Jump to content

RVM Işığı Geçici Olarak Sarıya Döndü.

Mazda3Barisss
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hayırlı akşamlar. Aracım yeni olmasına rağmen bugün ilk defa bi sorunla karşılaştım. Yine rutin olarak 75 km uzaklıktaki işyerine gitmek için yola çıktık. Yaklaşık 30 km gittim otobanı yarılamıştım ki RVM ışıgı yeşilden sarıya döndü. Aniden dikkatimi çekti. Durmadım yola devam ettim bi yandan da RVM tuşunu açıp kapıyordum belli aralıklarla. Düzelmedi öylece sarı kaldı. Tam ümidimi kesmiştimki asvalt dan diğer asvalta geçerken hafif bi kaç mm yükseklik veya alçaklıktan tam geçerken arkadan tık diye bi ses geldi ve RVM ışığı yeşile döndü tekrar. Yani düzeldi. Fakat bunu neden yaptı daha önce yaşayanınız oldumu ? İyi forumlar ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynı sorun birkac kez benim de başıma geldi.rvm tuşuna acıp kapadım yesıl yanmadı .daha sonra kontağı kapatıp tekrar motoru çalıştırınca sorun düzeldi.ayrıca ara sıra dsc ışığı da 5-6 saniyeliğine yanıp kendinden sönüyor.saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim rvm de benzer durumla karşılaşıldı.serviste rvm tesisatı söküldü kablonun bir ucunun çıktığını tespit edip sorunu çözdüler.saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...