Jump to content

Aquartz Titanyum Alaşımlı Boya Koruma Uygulaması

Efebey
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar aracıma yaptırdığım boya koruma uygulaması öncesi ve sonrası fotoğrafları paylaşayım istedim sizlerle.

"Üstten ilk iki fotoğraf uygulama öncesi fotoğraflardır."

Aquartz Titanyum Araç Koruma Sistemleri

Nano Teknolojisiyle Üretilmiş Titanyum TİO2 Alaşımlıdır.

Aquartz Boya Üzerinde 2-3 yıl Etkili Koruma Sağlar

Ön Camda 15 000Km yada 1 Yıl Etkili Korumayı Garanti Eder

efebey17.jpg

Aquartz Titanyum Alaşımlı Boya Koruma Uygulaması Demo Videosu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güle güle kullanın. Gayet güzel olmuş..

Güle güle kullanın ,ışıl ışıl olmuş  :nazar:

güle güle kullanın

maşallah güzel olmuş :)

Güle güle kullanım. Maşallah çok güzel olmuş. :)

Teşekkürler arkadaşlar sağolun.

güle güle kullanın, ne kadara mal oluyor bu işlem..

Bana maliyeti 300 TL,fakat 2 çeşit uygulaması var yani 200TL yede yapılıyor.

Benim araca uygulanan premium olanı. Fark nedir diye soracak olursanız premium daha kalın bir katman bırakıyor diğeri daha ince ancak koruma süreleri hemen hemen aynı.

Premium 5mikron civarında bir katman bırakıyor , diğeri 0.5 -1 mikron arası.9-12 h sertlik sertifikasına sahip bir ürün,bu değerler ne anlama geliyor sağlıklı vernik tabakasının sertlikleri arabaya göre değişiyor  4-6 h arasında sertlikler sözkonusu.Titanyum ile bu 9h a çıkıyor yani vernikten daha sert.Yani arkadaşlar normal boya koruma ürünleri olan wax sealantlardan çok farklı .

İsmini vermiyeyim ünlü bir car care firmasında 190TL ye koltuk koruma yaptırdım dolayısıyla boya korumaya verdiğim bu ücret çok cüzi geldi bana,yapan arkadaşım bu işe meraklı ve yanlız çalışıyor mütevazi bir dükkanı var dolayısıyla maliyetleri oldukça ekonomik tutuyor yurtdışında yine lüks mekanlarda bu işin 0km araçlara 800 tl civarlarında yapıldığını internet üzerinde gördük.

Yukarıdaki bilgileri,uygulama öncesi,arkadaşımla beraber gerek internetten gerekse üretici firmanın dökümanlarından elde ederek öğrendim.Hatta size bu bilgileri yazmadan öncede arkadaşımdan telefonla kısmi bilgiler aldım.

Bu konuda daha detaylı bilgi isteyen olursa yine arkadaşıma sorar buraya yazarım.

Bu arada aracın koruma süresinide teyit etmek amacıyla zaman zaman küçük testleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ben en son aracıma çöven otlu sarımsak ve çemenli boya koruması yapmıştım bu da ilginç geldi bana irtibat kurmak isterim bu arada güle güle kullan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Uygulamayı yapan arkadaşım bu ürünleri yurtdışından getirtiyor.

Yapılan iş piyasadaki Nano uygulamalardan farklı ve çok yeni bir uygulama.

İstanbul da olup olmadığını bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
Guest uyumsuzelement

bana da lazım,iyicene cizik içinde kaldı guzu..

1 ay daha sabret ben sağlam girecem guzuya akabinde kapalı garajda ikamet edecek,arada seninkinide çıkarırız :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 ay daha sabret ben sağlam girecem guzuya akabinde kapalı garajda ikamet edecek,arada seninkinide çıkarırız :D

o zaman tatil dönüşü..temmuz sonu yani..uygundur..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bana da öğretin, yardım edeyim. akabinde benim arabayı da yapayım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...