Jump to content

Kapı altı "Laser Logo" ve Gündüz farı kitleri

alper tantoğlu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

aslında bunu farklı yerlerdede kullanabiliriz arka cama yansıtma olabilir parklara yada frene baglarız yada onde tarafda sislerin ortasına gibi gibi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aslında bunu farklı yerlerdede kullanabiliriz arka cama yansıtma olabilir parklara yada frene baglarız yada onde tarafda sislerin ortasına gibi gibi

Yanar dönerli polis ışıklarıyla trafikte bir sürü araç var. Hangisi Resmi araç, hangisi değil belli değil. Sen bunu arka cama yada sislere tak, emin ol Polis anında çevirir. O yüzden işin kanunsal boyutunuda düşünmek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ama bunun polis ışıkları ile alakası yok ki :D

Kadir (crazy)

Yanar dönerli polis ışıklarıyla trafikte bir sürü araç var. Hangisi Resmi araç, hangisi değil belli değil. Sen bunu arka cama yada sislere tak, emin ol Polis anında çevirir. O yüzden işin kanunsal boyutunuda düşünmek lazım.

Önceki mesajımda altı çizgili cümleyi sarf ederken ki anlatmak istediğim şey. Çevremizde bu tip çakar ışıklı araçlar o kadar çok ki. Trafikte emniyet şeridi filan hak getire, kimdir, nedir, ne olduğu belli değil. Polis bunları hiç durdurmuyor !! Ama Sen bu Mazda logolu lazer ışığı aracına tak, seni anında durdurur demek istiyorum.  Bu tip ışıklandırma yasak diye !!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

polis, yıldırım demirören'i bile durdurup ceza yazmış :)

http://www.futbolingo.com/haber/64239/demirorenin-araci-polise-takildi-

Sabah Alem Fm'de Nihat Sırdar bir haber okumuştu hararetli hararetli şekilde. Ankara Kızılay Başkanı Çakarlı ışıkla emniyet şeridinde durdurulup, ceza kesilmiş. Oldum olası emniyet şeridine girenlere ve çakar ışıklılara savaş açmıştı Nihat. O yüzden bu haberi çok büyük bir keyifle sundu sabah. Hemen hemen hergün trafikte karşılaşıyorum. Kıçına kadar girip, sirene basıp çakar ışıkla yol istiyor. Aynı şekilde araba feribotunda, kuyruğa girmeden feribota biniyorlar. Bir yaptırım şarttı, umarım devamı gelir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Bende Kapı Altı Lazer Logolara Taktım Fakat Mazda Logosu Yerine Beşiktaş Veya Kartal Olanları Varmış Ankarada 150 TL İstiyorlar Bakalım Daha Ucuzunu Araştırma İçerisindeyim:d

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...
19.11.2012 at 10:23, İlhan :

Kapı sacına delik açılıp, kesiliyor biçiliyor. Yaptırmak cesaret işi bence.

Ne gibi sikinti olabilir abi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

08.10.2016 at 11:12, Mazda41 :

Ne gibi sikinti olabilir abi

Ne gibi sıkıntı olabilir ?

Kapı sacı deliniyor..

Kaportada çürüme, paslanma, korozyon sorunları baş göstermesi. Sacın mukavemetinin azalması gibi sorunlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mehmet Hayri Genç

Aşağıdaki ürünü tavsiye ederim. Delme, kesme, biçme yok. Çift taraflı bant ile kapıya yapışıyor. Ucuz olması da cabası.
2pcs No Drill Type Wireless Car Door Welcome Light Logo Badge Lights LED Laser Ghost Shadow Projector Lamp for Most Cars
http://s.aliexpress.com/nmi6zeaU
(from AliExpress Android)

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
11.10.2016 at 09:47, İlhan :

Ne gibi sıkıntı olabilir ?

Kapı sacı deliniyor..

Kaportada çürüme, paslanma, korozyon sorunları baş göstermesi. Sacın mukavemetinin azalması gibi sorunlar...

Yapmayın yahu. Kapının altı, kurşun kalem kalınlığının yarısı kadar bir çapta deliniyor. Paslanmayı anlarım da, sacın mukavemetinin azalması aşırı abartı olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

40 dakika önce, ReaL35 :

Yapmayın yahu. Kapının altı, kurşun kalem kalınlığının yarısı kadar bir çapta deliniyor. Paslanmayı anlarım da, sacın mukavemetinin azalması aşırı abartı olmuş.

Bir şey yaptığım yok yahu..

Yapmadığım var..

Benim için değil %1, %0,01 bile etkiliyor olsa, yapmamam için geçerli bir nedendir.

Mukavemeti ne kadar etkiyordur, etkiliyorsa % kaç etkiliyordur vs bir fiil bilimsel yahut matematiksel bir hesap kitap yapmadım.

Düz mantık.. Delinirse, su girebilir, su girerse pas yapabilir, pas yaparsa çürüyebilir, Çürürse....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kapının altı. Bu kadar hassas olunacak olur ise otomobili kapalı garajdan dışarı çıkarmamak gerek.

Hele hele mıcırlı yollara kesinlikle girilmemesi gerek ki, bu mümkün değil. Önümüzde seyreden otomobillerin lastiklerinin fırlattığı taşları da düşünmek gerek.

Ben 5 yıl önce taktırdıydım. Hala birşey olmadı. Ben alıştım da, yeni görenlerin bayağı bir dikkatini çekiyor. Bende inadına fabrikasyon diyorum, Mazda'yı bilmeyenler de bilsin, öğrensin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, ReaL35 :

Hele hele mıcırlı yollara kesinlikle girilmemesi gerek ki, bu mümkün değil. Önümüzde seyreden otomobillerin lastiklerinin fırlattığı taşları da düşünmek gerek.

Sırf bundan ötürü ön tampon ve kaput şeffaf folyo kaplanıyor. Yakın zamana kadar bende de vardı, ömrünü tamamlayınca söküp attım. Uygulamanın 5.yılında Antalya Adrasan-Olimpos yolunda 41 derece sıcak eşliğinde, mıcırlı yolda yavaş bir şekilde seyir halinde iken. Karşıdan çok hızlı gelen bir araçtan ciddi boyutta bir taş geldi kaputa. Şeffaf folyo olmasa, orada bir göçük oluşur, boya filan bırakmazdı yüzeyde. Ama folyo sayesinde sıfır hasarla atlatmıştım. Sadece taşın sektiği yerde folyoda yırtılma olmuştu.

Yine aynı şekilde boya koruma - seramik uygulama vs gibi uygulamalar yapılıyor. 

Her bir uygulamanın farklı faydaları var. Biz kullanıcılar elimizden geldiğince araçlarımıza iyi bakmaya çalışıyoruz. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@İlhan,

Kendimi kıl diye tabir ederdim, çevrem bana bundan beterlerini yakıştırırdı. Benden daha fenaları varmış aslında.

Bana bir daha kıl diyenleri seni örnek göstereceğim. :-

Nedense son zamanlarda amannnn benimle bir mi yaşayacak desem de, yine de titizlik zaman zaman başgösteriyor.

Sonuç olarak; senden daha iyiyim. ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...