Jump to content

2012 Mazda Servis Bahar Kampanyası Nerede Kaldı?

sedatp
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar her sene geleneksel olarak yapılan servis için bahar kampnayası bu sene olmayacak mı??? arabanın 10 bin km si geldi 20 gün sonra tatile çıkacağım bir an önce yaptırmam gerekiyor servisiiiii... bilgisi duyumu v.s olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracımı bu cumartesi bakıma götüreceğim. çok kesin olmamakla birlikte 15-20 gün içinde kampanyanın olabileceği söyleniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar sanırım bu kampanya Haziran ayında olacak yanılmıyorsam geçen sene de Haziran ve Kasım Aylarında yapmışlardı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yerli imalat sedan spoileri sipariş verdim. boya dahil 250 +kdv . ayrıca eksoz ağzı için olan şu parçalardan da takacaklar. 150 de ona vereceğim. cumartesi bakıma gidince takacaklar bakalım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yerli imalat sedan spoileri sipariş verdim. boya dahil 250 +kdv . ayrıca egzoz ağzı için olan şu parçalardan da takacaklar. 150 de ona vereceğim. cumartesi bakıma gidince takacaklar bakalım

Nereye sipariş verdiniz acaba? Yerli imalat parçanın kalitesi ve ömrü konusunda servis bilgi verdi mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yerli imalat sedan spoileri sipariş verdim. boya dahil 250 +kdv . ayrıca egzoz ağzı için olan şu parçalardan da takacaklar. 150 de ona vereceğim. cumartesi bakıma gidince takacaklar bakalım

Ayrıca bir konu açılabilir bunun için :)

Nerede yaptırdığınız ve parçalar hakkında biraz daha detaylı yazabilir misiniz ?

Mesela yerli üretim orjinal spoilerin birebir aynısı mı yoksa farklı özgün bir model mi ?

Başka parçalar mevcut mu ? 

vs.vs..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada Mazda İletişim hattına sormuştum gelen cevabı paylaşıyorum. Benim anladığım böyle bir çalışmaları olacak yakın zaman içinde :)

Sayın ,

Mazda Motor Türkiye Şubesi olarak bakım kampanyası ile ilgili çalışmalarımız devam etmekte olup, ilerleyen günlerde tarih aralıkları web sitemiz www.mazda-tr.com ve yetkili servislerimiz aracılığı ile paylaşılacaktır.

Bilgilerinize sunar, ürün ve hizmetlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Mazda İletişim Hattı 44 44 693

2

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba

Hangi servise sipariş verdiğinizi ve montaj sonrası görüntüleri paylaşmanızı rica edeceğiz.Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

spoiler meselesini bir süredir araştırıyordum, ama içime sinecek bir şekilde ürün bulamamıştım.kısmetse yarın aracıma takılacak spoileri de aslında gözlerimle görmeden sipariş verdim. evo servise bakım randevusu için telefon ettiğimde bu konudan bahsettim ve onlarda bana yardımcı olabileceklerini söylediler. ürün orjinaliyle aynı ebat olarak(bana söylenen bu). yarın montajdan sonra malzeme kalitesi, fotolar ve yorumlarımı yeni başlıkla paylaşırım arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, dün aldığım bir habere göre kampanya büyük ihtimalle önümüzdeki 10-15 gün içerisinde başlayacakmış. Tarihi kesinleşince bizleri muhakka haberdar edecekler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, dün aldığım bir habere göre kampanya büyük ihtimalle önümüzdeki 10-15 gün içerisinde başlayacakmış. Tarihi kesinleşince bizleri muhakka haberdar edecekler..

Burak bey şapkalardan bi haber var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geri sayım başladı, hadi hayırlısı bakalım. En çok herhalde aksesuar için bekliyoruz kampanyayı :)

Kesinlikle aksesuarlar için bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu anki güncel, yaptırmayı planladığım aksesuarların fiyatları bu şekilde. Bakalım indirim olursa fiyatları ne olacak. Tabi artı olarak boya ve işçilik bedeli olacak.

Alaşım pedal seti : 193.-TL

Yan marşpiyel : 670,16.-TL

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu anki güncel, yaptırmayı planladığım aksesuarların fiyatları bu şekilde. Bakalım indirim olursa fiyatları ne olacak. Tabi artı olarak boya ve işçilik bedeli olacak.

Alaşım pedal seti : 193.-TL

Yan marşpiyel : 670,16.-TL

Yan marşpiyel benımde aklımda var kanımca cok şık duracak ama fiyat çok yüksek. Sahibinden'de bir ilan gördüm mazda 3 yan marşpiyel 150 TL civarındaydı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-mazda-3-marsbiel-cartuninggarage-79546300/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yan marşpiyel benımde aklımda var kanımca cok şık duracak ama fiyat çok yüksek. Sahibinden'de bir ilan gördüm mazda 3 yan marşpiyel 150 TL civarındaydı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-mazda-3-marsbiel-cartuninggarage-79546300/detay/

Fiyat Oldukça uygunmuş, bu fiyata çakma spoiler bile yok. Geçen gün benim İmes tarafındaki spoiler yapan firma bilgisi baylaşmıştım. Boyalı olarak 250 TL fiyat vermişlerdi . Bu firmaya birde marşpiyel varmı yokmu ve fiyat soran bir e-mail attım. Cevabını paylaşırım buradan.

Fiyat uygun güzel hoş ama en azından yeni kasalar için, uygulama sonrası bir fotoğraf olsa daha güzel olurdu. Sonuçta 160 TL Gibi hesaplı ucuzda olsa cepten bir para çıkıyor. İşin sonunda birde beğenmeyip pişman olmakta var. Ne bileyim kalıp tutmaz,ürün yerine oturmaz, emanet gibi durur, boyayı tutturamazlar vs.. O yüzden riskli bir iş, örneğini görmeden bu işe girmek. Ama risk almadanda olmuyor bazı işler

Mazda'nın bahar kampanyası olsa bile bu fiyata yaklaşması mümkün değil. Hadi hayırlısı diyelim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...