Jump to content
SeRcAn35

2. Nesil Mazda 3 Vites Topuzu Soyulması

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlhan
20 saat önce, Zonguldak :

Slm arkadaşlar arabam Mazda 3 2010 model vites kolu soyuldu orijinalini nereden bulabilirim 

Her açtığınız konuda olduğu gibi. Yine forumdaki mevut ortak konu başlığının altında birleştirilmiştir.

Buradan devam edebiliriz.

29 dakika önce, Zonguldak :

MANUEL

Yine bir çok mesajınızda olduğu gibi, yine tamamı büyük harflerden oluşan mesaj yazmışsınız.

Bu konuya lütfen dikkat etmenizi rica edeceğim.

Bu konuyla ilgili şu ortak konulara da bir göz atabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zonguldak

ilhan bey kusura bakmayın caps lock tuşu takılı kaldığından ama halen çözüm bulamadım vites topuzunun orjinalini nereden bulabileceğime

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
2 dakika önce, Zonguldak :

ilhan bey kusura bakmayın caps lock tuşu takılı kaldığından ama halen çözüm bulamadım vites topuzunun orjinalini nereden bulabileceğime

Estağfurullah..

Bağlantısını paylaştığım konular size yardımcı olmadı mı ?

Yetkili servislerden bulabiliyorsunuz. Lakin işlem maliyetli. Arkadaşlar alternatif çözümlere başvurmuşlar yada önermişlerdi ilgili konularda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tansu87

Bu topuz accord için alınmış ama mazda’ya nasip olmuş :)

7AFE3113-59E1-4886-971F-7BBE7BF4D438.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozgur35
Mutlu Tekir

Mazda 3 at shift knob diye arayınca bir sürü seçenek çıkıyor. Ben de değiştirdim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Lupara

Citroen cactus vites topuzu işini çözmüş. Bence iyi de olmuş. İlk görüşte böyle saçma bir şey olamaz demiştim ama zevk meselesi.

cactus.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tansu87

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...