Jump to content

Mazda 6 panjur

Guest maho2582
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 73
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

22

• MuRDoC_111

13

• babatolia

14

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

bu satıcıyı inceliyorum bende senin gibi devamlı. süreli ilan veriyor sürenin bitimine bir kaçgün kala %10 indirime giriyor haberin olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Spoilerın yanındaki 2 anten gibi şey ne ? Bir de bu spoiler tek başına sipariş edilmeli zaten kendisi 100$ sonra sıkıntı olabilir . Olursa da yani bu parça gümrüğe takılırsa benim gidip almam gerekiyor :)

Seni de üye yapalım ebay e :D Bekleme benim keyfimi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bak iyi hatırlattın bir bakayım cevap var mı ;)

Edit: Henüz bir cevap yok ama küsecek birşey de yok ;) Aslında 15inde Özaydın ile bu arkadaşları veya belli başlı satıcıları birbiri ile buluşturabilirsek biz hiç uğraşmadan getirtmesi,kargosu boyası ile birlikte bu işleri onlara devredebiliriz. Buluşma amaçlarımızdan biri bu zaten ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynı adamdan istettigim mazda 3 front spoiler gümrükte takılıkaldı,, vermiyorlar.. faturaya "car part, used" yazmıs.. sırf ordaki "used" yazısı yüzünden izin cıkarttırmak gerekyomus.. Ankara da bilmem nereye ne müşavirliğine dilekce yazacaz sabırsam.. bi sonuc cıkmazsa ürün geri gidecek.. bu arada logosuz panjurumda geldi geri gitti, paketin üzerine tel numarası yazmadıkları icin kabul etmemisler onuda anlamadım.. adamda sölüyo zaten ilk defa sizin ülkenize gönderdim bilmiyordum öyle bir durum oldugunu, tel nosu istenmeyecek sekilde bi firmayla gönderdim bu sefer dedi.. işin aksiligi salı günü izmir dısına cıkıyorum yokum İzmir de yaz sonuna kadar.. aksilikler bi geldimi hepsi üstüste masallah :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi bunlar Amerika dısına cok az calıstıkları ve calıstıklarında da Türkiye ye hayatları boyunca parca göndermemis adamlar oldukları icin cok ufak hatalardan cok sacmasapan yanlıslıklar dogurabiliyorlar.. işimiz şansa kalmıştı zaten farkındaydım ama riski göze aldık.. bakalım front spoiler için baya bi telefon ettik Ankara ya ama cok karısık.. burdaki gümrük bizi oraya yönlendiriyor, orası bizle ne alaka  onların insiyatifine kalmıs diyor.. tekrar buraya acık soruyorsun kullanılmıs parca yazdıgından şöle şöle yapmak gerekir aksi takdirde hic bisey yapamayız diyor.. adamda hani gümrüge takılırsa parca az vergi ödeyelim diye öle yazmıs sanırsam.. cinslik buranın gümrük kurallarında iste, dünya nın geri kalanından ayrı kacan işler yapıyor farklı kurallar koyuyoruz elin Amerikalısı ayak uyduramıyor bize napsın..

diğerinede geri gitmis panjur, tekrar cıktı ürünü kargodan dün verdi trucking numberı takip ediyorum iste burdan.. daa Amerika da..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

uğraş dur valla ben işte tamda bu konulardan dolayı ebaydan daha doğrusu yurt dışı alışverişlerinden korkuyorum çünkü uğraşacak hiç vaktim yok bide bu insiyatif işin içindeyse..r.şvet istiyor resmen daha ne olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi bunlar Amerika dısına cok az calıstıkları ve calıstıklarında da Türkiye ye hayatları boyunca parca göndermemis adamlar oldukları icin cok ufak hatalardan cok sacmasapan yanlıslıklar dogurabiliyorlar.. işimiz şansa kalmıştı zaten farkındaydım ama riski göze aldık.. bakalım front spoiler için baya bi telefon ettik Ankara ya ama cok karısık.. burdaki gümrük bizi oraya yönlendiriyor, orası bizle ne alaka  onların insiyatifine kalmıs diyor.. tekrar buraya acık soruyorsun kullanılmıs parca yazdıgından şöle şöle yapmak gerekir aksi takdirde hic bisey yapamayız diyor.. adamda hani gümrüge takılırsa parca az vergi ödeyelim diye öle yazmıs sanırsam.. cinslik buranın gümrük kurallarında iste, dünya nın geri kalanından ayrı kacan işler yapıyor farklı kurallar koyuyoruz elin Amerikalısı ayak uyduramıyor bize napsın..

diğerinede geri gitmis panjur, tekrar cıktı ürünü kargodan dün verdi trucking numberı takip ediyorum iste burdan.. daa Amerika da..

bi dahakine garanti den deişim gibi bişi yazdır ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...