Jump to content

Multimedya Önerileriniz (2010 ve Üstü)

Xman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Internet te igo nun mevcut haritalarını bulabilirsin forumlarda Ara google ın kullanarak.

İgo yazıp aradigimiz zaman bir sürü sonuç cikiyor bunlardan hangisi benim cihaza uygun birde sd karta nasıl atip benim cihazda calismaya uygun hale getirebilirim onu bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İgo yazıp aradigimiz zaman bir sürü sonuç cikiyor bunlardan hangisi benim cihaza uygun birde sd karta nasıl atip benim cihazda calismaya uygun hale getirebilirim onu bilemiyorum.

Bağlantısını paylaşacağım siteyi bir inceleyin. Buraya üye olup, toolbox  programını inidirip bilgisayarınıza kurun. Sonra navigasyon cihazınızı bağlantı kablosu ile bilgisayarınıza bağlayın. Yada cihazın içindeki harita yüklü, mikro sd kartıda bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Ücretli mi, ücretsiz mi, ücretli ise ne kadar fiyatı bir bilgim yok. Ama cihazınızı programla eşleştirdikten sonra, mağazadan ürünün fiyatı çıkar.

Konuyla ilgili sonra bilgileri paylaşırsanız sevinirim. Kolay gelsin.

Üye olarak yükleyebiliyorsunuz.

https://www.naviextras.com/shop/portal

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilhan1977 arkadaşım naviextras siesine girdim.uye oldum ama orada benim cihaz yok ayrıca kartın içinde infonav yüklü olduğu için kartı takmama ragmen baglantı yapmıyor.

onurum41 arkadaşım o videoyu izledim.o cihaz opel de olan bendeki cihazda o ayarlar yok.ayrıca ben bu igo nun hangi haritası yada yazılımı benim cihaza uygun dünden beri bakıyorum birşey bulamadım.bu igo nun bir satıldığı site falan yok mu nasıl birşey anlamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilhan1977 arkadaşım naviextras siesine girdim.uye oldum ama orada benim cihaz yok ayrıca kartın içinde infonav yüklü olduğu için kartı takmama ragmen baglantı yapmıyor.

onurum41 arkadaşım o videoyu izledim.o cihaz opel de olan bendeki cihazda o ayarlar yok.ayrıca ben bu igo nun hangi haritası yada yazılımı benim cihaza uygun dünden beri bakıyorum birşey bulamadım.bu igo nun bir satıldığı site falan yok mu nasıl birşey anlamadım.

Ben bu sitede Cyclone markasını gördüğüm için, size önermiştim. Sizin cihazın Türkiye distribütörü  Regi Elektronik ve Güvenlik Sistemleri firması. Bu firmayla iletişime geçtiniz mi peki ?

http://www.cyclone.com.tr/iletisim.asp

Telefon: +90 212 659 31 41 (pbx)

Faks: +90 212 659 59 63

E-posta: info@regi.com.tr

Adres: İstoç Ticaret Merkezi 25. Ada No:93-95 Bağcılar/ İstanbul - TURKEY

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu numarayı aradım görüştüm.aslında olay tam olarak şöyle oldu.ben bu arabadaki navigasyon haritasını güncelledim ama araca sd yi takınca yine eski harita çıktı.

bende telefonumda sürem az olduğu için sürem yüklenince tekrar arar destek alırım diye harita yüklü sd yi çıkarttım.muhafazasının içine koydum ve arabada duruyordu.ondan bir kaç gün sonra birine navigasyonu göstermek için kartı taktım hata verdi.

kartı getirip bilgisayara takınca baktım ki kartın içi bomboş hiçbirşey yok hepsi silinmiş.90 212 659 31 41 bu numarayı aradım benim kart böyle oldu dedim o zaman onu siz silmişsinizdir yeni kart almanız lazım dedi.

ben biliyorum kartın içeriğini kesinlikle ben silmedim çünkü en son arabada eski harita ile çalışır duruma idi.o şekilde kartı çıkarttım kartı arabadan alıp hiç pc ye takmadım o arada.dediğim gibi birkaç gün sonra taktım arabaya içinde hiçbir şey yok.ama adam ne desen boş yenisini alacaksın dedi.

