 2012 mazda 3 aracimda cyclone marka multimedya var.tabi içerisinde navigasyon da var fakat çok kullanisli değil. Ben bunu eğer oluyorsa başka navi ile değiştirmek istiyorum mesela daha önce bir telefonumda İgo kullanmistim ve gayet güzeldi.simdi ben bu igo yi yada başka kullanisli bir navi yi ben bu cihaza nasil yuklerim.

Not.burada ve google de arama yaptım birşey bbulamadım eğer bununla ilgili konu varsa link verirseniz oradan da bakabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lütfen yardim edin arkadaşlar benim 2012 mazda 3 teki cyclone marka multimedya nin navigasyonu calismaz oldu nasıl oldu bilmiyorum ama hafiza karti içindeki dosyalar tamamen silinmiş. Ben simdi buna igo yüklemek istiyorum.ben bu igonun hangi sürümünü nasıl yuklerim.bununla ilgili bilgisi olan yada varsa bir link verirseniz çok memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Lütfen yardim edin arkadaşlar benim 2012 mazda 3 teki cyclone marka multimedya nin navigasyonu calismaz oldu nasıl oldu bilmiyorum ama hafiza karti içindeki dosyalar tamamen silinmiş. Ben simdi buna igo yüklemek istiyorum.ben bu igonun hangi sürümünü nasıl yuklerim.bununla ilgili bilgisi olan yada varsa bir link verirseniz çok memnun olurum.

Internet te igo nun mevcut haritalarını bulabilirsin forumlarda Ara google ın kullanarak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...