Jump to content
roadless_2

Mazda Familia İçin Cam Rüzgarlığı

Tavsiye Edilen Mesajlar

murat ışık

1-2 güne foto atıcam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ömer626

Bana da 91 model 626 cam rüzgarlığı lazım..Bilgisi olan var ise dönüş bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat ışık

98 familia ya 2005 kia cerato cam rüzgarlığı taktım ve çok güzel oldu. Yalnız yapıştırırken çok dikkat etmek gerekiyor.

6e82763d-1d38-4b82-a034-17c0a12937fd.jpg

535408bd-7868-4398-a9e2-a96a71c1756d.jpg

87209eb4-4342-4b39-9a9e-b53c81c6bcb2.jpg

e6a882ec-77c2-440d-b124-abe4414d4dff.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
BlueFamilia

ilan sitesinde 99 model bir mazda 323 te gördüm cam rüzgarlığı ancak bilgi alamadım yine maalesef :( bakınca hangi model olduğu anlayabilecek var mı acaba?

Ekran Alıntısı.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
BlueFamilia

ama kimse yardımcı olmuyor, bir çok yer dolaştım yine de bulamadım. bir yerde sunplex markası bu dedi ama deneme yapmaktan kaçındı. :S

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
16 dakika önce, BlueFamilia :

ama kimse yardımcı olmuyor, bir çok yer dolaştım yine de bulamadım. bir yerde sunplex markası bu dedi ama deneme yapmaktan kaçındı. :S

Forumda az sayıda bulunan bir Mazda modeline sahip olmanızdan ötürü, yanıtlar gecikebilir.

Sahibindenn.com'da bu ürün eğet GET şeklinde satılıyorsa, alıp uymadığı taktirde iade edebilirsiniz. Sıkıntı yaşamazsınız..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
BlueFamilia

satılık olan cam rüzgarlığı değil arabaydı, galeri olduğu için cevap bile yazmadı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
BlueFamilia

esnaflıkta ölmüş, mal satmamak için açmışlar dükkanlarını. 2-3 tane deneme bile yapmıyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
BlueFamilia

Ben buldum cam rüzgarlığı, 93-98 toyota corolla'nınkiler %90 oluyor.

Arayanlara duyrulur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...