Jump to content

Çift egzozu olan arkadaşlar dikkat

brightblade
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

lafı mı olur Murat neden varız burda  ;)

Ya tabı oledırde gecenın bı yarısı nası doluydu ıı geldı vallahi  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 103
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

11

• Selman

9

• brightblade

20

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Murat bugün Yeni Asır veya Hürriyet Ege'de gördüm, polis modifiyeli araç avına çıkmış şikayet üzerine, 23 araba bağlamışlar. Bi tane Opel Astra vardı full body kit, altında "5700 motor gücünde araç" yazıyo... :D

Hatta karakola götürüp nutuk atmışlar elemanlara filan.

Sen de bu dalganın bi kurbanı olabilirsin bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kesin...Sadece benım arabayı kapattıkları gun rahat 10 kusur kısının canını yaktılar..Benim arabanin nesi modifiyeliyse artik mıcı kirik bi egzosum var sadece  >:(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Kesin...Sadece benım arabayı kapattıkları gun rahat 10 kusur kısının canını yaktılar..Benim arabanin nesi modifiyeliyse artik mıcı kirik bi egzosum var sadece  >:(

modifiyenin tam manasını bilmediklerinden gözlerine takılan her aracı cevirirler.... >:(
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

modifiyenin tam manasını bilmediklerinden gözlerine takılan her aracı cevirirler.... >:(

ya işte tam burda çok ilginç ve komik bir durumla karşı karşıya kalıyoruz...Memlekette tuning ve modifiye üzerine her türlü dükkan açmak yasal,ama bu dükkanlardan aldığın ürünleri arabana uygulamak yasak...çok enteresan bi durum bu yaaa  ;D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında o kadar enteresan değil Volkan. Tuning parçalarından gümrükte vergi al, satışlarından KDV, satan yerlerden yine eşşek yüküyle vergi al, taktıranlar eğer ruhsata işletebilirse işlem parası al, işletemezse de ceza ödet, parçaları söktür ve tüm zincir tekrar başlasın.

Bana gayet mantıklı geliyor devlet açısından. :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

taktıranlar eğer ruhsata işletebilirse işlem parası al

böyle bi olasılık yok ki Okan,keşke olsa da işletsek ruhsata başımız ağrımasa  :-\
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya gerekli ödemeler yapıldıktan sonra işletilebilir diye düşünüyorum. ;D

her yerde para,rüşvet geçiyo bu konuda geçmiyo malesef  :( böyle bi imkan yok yani,mesela cam filmini işletmek için para haricinde belge istiyo adam senden,ne diye karartıyosun camı diye...eğer geçerli bi sağlık sorunun filan varsa o zaman filmi işletebiliyosun  8:)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence eger yasaklık bi durum varsa ortada devlet bunun takibini üstlensin o zaman, denetim yapsın kardesim_örnek olarak ziebartta yapılan koyu renkteki cam filmlerinin gelirleri üzerinden vergisini alıyor sonrada yasak deyip milletin camından söktürüyor_kim zararlı cıkıyor burdan??ziebart mı??? devlet mi??? yoksa vatandas mı???????????????

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kendi adıma konuşuyorum, bir kaza anında camların içeriye saçılmasını önlemek için, hırsızlara karşı caydırıcı olduğu için, güneş ışıklarını engellediği için ve açık renk arabada güzel göründüğü için...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim camlar öyle pencere camı gibi değil biliyorum.Hani kaza esnasında içeryi saçılcak gibi dağılmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi insana zarar verecek şekilde dağılmıyor diye biliyorum.Şimdi düşündümde kazalar olmasada tinerciler buji tarzı birşey fırlatarak camları kırıp cep telefonu ,çanta tarzı şeyleri (şöför varken)çalmaya çalışıyor.Film belki burda çok işe yarıyordur.

Öbür taraftan Poliste haklı.Onlarada öyle talimat veriliyor.Bi olay olsa film yüzünden sürücü tespit edilemiyor olsa oda kötü.Bunun bir orta noktasını bulmak gerekiyor.Bu işi yapan firmalara bir kaç ton seçeneği vercekler ve bunun dışına çıkamayacaklar.Sürücü bunun dışına çıktımı sürücü ceza aldığı gibi kime yaptırdıysa oda ceza almalı.

Ayrıca egsoz olayınada bir düzenleme getirilmesi gerekiyor.Şahsen bağzen ben çok rahatsız oluyorum.Evde gece otururken bağıttıra bağıttıra geçen arabalar bağzen çok çekilmez olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnsana hayati bir zarar verecek şekilde dağılmıyor araba camları neredeyse 30 yıldır, doğru, ama bu saçılan parçalar özellikle çocukların yüzüne, gözüne gelmez demek değil...

Kullanılması yasak olan malın satışının serbest olması ise tam bir saçmalık, haklısın, mesela ben polisle başımı derde sokmayacak açıklıkta istediğimi açıkça belirtmeme rağmen yapılan film sınırda, yani adamına ve o anki günışığına göre farklı yorumlanabilir, ne yapıcam bilmiyorum.....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yalnış anlaşılmasın konu olsun diye birazda açtım.Yoksa eski arabamda film vardı.Polis baktım çevirme yapıyor,daha varmadan iki camı indirip,akşamsa iç aydınlatmayıda açıyordum.Ama şimdi düşünüyorumda film olmadan sanki daha güzel.Film varken hava nekadar güzel olursa olsun hep kapalı gibiydi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

cam dagılma olayını yaşadım un ufak oluyor insana zarar vermesede aylarca cam temizliosunuz arabanın içinden çok koyu olmamak kaydıyla bende yaptırmayı düşünür hale geldim hem hırsızlık açısından hemde estetik olarak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...