Jump to content

BRC hakkındaki Sorularınızı Sorabilirsiniz.!

FarukSevgili
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Öncelikle www.brcnerede.com adresinden , tercih ettiğiniz srvisin 2a bayisi olup olmadığını chek edin,

Bayimiz ise zaten size son versiyonu uygulayacaktır. VSR sistemini aktif ettirmenizi öneririm zaten bayimizde bunu uyguluyor olacaktır başka dikkat edilecek husus yoktur, LPG niz şimdiden hayırlı olsun :)

ustam BRC montajı dün yapıldı.Tercih ettiğim bayii gerek ustalığı gerek işçiliği ile beni tatmin etti diyebilirim.Saolsun ilgi alakası güzeldi temiz iş çıkarttı.montaj esnasında devamlı yanındaydım ve büyük bir titizlikle kablo ekleri lehimlendi,koruma bantlarıyla sarıldı,sistemin parçaları motorda en uygun yerlere takıldı.Sonuçta güzel bir iş çıktığına inanıyorum.2a bayisi olduğunu doldurmuş olduğu garanti belgesinde ve kaşelerinde gördüm.Hatta iş bitiminden sonra lpg li pardon BRC li sürüşümde hiç peformans eksikliği hissetmedim.Yani içime sindi,endişelerimin yersiz olduğuna inandım.Fakat bahsettiğiniz VSR SİSTEMİ nedir onu anlamadım ve böyle birşeyin muhabbeti geçmedi.tekrardan ustaya sormam gereken bir durummudur?teşekkür ederim ilgi ve alakanıza.SAYGILAR...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 88
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

12

• NoooFearrrr

15

• FarukSevgili

36

• stilock

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Sevgili faruk abi. Mevcut autogas italya olan lpg sistemimi, brc'ye dönüştürsem maliyeti ne olur ? Bu başayar bir türlü eski günlerine dönemedi. Döneceği de yok galiba :D makul bir fiyat çıkacaksa Eskişehir servisinize uğrayayım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

VSR sistemi sizin aracınızın subaplarını koruyucu bir sistemdir ve proğramın içerisinde bir sayfa aktif edilerek kullanıma açılır. 1000 km sonra bakıma gittiğinizde direk sorabilirsiniz, aktif edilmemişse bile 5-6 tuş kullanılarak aktif edilebilir.

Kitiniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

OTO EMRE -MEHMET TEKIN

Yenido�an mah. Sanayi �ar��s� 2. Oto Tamirciler sok. No:16 / ESKISEHIR

Yetkili : OMER TEKIN

Telefon : 0 222 237 20 47

Faks : 0 222 227 95 25

Mobil : 0532 475 50 95

E-Mail : otoemre@2a-lpg.com

Fiyat konusunda Ömer beyi ziyaret edip kendisinden bilgi alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Faruk  bey merhaba arıcıma lpg bakımını TMS OTOGAZ Pakten Mutlu Sanayi Sitesi No: 36-40 Sefakoy / ISTANBUL  'da yaptırdım,lpg tankına tunap katkı maddesini koydurmak istediğimde bana bu katkı maddesini brc olarak artık koymadıklarını bu katkı maddesini koyduklarında ayar tutturamadıklarını belirttiler,sizde bu katkı maddesinin koyulmasını belirtmişiniz bu konuda görüşünüzü merak ediyorum,vsr sistemini aktif etmek  istediğimi belirttim sizin araçtaki sistem bunu desteklemediğini belirttiler,lpg sistemi aracımda yanlış hatırlamıyorsam 3 senedir mevcut,saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

OTO EMRE -MEHMET TEKIN

Yenido�an mah. Sanayi �ar��s� 2. Oto Tamirciler sok. No:16 / ESKISEHIR

Yetkili : OMER TEKIN

Telefon : 0 222 237 20 47

Faks : 0 222 227 95 25

Mobil : 0532 475 50 95

E-Mail : otoemre@2a-lpg.com

Fiyat konusunda Ömer beyi ziyaret edip kendisinden bilgi alabilirsiniz.

Teşekkürler :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende yaklaşık 130.000 km den beri brc kit kullanıyorum. genel olarak memnun olmama karşın,yakıt göstergesi hiç güvenlilir değil. bazen ışık yanıp sönerken 110 km gidiyorum ,bazende iki ışık yanarken gaz bitiyor. hele son zamanlarda tek ışığa düştükten sonra yavaş yavaş ikinci hatta üçüncü ışık yanıyor. başlangıçta, aracım gaz üretmeye başladı diye sevinmiştim. lakin üçüncü ışık yanarken gaz bitince hüsrana uğradım. şaka bir yana bu sorunun bir çözümü varmı? saygılar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Faruk abi uzun aradan sonra sizi forumda görmek güzel, hoşgeldiniz.

teşekkürler, tarafıma ileti geldikçe forumlara girip yanıt veriyorum,

Uzun zamandır sizin forumdan ileti gelmiyordu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...