Jump to content
stilock

2005 Mazda3 Double Din + Yol Bilgi Ekranı Çözümü

Tavsiye Edilen Mesajlar

Maverick7881

Ben de başlık açmıştım teyp arızası diye arızadan sonra başıma gelmeyen şey kalmadı cd çaları çalışmıyordu onu hallettik sonra da teybin ön paneline farlar açıldığında gelen voltajda mı ne sorun var ışıkları tuhaf hale geldi bu şekilde kullanacam şimdilik bozulan teyp için servisden 1500 tl çektiler ben de bu şekilde yaptırmak zorunda kaldım,ama eskilerin deyimiyle temel tutmadı.

Bu arada değişik tecrübeler kazandım,nasıl bir durumdur ne mantıkla yapmışlardır yol bilgi ekranını veren modül teyple birlikte içinde,burada yazan arkadaş nasıl ayırdı bunu ve ekrana vermeyi başardı tebrikler,diyelim bunu başardı yol bilgisayarı tuşlarını nasıl kontrol ediyor saat ve diğer kontrolleri ben monte edilen multimedya da bu fonksiyonu kullanabileceği bir tuş görmedim,yurtdışından bu ürünü getirtelim diyelim ses kalitesi nasıl olacak büyük bir ihtimalle çin malıdır,yol bilgisayarı da çalışmayacak,yani uğraşılacak bir durum değil bana göre,Mazda servis aracılığıyla bu ürünlerden temin etse diyecek lafım yok ama bu şekilde çok zor bir durum anladığım kadarıyla.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serdar Ç.
18.03.2012 at 10:20, Guest uyumsuzelement :

Eline sağlık,

bu arada 2007 ve üstü modellerde böyle bir sıkıntı yok direk tak çalıştır yeterki aldıgınız cihazın üzerinde yol bilgisayarını kumanda edecek tuş olsun

Konuyu hortlatmış olacağım ama bende 2009 model Mazda 3 aracıma double din yapmayı düşünüyorum. Yol bilgilsayarı ekranında bir sorun oluyor mu ? Takan kullanan var mıdır arkadaşlar ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
51 dakika önce, spade35 :

Konuyu hortlatmış olacağım ama bende 2009 model Mazda 3 aracıma double din yapmayı düşünüyorum. Yol bilgilsayarı ekranında bir sorun oluyor mu ? Takan kullanan var mıdır arkadaşlar ??

Alıntı yaptığın arkadaşımız artık foruma üye değil. Aynı şekilde konu sahibi Stiloc (Cihan) abide foruma uğramıyor artık.

Bilmiyorum umarım başka arkadaşlar yardımcı olabilir size inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serdar Ç.

Tüh be !! :) Teşekkürler @İlhan inşallah kullanan yada bu sorunu çözen birileri vardır forumda...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Dennis1250

Merhaba .diger arkadasin da dedigi gibi 

.epey zaman gecmis .

Benimde yardima ihtiyacim war .yeni teyibe lcd baglamak icin .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.