şimdi bende yenisini alacaksam eski yazılımı değil (çünkü o çokta iyi değildi) eğer benim cihaza uyuyorsa başarsoft haritalı igo almak istiyorum.

ve sorum da şu bu igo bendeki cyclone cihaza uyar mı uyarsa nereden nasıl temin edebilirim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi bende yenisini alacaksam eski yazılımı değil (çünkü o çokta iyi değildi) eğer benim cihaza uyuyorsa başarsoft haritalı igo almak istiyorum.

ve sorum da şu bu igo bendeki cyclone cihaza uyar mı uyarsa nereden nasıl temin edebilirim?

Mikro Sd kartın içindeki haritanın silinmesi ilginç. Taktığınız pc'nin güvenlik programı tarayıp, kaldırmış olabilir belki.

Olan olmuş artık, durum itibari ile haritanız silinmiş. Cihazınız garanti kapsamında da olsa, bu durumu kabul etmez bence hiç bir firma.

O yüzden başarsoft firması ile iletişime geçip. Bu soruyu onlara sormalısınız. Cihazınızın marka model uzantısını söyleyerek, onlar size yardımcı olacaktır.

http://www.basarsoft.com.tr/iletisim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayır en son arabada taktım navi çalışıyordu sadece eski harita vardı.sonra kartı arabadaki cihazdan çıkarttım.çünkü arabada müzik dinlediğim ikinci bir sd var onu taktım müzik dinlemek için.navi olan kartı en son çalışır halde çıkartıp arabadaki muhafazasına koydum.o ara sürekli arabada durdu hiç pc ye takmadım.sonra birgün muhafazadan çıkartıp arbadaki cihaza taktım baktım o da ne içinde hiçbir şey yok herşey gitmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayır en son arabada taktım navi çalışıyordu sadece eski harita vardı.sonra kartı arabadaki cihazdan çıkarttım.çünkü arabada müzik dinlediğim ikinci bir sd var onu taktım müzik dinlemek için.navi olan kartı en son çalışır halde çıkartıp arabadaki muhafazasına koydum.o ara sürekli arabada durdu hiç pc ye takmadım.sonra birgün muhafazadan çıkartıp arbadaki cihaza taktım baktım o da ne içinde hiçbir şey yok herşey gitmiş.

Bu anlattıklarınız kartın içinde ki haritanın silindiği, yada sd kartın bozulduğu gerçeğini değiştiriyor mu ?

Konumuzun özüne gelirsek !! Sizin Sd kartınızda harita yok. Ama kart bozuk, ama harita uçmuş, silinmiş yada dosyalar zarar görmüş..vs.vs..

Siz harita güncellemeyi değil. Sil baştan yeni harita temin etmeye çalışıyorsunuz. O yüzden en ucuz yollu hangi firmadan bu işi yapabilirsiniz araştırmasında olmalısınız.

O yüzden bağlantısını vermiş olduğum, başarsoft firması ile yada Regi Elektronik iletişime geçmelisiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlgilendiğin için teşekkür ederim arkadaşım. Başarsoftu da aradim. Adam cyclone ile calismadiklarini söyledi.simdi yapacağım servise gideceğim onlar bir baksın olursa olur olmazsa da sora sora bağdat bulunur atasözü ile devam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

abiler kardeşler ben bu navitech dokunmatiğinden hiç memnun değilim ses kalitesi de yüksek seste boğuyor..navitech cylon gibi markaların dışında şöyle eli ayağı düzgün bir marka mazda 3 ile uyumlu navi-tv sistemi yok muudur?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abiler kardeşler ben bu navitech dokunmatiğinden hiç memnun değilim ses kalitesi de yüksek seste boğuyor..navitech cylon gibi markaların dışında şöyle eli ayağı düzgün bir marka mazda 3 ile uyumlu navi-tv sistemi yok muudur?

Bende de Necvox var, dokunmatik performansı iyi değil. Hele ki Mp3 müzik menüsünde tam bir işkence. O yüzden ince işlerde manyetik kalemini kullanıyorum. Kalemi kullandığımda daha kullanışlı oluyor. Öbür türlü dokunmatik değil, bastırmatik modunda çalışıyor.:)

İyi bir ses performansı için, amfi ve subwoofer şart.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende de Necvox var, dokunmatik performansı iyi değil. Hele ki Mp3 müzik menüsünde tam bir işkence. O yüzden ince işlerde manyetik kalemini kullanıyorum. Kalemi kullandığımda daha kullanışlı oluyor. Öbür türlü dokunmatik değil, bastırmatik modunda çalışıyor.:)

İyi bir ses performansı için, amfi ve subwoofer şart.

