Jump to content

Çok beğendim..

Guest Gurme
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ben hiç beğenmedim sizin şu an kullandığınız lantis ondan kat kat daha güzel görüntüye sahip vede daha spor. :)

Çok beğendim ama lantis'den çok değil : )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mustafa abinin katıldığı tüm yorumlara katılıyorum:)

Juke'dan daha tipsiz bir araç gelemez diyordum yine büyük konuşmuşuz:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Her mahallenin aracı başkadır tabi, Maltepe'nin Mazdası Kadıköy'ün Toyota'sı meşhurdur. Etilerde Juke seçmiş demekki, tutulsun o zaman Etiler seçtiyse vardır bi bildikleri. Sonuçta Konya'daki adamda aracı alırken önce Etiler'e uğrayıp bakıyor tutulan araçlar için, keşke Maltepeye gelseler. Metroda bitti halbuki  8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kia Sportage bundan çok daha güzel bir araç bence..

Sayın moderatörüm, kia sportage'den uzak durun veya yüksek hızlarda test edin, peki neyi ?  ses yalıtımı !  :)  kendim binmedim ama duydum birçok kez ve okudum birkaç yerde. Yani  yine mocca batabilirsiniz dikkat edin :)

Arabaya gelince çok beğendim diyemem, ama kötü de değil, idare eder. İleride anlaşılır kullanıldıkça, yorumlar geldikçe.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çalışanlar çok tutmuyor evet, oturanlar arasında yaygın.  :)

Ben oturuyorum ben de pek duymadım, bugüne kadar rast gelmedik de ilginç tarafı :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Doğru hatırladım mı? Mocca karamel miydi? Hani şu içiyoruz diye Kamil'in bizi halktan uzak elitist ilan ettiği tehlikeli siyasi kahve!

Özledin değil mi :D İçmiyoruz uzun zamandır :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Doğru hatırladım mı? Mocca karamel miydi? Hani şu içiyoruz diye Kamil'in bizi halktan uzak elitist ilan ettiği tehlikeli siyasi kahve!

O Frappuccino idi yaz döneminde içilen, kışın Mocca Karamel ki zaten havalar soğudu, iyi gider :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de hem Özkan'a, hem de bana katılmasına katılıyorum...

Aslında Nissan Juke Nissan tasarım şeflerinden birinin, arkadaşlarına şaka yapmak için dizayn edilmiş ve adı da Nissan Joke koyulmuş bir konsept! Ama tesadüfen Nissan yönetimi tarafından beğenilince Nissan Juke olarak piyasaya sürüldü...

Niisan Cuk, Mustafa Cok!

Etiler'de tutulması doğal. O bölgede otomobillerden en fazla beklenen özellikler büyük, pahalı veya en azından tipsiz olmaları.

Bu arada Maltepe ve Bostancı civarı Türkiye'de en fazla RX-8 bulunan bölgedir diye düşünüyorum. Diğer Mazda'ları da (diğer ilçelere göre) daha fazla gördüğümü ben de söyleyebilirim. Belki algıda seçicilik de olabilir, Samet'e de soramayız artık, ne yapacağız bilmiyorum...

Mustafa abinin katıldığı tüm yorumlara katılıyorum:)

Juke'dan daha tipsiz bir araç gelemez diyordum yine büyük konuşmuşuz:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arada sırada şaka da yapmak lazım, ülkenin bunaltıcı havasından sıyrılmaya yardımcı olur. Ayrıca üretici ya da üreticide çalışan insanlarla ilgili bir durum konuşmuyoruz. Ürünün güzel ya da çirkin olduğunu söylemek, saygısızlık sınırlarına girer mi?

Benim RX-8 ilginç bir otomobil. Kimi çok beğeniyor, kimi de hiç beğenmiyor ve çirkin diyor. Bunu bana da direk söylüyorlar. Ben hiç saygısızlık olarak almadım. Kişisel beğenileri dahi ifade etmezsek, birbirimizle diyalog kuramayız. Saygısızlık fikirlerle ya da fikirlerin ifade edilmesiyle yapılmaz, ifade ediliş uslübuyla yapılır.

Benim iş ortağım diğer aracım için 'Mustafa çok çirkin' diyor. Ben de 'olabilir, ben beğeniyorum' diyorum.

Eğer Etiler konusuna değiniyorsanız, 4 yıl oturdum ve büyük, tipsiz arabalar kullandım. Bu bulaşıcı bir konu herhal! Arabanın tipsizliği bana bile yansıdı ve ben de tipsiz oldum!

Özetle saygı tabi ki, ama gergin de olmamak lazım.

Saygı duymak lazım..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...