Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

FUDİ20

Honda mı Mazda mı?

Tavsiye Edilen Mesajlar

_izmakb

Arkadaşlar biraz önce honda forma girdim hondalarda o kadar çok sorun var ki anlatamam ya ondalar yaramaz yada piyasada çok oldukları için çok arıza yapıyorlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
FUDİ20

merhaba arkadaşım aynı soruyu aylar  önce bende sormuştum tabiki mazda cevabı almıştım.şimdi 5 aylık araştırmalarımın sonucu mazda 3 impressive manuel vites arabada karar kıldım dünde test ettim gayet başarılı honda dan kat kat artıları var ALLAH nasip ederse 1 2 haftaya kalmaz alıyorum hayalimdeki arabayı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti

Mazda 3 kuzudur; kuzu candır :) alınası başka araç bulamıyorum halen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
FUDİ20

valla dediğin doğru arkadaşım kuzu kuzu 5 ay öncesine kadar mazda denildimi 2 .eli para etmiyor parçaları pahalı ön yargısıyla hiç ilgilenmedğim aracın şimdi mübtelası oldum başka arabaları gözüm görmüyor gerçi halen daha 52 bin liraya nice arabalar var denilsede ben kararımı verdim 2012 mazda 3 impressive manuel ve beyaz..ve şuna kesin eminimki türkiyede araba alanların yüzde  doksanı bilinçsizce tipine şekline bakarak araba alıyor adama diyorum aracında esp varmı o ne diyor km de ne yakar diyorum bilmiyorum doldurup biniyorum diyor dolayısıyla bu hondalar jettalar o yüzden çık satıyor marka başkada bişey değil hondayıda test ettim mazda daki zevki vermedi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

ya arkadaşlar mazda kullanmak bir ayrıcalıktır. bütün araba alacak arkadaşlara öneriyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
volkanstars

Ne kadar bayii ve srvisleri çok eleştirsek de bir gün bile aracından şikayetçi olanı duymadım.Bende aracımı alalı yaklaşık 7 ay oldu ve bir gün bile pişman olmadım aracımı aldığıma..Şu anda araç alsam yıne Mazda 3 alırım..Bir kere bulaştınızmı bırakamassınız mazdayı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
hvsvn

Fotifotiye sonuna kadar katılıyorum :) Mazda 3 kuzudur; kuzu candır :) alınası başka araç bulamıyorum halen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...