Jump to content

2016 Mazda MX-5 1.5L Manuel 0-100 km/saat Hızlanması

MazdaClubTR
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bir saat önce, zoptrik :

Şoförlerin kralı adamın dibisin demek istemiştim pardon :D

Buna sesli güldüm :D Bu arada her ne akıla hizmetse ( kuş uçmaz kervan geçmez yerde beni bırakıp kaçacağını mı düşündüm nedir ) videoyu araçta 2.5 kişi ( 1 ben + 1.5 Ufuk ) varken çektik :) Mesela ben tek başıma olsam kesin 1 saniye daha düşerdi :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar , arabayla mükemmel kalkış yapamadık evet.

Daha iyisi olabilirdi. hak veriyoruz.

düz olduğundan emin olacağımız ve trafiğin olmadığı yer yok malesef istanbulda. bunu bile zor çektik inanın.

bir de atıyorum 4 bin devirde kalkcaz , burda patinaj çekerek kalkıyor. şurda çekmeden kalkıyor. orda yanı dönüyor.. asfalt malüm her yerde farklı...   

videoda asfalt çok iyiydi.  1 de hiç patinaja kalmadı. .. 2 ye atarken de yanlamadı.. bilsek daha çok gaz verirdik ama  kalktıktan sonra anladık =)    geri de dönemedik.. 

bazen parlak asfalta denk gelip hiç kalkamadığımız da oluyor.

affınıza sığınarak trafiksiz ancak bunu çekebildik..  

mükemmel değil ama bir şeyleri tarif ediyor..    

güzel asfaltta yüksek devirle araba ok gibi fırlıyor.. 

sanırım istanbul F1 park ı  kapatacağız bir dahakine 8)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kötü çekmişsiniz falan demedik abi :) Daha iyisi yapılabilir miydi? Onun peşindeyiz ki sen zaten yapabilirdik dedin :)) Emeğinize, elinize sağlık... Zaman ayırıp bunları yapmanız bile övgüyü hakediyor...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, ufak bir hatamız olmuş, düzelttik. Yaptığımız iki denemenin de videolarını 1. mesajda bulabilirsiniz. Yukarıda Ufuk'un linkini verdiği video da ilk mesajdaki 2. video.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, M.E.G :

Bak bu olmuş gibi@zealot  Kaç sn@Burak abi bakabildin mi?

8.37 olan bu işte , bir önceki 9.23 imiş :) Hakkını helal et, şirketten video izleyemediğim için hangi bölüm olduğunu görmemişim ;) 

Not : Video başlıklarına ve bilgilerine de ekledik süreleri

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8.37 olan bu işte , bir önceki 9.23 imiş [emoji4] Hakkını helal et, şirketten video izleyemediğim için hangi bölüm olduğunu görmemişim [emoji6] 

Bir kaç defa izledim abi 9-9.5 arası, dedim bende sıkıntı var 😀 Bende diyorum bu 8 in altına rahat iner, bu kalkışla 8.4 ise 😀

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, M.E.G :

Bir kaç defa izledim abi 9-9.5 arası, dedim bende sıkıntı var  Bende diyorum bu 8 in altına rahat iner, bu kalkışla 8.4 ise 

Ne desen haklısın ama düzelttik durumu sanırım :D Dün de dediğim gibi lastik tam ısınmışken çekebilseydik bu videoyu 8 in altı bile olabilirdi. @zealot un dediği gibi bu video bu arabanın yapabileceği en iyi değeri göstermiyor elbette ama potansiyeli konusunda ciddi fikir veriyor. 

Şartlar iyileşince daha iyisini yapacağına, yapacağımıza eminim. (Mesela en başta arabada 2. kişiyiz :)) Bu deneme bize de bir sonraki sefer için güzel fikirler verdi ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tek kişi ile yakıt çeyrek deponun altında olursa 8 civarı yakalanabilir abi... Sen binme arabaya 😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, M.E.G :

Tek kişi ile yakıt çeyrek deponun altında olursa 8 civarı yakalanabilir abi... Sen binme arabaya 

İstenmediğim arabaya binmem :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, zoptrik :

İşte tam olarak dediğim bu idi. Bundan daha iyisi zor. Eline sağlık süper olmuş. 

Bundan daha iyisi Ufuk tecrübesinde benim ağırlığımda tek kişi ile olur ancak :D  

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
27.05.2016 at 10:45, zealot :

Biri egsoz duymak  istiyoruz  mu dedi 

2 sene bu arabanın sadece sesine çalışmışlar. Bildiğiniz ses mühendisleri çalışmış bu konuda. Hatta kabin içine emiş sesi vermesi için rezonans borusu koymuşlar. Marşa bastığınızda hergün yeniden başlıyor serüven. Hergün yeni duygular uyandırıyor insanda. Aslında orjinal performans eksoz sistemi var aksesuar olarak, almak istiyorum ama bu sesi bulamam diye almıyorum. 

FB_IMG_1463865189648.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...