hocam seninle aynı dilden konuşuyoruz galiba..bende dokunmatik kısmını kumandasını kullanarak halletmeye çalışıyorum yoksa kafa atasım geliyor ki kumanda da dandik..ses performansı için bahsettiğiniz amfi subwoofer maliyeti yaklaşık ne olur bu işlerden hiç anlamam ne şeklilde ne marka  ne özellikte bir şey olmalı ve dışardan parçaları temin edip serviste monte ettirsem nasıl olur

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hocam seninle aynı dilden konuşuyoruz galiba..bende dokunmatik kısmını kumandasını kullanarak halletmeye çalışıyorum yoksa kafa atasım geliyor ki kumanda da dandik..ses performansı için bahsettiğiniz amfi subwoofer maliyeti yaklaşık ne olur bu işlerden hiç anlamam ne şeklilde ne marka  ne özellikte bir şey olmalı ve dışardan parçaları temin edip serviste monte ettirsem nasıl olur

Şu setlere bir göz at incele bence. Ankara'da olup buradan satın almasan bile, en azından fikir sahibi olmana yardımcı olur.

Firmayı biliyorum kendi aracıma da arkadaşımın aracına da işlemler yaptırdım. Aynı keza forumdan Volkan arkadaşım. Mazda3 aracına amfi+subwoofer taktırdı buradan. Adamlar işini iyi yapıyorlar, fiyat konusunda da oldukça rekabetçiler.

http://kolayurl.com/vze

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ankarada işini iyi yapıyorlar dediğin Volkan arkadaşımızın yaptırdığı firma hangisi abi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ankarada işini iyi yapıyorlar dediğin Volkan arkadaşımızın yaptırdığı firma hangisi abi

Yanlış bir anlaşılma oldu. Ankara'da olup derken, sizi kast ettim. Siz Ankara'da olduğunuz için satın almasanız bile, fikir sahibi olursunuz. Ama Sahibinden.com'da sanal mağazası var. Ve yıllardır peynir ekmek gibi satışı var. Buradan temin edip, serviste de yaptırabilirsiniz. Yada bildiğiniz güvendiğiniz oto elektrik, müzik sistemleri ile uğraşan. Bir yerde de yaptırabilirsiniz, montajını.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yanlış bir anlaşılma oldu. Ankara'da olup derken, sizi kast ettim. Siz Ankara'da olduğunuz için satın almasanız bile, fikir sahibi olursunuz. Ama Sahibinden.com'da sanal mağazası var. Ve yıllardır peynir ekmek gibi satışı var. Buradan temin edip, serviste de yaptırabilirsiniz. Yada bildiğiniz güvendiğiniz oto elektrik, müzik sistemleri ile uğraşan. Bir yerde de yaptırabilirsiniz, montajını.

teşekkürler abi son bir sorum var..tanıdık işini iyi yapan elektrikçi tesisatçı bulurum ama aracımın servis dışındakilerin bir yerlerini söküp takması içime pek sinmiyor..sizce ne yapmayalıyım..hiç bir sorun olmaz gönül rahatlığıyla işini iyi yapan bir yere yaptırabilirsin der misin yoksa bence serviste hallet mi dersin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkürler abi son bir sorum var..tanıdık işini iyi yapan elektrikçi tesisatçı bulurum ama aracımın servis dışındakilerin bir yerlerini söküp takması içime pek sinmiyor..sizce ne yapmayalıyım..hiç bir sorun olmaz gönül rahatlığıyla işini iyi yapan bir yere yaptırabilirsin der misin yoksa bence serviste hallet mi dersin

Bu iş birazcık bütçe işi. İşçilik konusunda yetkili servisten de, dışarıdan da fiyat al derim. Fiyatı karşılaştır. Fiyattan sonra asıl önemli nokta senin içine sinecek olması lazım. Yapılacak iş teferruatlı değil aslında ama. Yanlış işçilik ve yanlış malzeme kullanım sonrasında. Sistem yine gerçek performansını göstermeyebilir. Doğru kablo, doğru bağlantı, kısacası doğru işçilik şart. 5 Bin liralık tesisatta taksan. Yanlış işçilik varsa, beş para etmez performansı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Arkadaşlar.

Geri görüş kamerasının güç işini hallederken, kablo sıyırmadan bu işi yaptırabilen oldu mu?

Geri vites lambasının kablolarını sıyırmak yada ek yapmak istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...